Ignareks
Dołączył/a: wrzesień 2024
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik to statystyka kartek na naszą niekorzyść prędzej
1
@Luciano99 wyjdę po meczu szefie
1
Z takim składem to nie ma co szukać XD
2
Ale dziś bedzie
6
Po co zajmować się ważnymi rzeczami jak można zajmować się pierdołami. Larzyga w pigułce
10
To prawda, praca jest coraz trudniejsza gdy starasz się przepchnąć jedna z drużyn w taki sposób by nikt się nie jorgnął
2
Ale bym chciał, aby jutro nasze brameczki wpadały totalnie z przypadku przez zły stan murawy. Piękna ironia losu by to była :)
34
Mam ogromną nadzieję że wygramy jutro 3:0 po takich 3 golach kartoflowych, które odbiją się o te wystające kępki trawy, które mają nam przeszkodzić.
2
@BojanKriKicz byle do wtorku
1
Dawać już ten wtorek
1
@FCB_dimiC a ja go właśnie kojarzę z karkami XD może masz rację ale wolimy aby moja racja się sprawdziła XD
3
@MessiForeverTheBest turpin to mi się kojarzy z brakiem zezwolenia na twarde granie. Mam nadzieję że będzie od razu karał tych rzeźników. Prawda jest taka że na ta chwilę nie ma nikogo lepszego
2
@AduŚ07 we wtorek gramy najważniejszy mecz w sezonie do tej pory. Najważniejsze że są oni teraz na niego dostępni. Tam już trzeba włożyć wszystko co mamy bez względu na okoliczności.
0
@Gandalf55 i co z tego?
0
Jak Pedri i Yamal utrzymają formę to przejdziemy tych kotletów.
Nawet jak się nie uda to z superpucharem i laligą to będzie nadal bardzo dobry sezon.
1
@kamyk_23 my też będziemy robili to sami. U nas jednak instalacja elektryczna ponad 50 lat - stare budownictwo. I tak niesamowite że tyle wytrzymało
1
@Ilka jasne, powodzonka!
0
@Ilka obiektywnie - myślisz że Widzew spadnie i się widzimy w 1 lidze czy prędzej ŁKS awansuje i derby w najlepszej lidze świata?
3
@tbas @robsesh przepalony przewód w ścianie :( aluminium z miedzią się zeszło. Będzie kucie ścian :(
2
Czy można już użyć słowa "beton"?
0
@tbas myślę że problem jest u mnie. Stara instalacja elektryczna. Co w takiej sytuacji?
0
@robsesh mam nadzieję że tak jest. Gorzej jak mi się przewód zjarał gdzieś.
3
Właśnie wywaliło mi w mieszkaniu elektrykę w taki sposób, że w połowie mieszkania jest prąd, a w drugiej nie. Tam gdzie nie ma prądu znajduje się niestety kuchnia. Czuję, że będzie to kosmiczny wydatek i skończy się kuciem. :(
4
Najlepszym transferem Barcelony w przyszłym sezonie będzie pozostanie pachoła w Realu.
2
@kacperFCB_ widać że nie śledzisz la ligi. Nie może Barcelona mu zaoferować mniej niż połowę poprzedniego kontraktu (czyli 15 mln rocznie bo ostatni oscylował w okolicach 30) ze względu na zasady.
2
@Aequlibre fascynuje mnie nie wymienienie przez ciebie sympatycznego Urugwajczyka
10
Jakby komuś umknęło: 2 sezony z rzędu bez trofeum będzie pierwszą taka sytuacją w 124 letniej historii klubu z Madrytu. I bardzo sympatycznie :)
9
Wystarczająco niezasłużonych karnych już dostali w tym sezonie. Musi być jakaś równowaga.
0
@AmigoBlancos a tak poważnie, myślisz że pachoł zostanie czy wyjazd po sezonie? Jeśli wyjazd to kto za niego?
2
Całe szczęście liga mistrzów jest co roku a nie co 4 lata jak MŚ. Jesteśmy taką trochę reprezentacją Italii tylko że w LM