Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś wie gdzie w Łodzi obejrzę meczyk?
Pub Biblioteka (dzwoniłem i nie wiedzą czy puszczą - xD)
3
@lucas/catalan komunizm ciagnie sie do dzis, narzucają Ci swoje normy, pełno zakazów, okropnie wysokie podatki, złodzieje obejmujący wysokie stanowiska w państwie
2
@LegendaIniesta bardzo mi przykro, ale pasy to najłatwiejsza i podstawowa rzecz na egzaminie, nastepnym razem sie skup i miej gdzies stres, bo na pewno to zaważyło
2
@Norkusik ja jak się poznałem ze swoją to ona nie wiedziała co to Barca, a teraz byliśmy razem na meczu na CN. Mieszkamy razem i jak jest mecz to ona to rozumie i nigdy nie miała pretensji.
0
@DaPi proponuje zrzute na rambli i wysylamy im hajs
0
@LuisSalvano w przystępnej cenie redmi note 5 polecam
0
@LuisSalvano żadnego, lepiej dołożyć troszkę i masz dużo lepsze telefony bo kompletnie się nie opłaca tych modeli brać
3
@chudym ja w marcu 104kg, natomiast w czerwcu 95. W okresie wakacyjnym przestałem dbać o linię bo tu jakieś piwko, tutaj grill wiadomka i teraz podskoczyło do 98. W czerwcu mam wesele i planuje zjechac do 90, niech moc będzie ze mną.
1
@PeteR10 to był Almunia
0
@daniel32778 w ogóle bez sensu porównanie, Shevchenko i Lewandowski to napastnicy i ta sama pozycja, natomiast Kaka nie grał na tej samej pozycji co Iniesta
2
@Homeopata8989 I co z tego? a Lewy był kiedyś top3 na świecie? Chyba nigdy
1
@VamosRakieta I te tragiczne mecze jeśli chodzi o poziom :)
19
@Triv44 ale Sheva zdobył ZP :)
6
piekniusie są te stroje
0
@Piotr89Sand ja też ponad 3400 i co? :/
1
@TR3YWAY Ty tak serio ? :DDDD
0
@buddy ja co 4 :D
1
@nammah miłego, ja swój zaczynam 2 września :D
0
@MarioVeB! "W wyniku dokonania szczegółowych oględzin przedmiotowej pary obuwia stwierdzam, iż zgłoszona reklamacja jest nieuzasadniona, ponieważ uszkodzennia wierzchniej warstwy obuwia są uszkodzeniem mechanicznym. Powstało ono na skutek całkowitego braku konserwacji obuwia, co doprowadziło do nieodwracalnych uszkodzeń materiału wierzchniej warstwy cholewki. Odpowiednia konserwacja i używanie środków do pielęgnacji obuwia zabezpieczają towar przed tego typu zmianami. Za takie zmiany sprzedawca ani producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Brak podstaw do uznania reklamacji.
Mam obowiązek konserwacji obuwia? Nie sądzę...
0
@chudym w smsie nie mam wiecej info, musze to ustalic
0
@T_TG Kasę się daje po mszy w kościele bądź na sali, ale to już o tym decydują młodzi. Jak przyjedzie do Ciebie ciasto, to ugość ich alkoholem i tyle :)
0
w kwietniu kupiłem buty w sizeerze i rozkleiły się, oddałem je na gwarancję i właśnie dostałem sms, że nie uznano reklamacji. Zastanawiam się nad oddaniem ich na rękojmię, co myślicie? Buty za 350zł żeby się rozkleiły po 3 miesiącach to jakaś kpina
2
@Kompletny wielkich zasługach xD np jakich? chyba, że mówisz o karygodnej rzeczy jaką było podpisanie traktatu lizbońskiego przez jej mężulka
1
@jedrek7000 igrają z ogniem xD
1
@Michu30 zaproś ją na kawę i pełen spontan, musi się udać
0
ma ktoś link do meczu Atletico Getafe?
1
@malicinho Griezmann nie pasuje? Po czym to stwierdzasz? Po 45 minutach oficjalnego meczu i presezonie ? weź wyjdz
0
@Pawlak1992 Zapewne dlatego, że grał w Sociedad.
0
Da się zmienić nick na tej stronie? W sumie swój ustawiłem tutaj jakieś 12-13 lat temu przy rejestracji i chetnie bym go zaktualizowal :D
1
@mpolska25 Pekao SA polecam, mam tam 3 konta : oszczednosciowe,glowne i kredytowe i przerzucam sobie pieniadze kiedy tylko chce za darmo.