3

@Barca1992 Ale przecież lżej przechodzą, uj że skoro lżej przechodzą to nie powinni się niczego bać, ale co tam lockdown, paszporty, a na horyzoncie nowy wariant ;)

Ale serio gdzie tutaj logika: spotykają się zaszczepiony z niezaszczepionym, jeden i tak może drugiego zarazić, ale ten jeden niby będzie lżej przechodził, więc czego się zaszczepieni boją? Czemu wymuszają na nas te szczepienia? :D

1

@Bocheno1 Nie jestem, lipa tak nie słyszeć na jedno ucho, trudno idę prywatnie, jeszcze z łaski swojej przyjmie mnie dzisiaj, gdzie indziej prywatnie chcieli w następnym tygodniu :D

6

Przed pandemią zatkało mi się ucho, laryngolog bez problemu przyjął mnie na NFZ, dziś ten sam Laryngolog nie wie co to już NFZ i tylko prywatnie mnie przyjmie bo pandemia.. xD

10

@Kitek1640 Tak wyglądała strona w 2004 roku https://web.archive.org/web/20041101191953/http://www.fcbarca.com/index.php?page=showcomments&id=2042

i artykuł gdzie Manu dało zielone światło Bekhamowi jeśli Laporta zostanie prezydentem Barcy ;)

0

@Croocers Jeszcze zrobią, że będzie trzeba się szczepić codziennie bo codziennie będzie nowy wariant wychodził :D

0

@MarFan Ale jakie bzdury? W Szwecji nie było lockdownu, żadnych szczepień i umieralność jest najniższa i tam leczą ludzi... Sam Niedzielski mówił, że w Polsce inaczej podliczają zgony Covidowe niż w innych krajach. W Niemczech podają liczbę zgonów TYLKO na Covid, jak ktoś miał problemy zdrowotne którę były wczesniej niż Covid ale zmarł, jego nie podliczają a u nas tak. I nie, nie były by dramatyczne, gdyby jeszcze raz podkreślę ludzi by leczono, a nie udzielano informacji przez telefon ;)

0

@TR3YWAY Nivea Men Black&White

14

@Comentateiro Ale to ty dalej nie rozumiesz, w innych krajach masz nawet 97% zaszczepionych i nic to nie zmienia, dalej Ci tłumacze że w Polsce od dwóch lat przestali leczyć i sami również mówią, że w Covida wliczają wszystkie zgony typu zawał, udar i inne choroby współistniejące, w innych krajach inaczej liczą zgony na Covid, sam Niedzielski o tym mówił. Żeby było prościej dla Ciebie, ktoś u nas umarł na udar, ale potem zrobili nieboszczykowi test na Covid wyszedł pozytywny i wpisują w akcie zgonu zmarł na Covid i tak się podbija statystyki.

27

Komentarz usunięty

5

@MesQueUnClub_87 Ty nie odpowiedzialny człowieku... A tak serio już drugi rok bez szczepienia, nie wiem jak to przeżyłem...

0

@kuz Jeśli pracujesz w typowym korpo jak Ja np, to się nie spodziewaj cudów...

0

@wyrek Jak tak samo, ze dwa dni mi się kręciło.

2

@7black4 proste, będzie w paszporcie napisane zaszczepiony na sars, omikron, Delta, decepticon czy tam Optimus prime, a jak nie bedziesz miał szczepienia na jedno z tych wariantów nie wejdziesz do sklepu.

2

@taris od zawsze, przecież ręką nie możesz strzelić gola.

0

@FC1899Barca po co ty ciągle o tym piszesz?

3

@puyol_presidend5 Yyy ja tylko dodam, że jak Barca kupowała Coutinho czy Grieza to był już Umtiti i Dembele wiec nie trzeba było nikogo malować czarna farbą :D

1

@MarioVeB! No właśnie, zaszczepiony dalej się zaraża i dalej roznosi i dalej się mutuję = obostrzenia, lockdowny, gdzie tutaj logika? Wiekszość już przechodzi łagodnie bo dawno jest po covidzie.

1

@jeyx77x Ta.. Oni chcą dobrze dla nas, tak dobrze że nie biorą odpowiedzialności za skutki uboczne, ale przecież wszysktkie firmy nad tym pracowały, kto Ci tych bzdur naopowiadał? :D

3

@dawid16dkk W końcu dawka numer 45 pomoże, a nie czekaj...

Jak tak dalej pójdzie to naukowiec będzie tworzył nowe dawki co tydzień, 100% zbadana szczepionka ;)

9

Od dwóch lat ludzie umierają tylko na 3 sposoby covid, wypadki samochodowe, samobójstwa, gdzie samobójstwa to efekt covida, ludzie potrącili firmy, prace i mają ogromne długi. Od dwóch lat nikt nie zmarł że starości, na zawały, udary czy inne choroby... Ale tak idziemy na rekord zgonów, jeszcze tylko 10 dawek na każdą odamiane omikron czy tam Optimus prime..

0

Wszyscy o interwencji w galerii, to jest nic przy tym

0

@AmigoBlancos Boże, kto wybiera tych policjantów? Dwóch, powtarzam dwóch chłopów leży już an typie a oni go paralizatorem bo nie potrafią go skuć.

Oczywiście w pełni się zgadzam z zatrzymaniem Sebastiana i Karyny.

3

Ja tam zagłosowałem na @robertlewandowski chłop ostatni komentarz w 2020 roku, ale w pełni 100% zasługuje na złotą piłeczkę, przynajmniej nie pisze bzdur jak reszta kandydatów ;)

0

Nadal wierze, że ma jakiś plan, ale jak na razie z tego co obiecywał nie ma nic. Wiadomo chłop musi ratować klub, ale też powoli się zastanawiam jak by aktualnie wyglądała Barca z innym prezydentem i nie mam tu na myśli Bartomeu.

1

Chcecie powiedzieć, że Bombele znowu kontuzja? :D To się nigdy nie skończy :D

6

@sopelinho Chyba odwrotnie... Przecież to antyszczepionkowcy nie chcą podziałów i nie chcą być zmuszani do tego nie chcą, a aktualnie jest tak, że Ci zaszczepieni chcą podziałów, zobaczy u góry typ by wydziedziczył własnego syna jeśli by się nie zaszczepił, toć ta szczepionka doszczętnie zaorała typowi mózg ;)

20

@Mns21 Teraz wygrana każdego pucharu będzie niesamowicie smakować, tylko czekać aż nasza młodzież wygra nawet PK i być może wbiją sobie ten głód jaki miała stara gwardia 10 lat temu ;)

3

@Mario96w A Messi dalej wywiera presje na Tabasie :)

2

@bartekvisca Taka mentalność tego klubu, nie tylko Umtiti czy Lenglet, ale i Coutinho czy De jong to parodie piłkarzy w Barcelonie. Barca to obecnie klub który niszczy psyche piłkarzy, mentalność przegrywów, oby tylko młodzi nie zaszczepili tej mentalności, tylko pytanie czy oni wgl zostaną w tym klubie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?