Ignareks
Dołączył/a: wrzesień 2024
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Comentateiro otóż nie.
4
Komentarz usunięty
8
Tomek Cwiakala mówił że bez filmiku po tej kolejce. Czyli tradycja się spełni że filmik wleci.
0
Pitarch zagrał lepiej od Yamala. Tak jak przewidywano przed meczem. Bez niespodzianek.
3
Byłem w szatni Barcelony. Od kilku dni najczęściej powtarzanym słowem jest Remontada.
15
Ja bym próbował z Araujo. Nawet jak coś skopie to i tak nie mamy zbyt wiele do stracenia.
Kounde Cubarsi Araujo Cancelo
Pedri Bernal Fermin
Yamal Ferran/Olmo Rapha
Jak dla mnie trzeba wyjść ultra ofensywnie I tyle.
0
Ciekawostka: dziś wszystkie mecze w premier league skończyły się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.
0
@barteq o Hamzie Abdelkarimie?
0
Bo na atletico na szpicy nie możemy se dać tego Egipcjanina bo pewnie jakieś kwestie z rejestracją/zgłoszeniem do rozgrywek, nie? Lepszy on by pewnie był niż Ferran
1
@Safrani panie kochany będzie o czym gadać chociaż
3
Nareszcie mamy mecz gdzie nie musimy mówić o błędach w naszej obronie
0
@LAMC_10 biorąc pod uwagę że farci nam się w ostatnich latach pod kątem losowania i to bardzo to wątpię. Każdy raczej u nas spodziewał się PSG i Sportingu u białych bo los nie może cały czas być pozytywny a tu jednak może.
1
@MirusAmisz byłem na meczu z Rayo w zeszłym sezonie. Mimo, że tylko 1:0 po karnym Lewego to człowiek wychodzi i tak z bananem na twarzy. W tym sezonie trochę lepiej bo już widziałem na CN mecz z Mallorca
4
Kocham to że pod postem u śmietankowych z losowania jest 80% komentarzy na temat losowania Barcy że wszystko ustawione, a 20% o Realu że oni zawsze tacy pokrzywdzeni. Chyba zapomnieli że przed chwilą grali w barażach i są temu sobie sami winni
2
@saczers438 baw się dobrze, zobaczysz że będziesz mega zadowolony
0
Potencjalnie z Atleti pierwszy mecz wyjazd czy dom?
0
Atletico/Barca/Arsenal. Ktoś z tej trójki w finale. Dacie wiarę?
2
A on wie że jest Flick i nikt nic nie chce zmieniać?
8
@Karol145 przeciętniak, który z beznadziejnym zespołem potrafi zagrać dobry mecz, a jak przychodzi co do czego to jest tragiczny. Bernal go nosem wciągnie prędzej czy później
0
To co, Real Sporting, Barca PSG i madrycioki w ekstazie
0
Wolicie PSG w takiej formie czy Newcastle?
0
@peetwithbarca na ten moment Osimhen daje ponad 3 razy więcej niż Lewy.
1
@blakkudium to już debilizm a nie kibicowanie
15
Przed wyborami wszystko pod publikę XD trochę komiczna jest ta sztuczność
0
@peetwithbarca opierdzielasz Casado za 30/40 mln, schodzisz z pensji Lewego, wchodzisz do 1:1 i kupujesz te 2-3 klasy lepszego Osimhena
26
Z pełnym szacunkiem do Roberta za całokształt kariery ale my musimy koniecznie się go pozbyć wraz z jego pensją. Potrzebujemy kogoś lepszego motorycznie i po prostu o 2-3 klasy na ten moment lepszego.
0
Ależ cieszy fatalna forma mbappe. Ciekawe ile to potrwa bo prędzej czy później znowu zacznie ładować
7
@JanuszKorwinMikke znowu napisałeś idiotyczny komentarz kompromitujący i ośmieszający ciebie? Stare, znałem.
0
Romano podaje, że kibice Osasuny życzyli utr@ty życi@ (nie wiem czy tak mogę napisać) w stronę męczennika. La Liga teraz to analizuje. Może to podlega pod walkower i pewne 3 punkty pod białych?
0
Na notatniku w komentarzach piszą, że ten karny to kryminał. Jednak tak sobie myślę, że gdyby czegoś takiego nie gwizdneli realowi to dopiero byłby kryminał.