Ignareks
Dołączył/a: wrzesień 2024
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@judaszowe_srebrniki jak ładnie śpiewasz
0
@damian16161212 niestety tak gadają bananowe dzieci. Duża część osób nie miała na jedzenie, więc wspominanie o jakiejś konsoli jest totalną hipokryzją moim zdaniem.
0
Idziemy grupą 6 osób do Heliosa w Łodzi w środę na meczyk Barcy z Atletico. Był ktoś już na takim wydarzeniu? Jak atmosferka?
8
Hej @Moderacja ja naprawdę nie miałem problemu z klikaniem krzyżyka przy reklamach w postach czy na LR korzystając z urządzenia mobilnego. Ale jak to teraz jest, że podczas czytania posta automatycznie w losowym momencie przekierowuje mnie bezpośrednio na stronę reklamy w przeglądarce? W moim przypadku jest to sklep Media Expert, gdzie mam pobraną aplikacje i wrzuca mnie od razu do niej i muszę z 5 razy przesunąć palcem w bok, aby to wyłączyć + wywala mnie z posta, który czytałem.
Ja naprawdę nie miałem problemu z tymi reklamami ale czy to już nie podchodzi w całkowite utrudnianie korzystania ze strony?
Oczywiście pozdrawiam i liczę na odpowiedź czy da się coś z tym zrobić oprócz płacenia Wam za wyłączenie reklam, bo chce byście z nich zarabiali oczywiście :)
1
@heniusss kocham tego typa. Oczywiście sarkastycznie. Chłop który płaczem wymusił transfer do Arsenalu, grając totalną padakę przez 80% meczów aż do teraz, strzelając bramkę po dobitce w fatalnym dla siebie meczu robi z siebie ogromną gwiazdę. Żałosny typ.
5
Tak. (15 znaków)
1
@EzioAuditoreDF krytykowanie Grabary po tym co odstawił pewien słoweński sędzia nie jest na miejscu za bardzo
2
@MaziFCB jest tak samo odrażający jak pewien słoweński sędzia.
Edit złapany. Nie ogarnąłem że już po północy XD
1
@Eklerek to chyba południowy biegun albo Papua Nowa Gwinea
2
@Roobo skoro bramka pada po wolnym który nie powinien być gwizdniety to znaczy że przekrecil całkowicie.
4
Po tak obrzydliwie sedziowanym meczu jak dziś autentycznie odechciewa się oglądać tego sportu. Kiedy w końcu nastąpią radykalne zmiany, ktore nie pozwolą sędziom jawnie wałkować meczów. To co dziś się działo to niepojęte.
3
Podobno Christensen doznał kontuzji mając kontuzję. Wybitny w swoim fachu.
3
@espanio80 jeśli ten komentarz to nie żart to XD
1
@Safinetka @Toretto @pt9 dziękuję za pomoc. Kupiłem. Stwierdziłem że wolę nie ryzykować, a nawet jak stanieją trochę to mam to w dupie XD
0
@Toretto Austrian Airlines z przesiadka w Wiedniu. Bezpośrednie z Lotu na razie bardzo drogie, najczęściej ponad 1000 zł droższe
0
Jest tu ktoś specjalistą od Tajlandii? Chce z narzeczoną lecieć w listopadzie na 2 tygodnie. Nie widzi nam się przesiadać się na bliskim wschodzie. Czy 3200 zł za osobę w obie strony z krótką przesiadka w europie to dobra cena?
2
Biali krytykują nasz stadion, że jest totalną porażką, a nie widzą, że grają w kiblu.
3
@majkiii lepiej tam niż na realmadryt.pl
0
@malypuzon jak chciałeś zabłysnąć to mogłeś się brokatem obsypać.
0
@Browaldo chłopie ale jakby Cambiasso grał tak jak Mascherano to można ściągać nawet mimo wzrostu. Ale nie gra i jest przeciętniakiem. Ile trzeba jeszcze tłumaczyć?
0
Czy ktoś z Was kupował bluzę ze zdjęcia ze sklepu Barcy? W stacjonarnym były jedynie 2XL i były ogromne więc nie mam nawet jak stwierdzić czy są one oversize czy nie, a teraz był restock.
https://zapodaj.net/plik-MNuSUIL2lL
0
@malypuzon co o mnie świadczy? Ty czytasz co piszesz? Stwierdzone fakty mają świadczyć o mnie? Co źle napisałem?
0
@malypuzon nie, nie można porównywać jednych z najlepszych w historii do nawet nie najlepszego w swoim klubie, który jest równie przeciętny.
0
@Darek_Maruszczak okej, Kounde to środkowy w takim razie, Gerrard to lewy, Eric środkowy, Cancelo prawy, a Araujo nie prawy. U nas nie ma znaczenia gdzie jesteś pozycjonowany bo i tak mała szansa, że zagrasz na swojej nominalnej pozycji patrząc na wahania formy i ciągłe kontuzje.
0
@T^L czy ty naprawdę chlopie porównałeś Puyola do jakiegoś randoma?
1
Świetny pomysł. Ściągnijmy niskiego środkowego obrońcę po to, aby narzekać, że nasza obrona jest beznadziejna w powietrzu i słaba przy stałych fragmentach gry. Głupota nie zna granic.
0
@Szczygiel06 podobno na zakopiance rekordowe 9.60
0
@RoberDzik tak zwane ekonomiczne szachy
1
@RoberDzik to niech się spieszą z tym dymaniem i niech kończą bo zaraz to się jakąś wojną domową skończy XD
1
@Eklerek współczujko potężne