O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna :>
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barca i AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 950
  • Liczba komentarzy 88
  • Polecenia 363

Komentarze

0

@arasz1819 z tego co zrozumiałem z wypowiedzi Xaviego, to chyba chodzi o decyzję w kwestii sportowej, nie ogólnie o przyjście, o kontrakcie, itd.

0

@Firestone do końca okienka transferowego jeszcze dużo czasu ;)

3

nigdy nie zrozumiem jak sport może budzić takie instynkty w "ludziach"... no gardzę jak nie wiem i jak takie rzeczy mówię tylko w żartach, tak teraz na poważnie, życzę espanyolowi spadku :< oby nic się nikomu nie stało, a bandyci ponieśli konsekwencje

0

No cóż... Za mało płaciliśmy ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

4

@VegetaPolska chłopie, zlituj się. Ty masz cały czas jakieś "sytuacje życiowe" i wylewasz żale na portalu poświęconym piłce. Połowa tej strony z Ciebie leje, jakim gamoniem jesteś, drugiej połowie Cię szkoda. Serio, jak nie jesteś trollem, to odstaw i dziewczyny i internet, bo ewidentnie jesteś zdesperowany i samotny, i potrzebujesz pomocy. A co do tego "Nikt by nie wiedział że to akurat o nią chodzi itp"... To, że piszesz na tej stronie takie historie, z taką częstotliwością JEST CHORE. Nie ma znaczenia o którą dziewczynę chodzi. Sam fakt, że piszesz tu takie rzeczy i tyle tego jest, to jest jedna wielka czerwona flaga. Ogarnij się.

Zobacz wszystkie

48

super się czyta taki komentarz trenera o piłkarzach :) byłem trochę sceptyczny co do zatrudnienia Koemana, ale każdy wie że gość ma jaja i drużyna pokazała dzisiaj swoje, VeB!

23

Myślę, że jesteśmy zbyt krytyczni wobec Ronalda. Pamiętajmy o tym w jakiej sytuacji do nas przyszedł i że zostawił dla na Oranje. Koeman też człowiek i po prostu ostatecznie nie udźwignął tego ogromnego ciężaru jakim było trenowanie Barcy w tym jakże trudnym czasie. Dziękuję ze swojej strony, życzę dużo powodzenia w dalszej karierze, ale przede wszystkim dużo zdrowia! VeB!

20

"Nie ma dowodu, że Bartomeu wiedział o kontach społecznościowych."

~Janusz Korwin-Mikke

19

Co raz mniej piłkarzy z taką klasą, a co raz więcej z kasą. Raul to jeden z przedstawicieli gatunku zawodników, których żaden kibic rywala nie może nie szanować.

18

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?