8

@Comentateiro otóż nie.

4

Komentarz usunięty

8

Tomek Cwiakala mówił że bez filmiku po tej kolejce. Czyli tradycja się spełni że filmik wleci.

0

Pitarch zagrał lepiej od Yamala. Tak jak przewidywano przed meczem. Bez niespodzianek.

3

Byłem w szatni Barcelony. Od kilku dni najczęściej powtarzanym słowem jest Remontada.

15

Ja bym próbował z Araujo. Nawet jak coś skopie to i tak nie mamy zbyt wiele do stracenia.
Kounde Cubarsi Araujo Cancelo
Pedri Bernal Fermin
Yamal Ferran/Olmo Rapha
Jak dla mnie trzeba wyjść ultra ofensywnie I tyle.

0

Ciekawostka: dziś wszystkie mecze w premier league skończyły się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

0

@barteq o Hamzie Abdelkarimie?

0

Bo na atletico na szpicy nie możemy se dać tego Egipcjanina bo pewnie jakieś kwestie z rejestracją/zgłoszeniem do rozgrywek, nie? Lepszy on by pewnie był niż Ferran

1

@Safrani panie kochany będzie o czym gadać chociaż

3

Nareszcie mamy mecz gdzie nie musimy mówić o błędach w naszej obronie

0

@LAMC_10 biorąc pod uwagę że farci nam się w ostatnich latach pod kątem losowania i to bardzo to wątpię. Każdy raczej u nas spodziewał się PSG i Sportingu u białych bo los nie może cały czas być pozytywny a tu jednak może.

1

@MirusAmisz byłem na meczu z Rayo w zeszłym sezonie. Mimo, że tylko 1:0 po karnym Lewego to człowiek wychodzi i tak z bananem na twarzy. W tym sezonie trochę lepiej bo już widziałem na CN mecz z Mallorca

4

Kocham to że pod postem u śmietankowych z losowania jest 80% komentarzy na temat losowania Barcy że wszystko ustawione, a 20% o Realu że oni zawsze tacy pokrzywdzeni. Chyba zapomnieli że przed chwilą grali w barażach i są temu sobie sami winni

2

@saczers438 baw się dobrze, zobaczysz że będziesz mega zadowolony

0

Potencjalnie z Atleti pierwszy mecz wyjazd czy dom?

0

Atletico/Barca/Arsenal. Ktoś z tej trójki w finale. Dacie wiarę?

2

A on wie że jest Flick i nikt nic nie chce zmieniać?

8

@Karol145 przeciętniak, który z beznadziejnym zespołem potrafi zagrać dobry mecz, a jak przychodzi co do czego to jest tragiczny. Bernal go nosem wciągnie prędzej czy później

0

To co, Real Sporting, Barca PSG i madrycioki w ekstazie

0

Wolicie PSG w takiej formie czy Newcastle?

0

@peetwithbarca na ten moment Osimhen daje ponad 3 razy więcej niż Lewy.

1

@blakkudium to już debilizm a nie kibicowanie

15

Przed wyborami wszystko pod publikę XD trochę komiczna jest ta sztuczność

0

@peetwithbarca opierdzielasz Casado za 30/40 mln, schodzisz z pensji Lewego, wchodzisz do 1:1 i kupujesz te 2-3 klasy lepszego Osimhena

26

Z pełnym szacunkiem do Roberta za całokształt kariery ale my musimy koniecznie się go pozbyć wraz z jego pensją. Potrzebujemy kogoś lepszego motorycznie i po prostu o 2-3 klasy na ten moment lepszego.

0

Ależ cieszy fatalna forma mbappe. Ciekawe ile to potrwa bo prędzej czy później znowu zacznie ładować

7

@JanuszKorwinMikke znowu napisałeś idiotyczny komentarz kompromitujący i ośmieszający ciebie? Stare, znałem.

0

Romano podaje, że kibice Osasuny życzyli utr@ty życi@ (nie wiem czy tak mogę napisać) w stronę męczennika. La Liga teraz to analizuje. Może to podlega pod walkower i pewne 3 punkty pod białych?

0

Na notatniku w komentarzach piszą, że ten karny to kryminał. Jednak tak sobie myślę, że gdyby czegoś takiego nie gwizdneli realowi to dopiero byłby kryminał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?