6

Kolejny mecz z silnym rywalem, gdzie chłopakom psycha siadła, jak rywal strzela, oni ewidentnie się podają, oni dostają szoku, głowa spuszczona a rywal to wykorzystuje i strzela kolejne bramki. Tutaj pomoże tylko wymiana składu i nasi młodzi, którzy nie będą spuszczali głowy po straconej bramce.

Pique widać, że chłop stał obok Puyola, charakteru odmówić mu nie można, szkoda tylko że robi się coraz starszy i już nie ta dynamika.

3

@Bykunn Rozsądni ludzie nie szczepią się czymś, co było testowane pół roku i od ludzi którzy nie biorą żadnej odpowiedzialności za powikłania :)

11

@Azi Jestem tego samego zdania, że nie ma co myśleć zaraz o tryplecie, ale zawsze bawią mnie osoby takie jak ty, wygraliśmy bo to Barca byłą dobra w tych meczach, a nei na siłę szukanie że przeciwnik był słabo po układany, gra się na tyle ile przeciwnik pozwala.

1

@ShinobiQWE W roku 2050 będzie pewnie i 150 fala...

0

Ale przecież bez Messiego miała być piękna gra i piękna wygrana, jak to? :)

0

hahaha :D Ekstraklasa

0

Messi tak dziwnie odpowiada, czy tłumaczycie ten wywiad z translatora?

0

@barcelonaLM I na nowego trenera.

3

@Gregsky10 Idź już trollować gdzieś indziej.

2

Real "wrzutka" Madryt, tak się gra, jeszcze kilka wrzutek i awans jest :)

0

Ja tam wam powiem, że nawet to już jest zabawne, niech Juve załaduje jeszcze kilka bramek.

1

@Janiama Ale to i tak wina Messiego, Messi nie strzela, sprzedać. :)

3

@Gregsky10 bawisz mnie, to myśl i zacznij oglądać mecze, a nie siedzisz na livescore i udajesz eksperta. Nie wiem od kiedy "kibicujesz" Barcy, ale patrzę na komentarze twoje to chyba od niedawna, ale już Ci mówię, Messi już od 10 lat tak gra, nawet za czasów Pepa był zwolniony pressingu, prawie od zawsze cofał się po piłkę i kreował grę, a to że obrona popełnia co mecz fatalne błędy, a De Jong z Grizmmanem zapominają jak się gra w piłkę to nie Messiego wina.

2

@Gregsky10 haha dopóki strzelał, skąd takich jak ty biorą? Jesteś kolejnym przykładem syfu na tej stronie, Messi nie strzela, sprzedać, Messi strzela, Bóg.

0

@ZielonySzparag on i jemu podobni non stop płaczą od kilku tygodni jaki to Messi jest zły bo Barca przegrywa przez niego, ale jak strzela bramki to Messi Bóg, cała zgraja tych ekspertów z tej strony powinna się stąd zawinąć, bo tyło syf robią.

61

Oho znowu wina Messiego, uj z tym że obrona to poziom B klasy.

8

Messi znów najlepszy na boisku :)

3

@Pertezm Messi jeszcze pogra z 3-4 lata i na pewno będzie miał lepszy okres niż teraz, więc nie wiem po co takie głupie komentarze?

4

@norbi77 a na co stać innych? Reszta po prostu nic nie potrafi i tylko oczekują cudów od niego, a przypominam że chciał odejść, to oni go trzymają na siłę. Zmień już płytę bo nic innego nie piszesz tylko to jaki Messi jest zły bo nie strzela bramek...

0

@FioletoweOczy z Xavim będzie jeszcze gorzej, mozolne klepanie i płacz że trawa była za wysoka...

0

O kolejny nojer :D

0

@Pogba Śmieszne to jest, że osoba z kaszlem ma wynik pozytywny i w tv sieją panikę ile to jest chorych na covid...

3

Jak tam la bamba ponoć Messiego miało być 100 razy lepiej :)

0

@norbi77 Messi prawie nigdy nie uczestniczył w pressingu, zazwyczaj robił to w ważnych meczach, ten mecz jakoś ważny super nie był, kilka sekund przed końcowym gwizdkiem.

Mam wrażenie, że la bamba na siłę próbuje z Messiego zrobił kozła ofiarnego słabej gry, a gość dalej ciągnie ten wózek i będzie ciągnął do końca pobytu jego w tym klubie.

Wam się oczy otworzą, jak Messi zakończy karierę :)

14

@Breakdrowser takich jak ty powinno się stąd usuwać, za idiotyczne komentarze.

2

@Antimadridista~ Oby nie Trump

9

Oby tylko protesty nie przyhamowały, a jeszcze więcej ludu wyszło na ulice i nei pozwoliło rujnować tego kraju :)

6

@DonAndresFCB Messi nie odejdzie, na pewno nie w styczniu, jak dostajemy 4:0 to nie jest wina Messiego, tylko wtedy cała drużyna nie istnieje.

16

Bawią mnie komentarze o Messim, że same straty, tylko Leo od zawsze miał dużo strat, ale dla was jak nie strzela co mecz kilku bramek to już na sprzedaż, a prawda jest taka że w tym ataku coś się dzieje tylko dzięki nie mu, no ale la bamba wie lepiej.

1

Media