Ignareks
Dołączył/a: wrzesień 2024
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon dzięki wielkie za poradę. Teraz tym bardziej nie wiem co powinienem zrobić. Auto niedawno kupiłem więc planuję jeździć przynajmniej te 3 lata. Sam taki zbiorniczek na ten płyn kosztuje 700 zł.
Zastanawiam się jak mieliby to kontrolować na przeglądzie też skoro to nie jest taka prosta sprawa gdyby ktoś tego DPFa nie miał
0
@maroon Citroen C4 1.6 eHDI 2014. To co byś zrobił na moim miejscu? Regenerował to?
0
@maroon 179 tys przebiegu. Uszkodził mi się zbiorniczek na płyn FAU. Juz wczesniej miałem komunikaty ale teraz padło. Regeneracja zbiorniczka około 2500. Nie będę się w to bawił i usuwam DPFa u mojego mechanika za 1600. Niech mi to zrobi porządnie i z głowy.
2
Oprócz tego, że wlałem dziś ponad 50 litrów oleju napędowego i wydałem na to 370 zł to po kilometrze jazdy dostałem komunikat o uszkodzonym DPF. W czwartek mechanik. Żyć nie umierać. Byle do 10. Szkoda, że do 10.04 bo wypłata za zeszły miesiąc przyszła w piątek. Jak ja kocham poniedziałki!
5
@BKSChemik proszę nie obrażać redakcji tej strony :D
0
@Ziemny nie. To nie ma ze sobą nic wspólnego w tym momencie. Połowa składu albo nie dostawała szans od Xaviego, albo była z nim skonfliktowana, albo go nawet nie zna. Nie gadaj więc głupot bo Xavi nie ma tu żadnego znaczenie pod względem sportowym bo jest to totalnie inna drużyna.
0
@Ziemny ta, na pewno wpłynie na morale zawodników i trenera przedwyborowa wypowiedź typa, który na tę chwilę nie ma nic wspólnego z tą drużyną i wszyscy mają go w dupie.
9
Bardzo dobrze, że Xavi to mówi. Pokazuje to dobitnie, że Xavi jak i wiele innych osób stawia na sentymenty, a nie na przyszłość klubu. Skupianie się na rzeczach niesportowych, a sentymentalnych nikomu nie wyszłoby na dobre.
2
Ale Inter przekręcili. Jakaś masakra.
9
6. Wykupienie Rashforda będzie ogromnym błędem. Chłop jest fatalny i nie potrafi zrobić nic w meczu. Poza kilkoma bramkami i asystami na początku sezonu to nie pokazał nic od wielu tygodni. Niech wraca do ManUtd.
9
Rashford ostatnio dobitnie pokazuje że wykupienie go na stałe będzie wielkim błędem. Chłop jest fatalny. Od momentu gdy strzelił kilka bramek i zaliczył kilka asyst na początku sezonu to teraz trze dupą o dno.
4
Zajebisty mamy ten atak.
0
@LAMC_10 nawet jak złapiemy to mierdy z taką grą nawet przy pomocy żółtych nie dadzą rady
0
I po co tak gadać o tym żałosnym Madrycie jak i tak tę ligę wygramy. Euforia będzie jeszcze większa jak przypomnimy sobie, że real i tak był pchany przez sędziów jak tylko mógł, a i tak za nami :)
5
Fajny obrońca ale ostatnio miałem okazję oglądać kilka meczów BVB. Jak dla mnie zbyt elektryczny, agresywny i będą wołać za dużo kasy za niego. Jeszcze dodatkowo ma wizję gry w Realu to niech od razu tam idzie bo może będzie powtórka jak z Gulerem czyli duże oczekiwania a marna rzeczywistość. Nie dla takich miejsce w tym klubie. Albo chcesz grać u nas albo wypad do białych zarabiać kasę i siedzieć na L4.
5
@PatrychoO to ja! Wczoraj zamknął mi mordę jak grał na 3 pozycjach na raz XD
3
@PatrychoO granie w złotych nie wychodzi nam na dobre XD
0
@Messibestplayerintheworld obyś miał rację
0
@Messibestplayerintheworld no i zgadzam się z tobą w 100%. Ale nic więcej niż ławka. Mam nadzieję że nie mają już tego głupiego pomysłu by był on podstawowym napastnikiem.
0
Ciekawe kiedy będzie jakieś info o tym, że zarząd przestał liczyć na Ferrana Torresa i wystawi go na listę transferową. Pewnie nigdy XD
Z niego nic już nie będzie w tym klubie.
0
@Arekvip dzieciaczku to możesz sobie mówić do swojego wybujałego ego, a tak naprawdę to gówno się znasz kibicu z kanapy. Nie ogarniasz tego jak funkcjonuje transfery bo najwidoczniej urwałeś się z choinki i zacząłeś to śledzić przedwczoraj i teraz masz "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich". Zero chłodnej głowy z twojej strony i dziecięce rozumowanie. Jak tak samo dysponujesz swoimi pieniędzmi to musisz nie mieć kasy dzień później. Jak chcesz sprzedać wszystkich za jakieś 100 baniek I kupić wszystkich za jakieś 500 baniek (bo tak mniej więcej twoje myśli transferowe i wartości zawodników na to wskazują) to jesteś niepoważny i totalnie się na tym nie znasz.
4
@jeonek tak dokładnie
2
@Marcelinho99 biorąc pod uwagę że kryło go za każdym razem 2 zawodników to robił większe zamieszanie niż Ferran.
0
@Arekvip mówię Football Manager. Totalnie nie masz pojęcia o czym piszesz i odklejka niezła wjechała. Biorąc pod uwagę jakie problemy ma Barcelona jeśli chodzi o finanse to totalnie się na tym nie znasz co piszesz i uważasz że pstryknięcie palcem załatwi wszystko.
9
@Encore bardziej chodzi mi o prowokacyjny opis. Trochę brak szacunku do swojego byłego klubu po meczu w który kotlety zagrały żenująco.
2
@Kamiloza91 dziś zagrał absolutnie genialnie, bezbłędnie
11
Antoine to jest tak żałosny typ. Zagrać gówno, wygrać gówno, a zachowywać się jak szczur.
https://zapodaj.net/plik-zI9OLdb7Xy
1
Pozbyć się go natychmiast trzeba.
0
@FcPortoFan1999 jak tam nasza Polska siła sobie dziś poradziła bo musiałem ominąć z wiadomych względów?
4
@Arekvip no gratulacje, chcesz sprzedać dwóch podstawowych bocznych obrońców w momencie gdy na rynku jest bieda totalna, a chcesz zostawić miernego Casado, który przestał się rozwijać i zaraz spadnie za Gaviego biorąc pod uwagę ścisk jaki zaczyna robić się w pomocy. Araujo i Christensen a sprzedasz I kim zagrasz jak ci wypadnie Cubarsi, Martin lub Garcia? Twój komentarz jest tak odklejony od rzeczywistości że za dużo chyba się nagrałeś w Football Menagera. Casado to jest furtka do zasady 1:1 i powrotu do normalnego funkcjonowania na rynku transferowym.