1

@kerouac Oczywiście, że anulować, to mistrzostwo będzie tylko w papierach, nawet nie będzie z czego się cieszyć...

0

@Chwytliwy Mroczny rycerze to jeden najlepszych filmów jakie widziałem, ale to też dzięki kreacji Heath Ledger'a, bardziej mi chodziło o robienie spójnego uniwersum, ale sorry DC tego nie umie, samodzielne filmy to tak. Marvel ich zniszczył zrobieniem 15 filmów, łącząc to, przedstawiając bohaterów gdzie na końcu walczą z Thanosem, który był przedstawiany od początku tworzenia filmów. A DC? Robili film, potem reboot i znowu film i znowu reboot :) Plus do dam, ze Marvel trafił w 10 z doborem aktorów do ról :)

1

@Chwytliwy Filmy Marvel, komiksy DC. DC nie umie w filmy :)

1

@sebasek99 Duże jaszczurki atakują zawsze Amerykę albo Chiny, Polska jest bezpieczna.

0

@sebasek99 No ale serio czego się bać?

0

@arekfanBarcy W Pracy jeśli tylko masz kontakt z klientem, tak to zakład nie może Ci narzucić tego, że masz nosić maskę.

0

@Gitarkafcb Jak nie otworzą to w wrześniu będziesz żarł gruz, bo wszystko upadnie.

0

@Nigaki Ale ty chyba dalej nie rozumiesz, zrozum że ludzie pracują, moi znajomi też pracują, dlatego te zasady są śmieszne i nikt nie będzie tego stosował, w takim autobusie rano do pracy jest pełen i dlatego napisałem, że nikt tego nie będzie stosował a wy ciągle o tym piwie... W mojej firmie nigdy nie zastosują 1.5m odstępu bo musieli by przebudować cały serwis, więc jedyne rozwiązanie zamkncięcie firmy, co nie może się stać.

0

@Nigaki no widzisz, zarazę jeszcze osoby w autobusie, na przystanku i w sklepie w którym muszę zrobić zakupy.

0

@cinek090 Widać, że jednak ty nie rozumiesz, ale spoko jak zaczniesz pracować to wtedy zrozumiesz, teraz się ciesz z wolnego w szkole :)

1

@Bykunn Pudło mam 12 lat :)

Wiecie dlaczego tak napisałem, bo w pracy codziennie przybywam z 200 osobami na serwisie, a nie mogę z dwoma kumplami na chacie wypić piwa... :D

1

Beka z tych nowych zasad i tak nikt tego nie nie będzie stosował, nikt tych kar i tak nie zapłaci, wszystkich do więzienia nie zamkną, już to widzę jak w mojej firmie robią 1.5m odstępu... Ciekawe czy Policyjnym radiowozie będzie jeździł jeden policjant czy dwóch. Na dworze 2m odstępu nawet z osobnikiem którym mieszkasz, ale w domu już normalnie. Nie długo weekendzik i piwko z kumplami :)

1

@smiatuniu Kto może siedzieć ten może...

0

Obecna Barca to wielka żenada

1

Napiszę coś odnośnie odejścia Messiego czy Suareza... To, że Suarez powinien odejść albo ławka to fakt... No ale Messi, jak zeszłym sezonie praktycznie w pojedynke wywalił Manchester United i sam rozmontował Liverpool? Gość, który nadal jest naszym najlepszym asystetem i strzelcem? Mnie się bardziej wydaje, że tacy piłkarze jak Antek czy De jong nie mają psychy na Barce, bo może oni myślą, że Messi na nich będzie krzyczał jak im nie poda, a to nie prawda.... Taki Messi potrafi oddać nawet karnego Coutinho, Neymarowi czy innym... Antek niby mistrz świata a gdy miał dwa razy bramkę przed sobą w el clasico to raz wywalił piłke w kosmos a za drugim razem odwrócił się i podał do Messiego...Barca od dawna robi nie trafione transfery, bo zamieniamy się w Real, który kupował na potęge gwiazdy jednego sezonu a nic nie wygrywali, czas skończyć z kupowaniem piłkarzyków za 100 melonów, jakiś dzieciaków którzy nie przychodzą na treningi bo chcą przyjść do Barcy, taki piłkarzyk nie jest profesjonalistą nawet.. Tak mówie tu o Dembele...


0

Dopóki będą na siłę szukać Messiego, to ja nie wiem co oni chcą ugrać, chłop widać że nie miał swojego dnia, to oni grają do niego na siłe, Antek to już wgl przeszedł samego siebie, typ ma piłke przed sobą bramkę to co on robi? Odwraca się i szuka Messiego, no dramat. Real pokazał zespół, gdyby tam mieli lepszego trenera to roznieśli by nas, lige i lige mistrzów...

0

To jest drużyna, a nie goście po 500 mln nie potrafią setki strzelić, obecną Barca to dramat, jak niegdyś Real...

1

Messi jak by stał przy naszej bramce to by czekali na niego, dramat, zamiast strzelać..

2

Jakość dźwięku na Eleven niczym gra Barcy, słabizna :)

2

Nie wiem co Barca chce ugrać bez skrzydeł? Antek nie ma nawet do kogo podać :D

0

@BarcaInfo Tym rajdem Ivana to chłop chyba sam siebie zaskoczył, nie tylko piłkarzy realu :D

1

@Rastafarnianin Czekałem na takie komentarze po pogromie z Eibarem :D Jak na razie nic się nie zmieniło i tak jak z Eernesto to Messi robi całą robotę, nowego trenera to będzie można rozliczyć pod konieć następnego sezonu a nie tego :)

1

Hahaha ale jazda xd

3

@FC1899Barca Chyba jedyny jak na razie mądry komentarz na tej stronie, zamiast zwalniać trenera, sprzedawać zawodnika, najpierw powinien wylecieć ten zarząd z Bartkiem i Abidalem na czele, powinien być ktoś kto się zna na danym stanowisku, a nie za zasługi... Bartek to największy krętacz w tym klubie, gada o zaufaniu o wsparciu dla Valdka i co cyk dwa dni później zwolnienie, nie byłem zwolennikiem Valverde ale potraktowali go jak śmiecia i eksperci z La Rambla twierdzą, ze to jego wina że nasi tak grają, grali już słabo po odejściu Pepa, ale że później przyszedł Suarez i Neymar to z Messim wygrali nam jeszcze kilka pucharów, ale Suarez brak formy, Neymara nie ma, Messi sam już nie pociągnie tego wózka, choć jeszcze próbuje.... Ale ile można?

0

@Yoshi94 Nawet przez Messiego traciło się bramki po jego stratach :)

1

Przynajmniej gra, a nie ciągle na L4, niech wraca, czekam :)

1

@hihohihox Dzięki niemu mamy jeszcze to drugie miejsce w tabeli :D

9

Dopóki w Barcelonie będą zatrudniani ludzię po znajomości, bez kompetencji na dane stanowisko nigdy w tym klubie nie będzie lepiej. Abidal nie nadaję, się na to stanowisko i powinni mu podziękować :)

4

@Hiacynk Rakitić też biega, Pedro też biegał uśmiechnięty, nie ma co klasa :D

2

@xofcbxo szanuje!

Media