0

@judaszowe_srebrniki jak ładnie śpiewasz

0

@damian16161212 niestety tak gadają bananowe dzieci. Duża część osób nie miała na jedzenie, więc wspominanie o jakiejś konsoli jest totalną hipokryzją moim zdaniem.

0

Idziemy grupą 6 osób do Heliosa w Łodzi w środę na meczyk Barcy z Atletico. Był ktoś już na takim wydarzeniu? Jak atmosferka?

8

Hej @Moderacja ja naprawdę nie miałem problemu z klikaniem krzyżyka przy reklamach w postach czy na LR korzystając z urządzenia mobilnego. Ale jak to teraz jest, że podczas czytania posta automatycznie w losowym momencie przekierowuje mnie bezpośrednio na stronę reklamy w przeglądarce? W moim przypadku jest to sklep Media Expert, gdzie mam pobraną aplikacje i wrzuca mnie od razu do niej i muszę z 5 razy przesunąć palcem w bok, aby to wyłączyć + wywala mnie z posta, który czytałem.
Ja naprawdę nie miałem problemu z tymi reklamami ale czy to już nie podchodzi w całkowite utrudnianie korzystania ze strony?
Oczywiście pozdrawiam i liczę na odpowiedź czy da się coś z tym zrobić oprócz płacenia Wam za wyłączenie reklam, bo chce byście z nich zarabiali oczywiście :)

1

@heniusss kocham tego typa. Oczywiście sarkastycznie. Chłop który płaczem wymusił transfer do Arsenalu, grając totalną padakę przez 80% meczów aż do teraz, strzelając bramkę po dobitce w fatalnym dla siebie meczu robi z siebie ogromną gwiazdę. Żałosny typ.

5

Tak. (15 znaków)

1

@EzioAuditoreDF krytykowanie Grabary po tym co odstawił pewien słoweński sędzia nie jest na miejscu za bardzo

2

@MaziFCB jest tak samo odrażający jak pewien słoweński sędzia.
Edit złapany. Nie ogarnąłem że już po północy XD

1

@Eklerek to chyba południowy biegun albo Papua Nowa Gwinea

2

@Roobo skoro bramka pada po wolnym który nie powinien być gwizdniety to znaczy że przekrecil całkowicie.

4

Po tak obrzydliwie sedziowanym meczu jak dziś autentycznie odechciewa się oglądać tego sportu. Kiedy w końcu nastąpią radykalne zmiany, ktore nie pozwolą sędziom jawnie wałkować meczów. To co dziś się działo to niepojęte.

3

Podobno Christensen doznał kontuzji mając kontuzję. Wybitny w swoim fachu.

3

@espanio80 jeśli ten komentarz to nie żart to XD

1

@Safinetka @Toretto @pt9 dziękuję za pomoc. Kupiłem. Stwierdziłem że wolę nie ryzykować, a nawet jak stanieją trochę to mam to w dupie XD

0

@Toretto Austrian Airlines z przesiadka w Wiedniu. Bezpośrednie z Lotu na razie bardzo drogie, najczęściej ponad 1000 zł droższe

0

Jest tu ktoś specjalistą od Tajlandii? Chce z narzeczoną lecieć w listopadzie na 2 tygodnie. Nie widzi nam się przesiadać się na bliskim wschodzie. Czy 3200 zł za osobę w obie strony z krótką przesiadka w europie to dobra cena?

2

Biali krytykują nasz stadion, że jest totalną porażką, a nie widzą, że grają w kiblu.

3

@majkiii lepiej tam niż na realmadryt.pl

0

@malypuzon jak chciałeś zabłysnąć to mogłeś się brokatem obsypać.

0

@Browaldo chłopie ale jakby Cambiasso grał tak jak Mascherano to można ściągać nawet mimo wzrostu. Ale nie gra i jest przeciętniakiem. Ile trzeba jeszcze tłumaczyć?

0

Czy ktoś z Was kupował bluzę ze zdjęcia ze sklepu Barcy? W stacjonarnym były jedynie 2XL i były ogromne więc nie mam nawet jak stwierdzić czy są one oversize czy nie, a teraz był restock.
https://zapodaj.net/plik-MNuSUIL2lL

0

@malypuzon co o mnie świadczy? Ty czytasz co piszesz? Stwierdzone fakty mają świadczyć o mnie? Co źle napisałem?

0

@malypuzon nie, nie można porównywać jednych z najlepszych w historii do nawet nie najlepszego w swoim klubie, który jest równie przeciętny.

0

@Darek_Maruszczak okej, Kounde to środkowy w takim razie, Gerrard to lewy, Eric środkowy, Cancelo prawy, a Araujo nie prawy. U nas nie ma znaczenia gdzie jesteś pozycjonowany bo i tak mała szansa, że zagrasz na swojej nominalnej pozycji patrząc na wahania formy i ciągłe kontuzje.

0

@T^L czy ty naprawdę chlopie porównałeś Puyola do jakiegoś randoma?

1

Świetny pomysł. Ściągnijmy niskiego środkowego obrońcę po to, aby narzekać, że nasza obrona jest beznadziejna w powietrzu i słaba przy stałych fragmentach gry. Głupota nie zna granic.

0

@Szczygiel06 podobno na zakopiance rekordowe 9.60

0

@RoberDzik tak zwane ekonomiczne szachy

1

@RoberDzik to niech się spieszą z tym dymaniem i niech kończą bo zaraz to się jakąś wojną domową skończy XD

1

@Eklerek współczujko potężne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?