Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix sam sobie zgotował taki los ze na takim zdjeciu nie bedzie widac glownego zwyciezcy xD
10
Czy ja dobrze widze? Ter Stegen 24, a Lloris 23 a w klasyfikacji Jaszyna Ter Stegen był 2 ? :D
5
Zasypiam już serio
2
dlaczego niby śmierdzi zwycięstwem VVD?
3
@Veb1233 3 powinien być Oblak.
0
@Janiama ale dwa razy wygrał w LM i powiem szczerze, że te dwie wygrane miały większą wartość niż powiedzmy 10 wygranych Barcelony w lidze, dodajmy jeszcze remis z 2014 na CN dający majstra Kotletico.
0
Świetny wynik, cieszą 3 punkty. Takimi meczami wygrywa się ligę, ale zejdźmy na ziemię. Valverde out, oczy dalej krwawią.
2
Leo zaliczył Wandę, fakt nie opinia.
12
Kotletico jakie ofensywne nagle, zasrańce xD
0
@PeteR10 zartujesz sobie? xD gra jest tragiczna i nie zmienia tego wynik
1
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
2
nawet żółtej nie dostał za takie wejście xD ten sedzia to jest komedia
1
@kunmateo93 ta drużyna ma bardzo mało 100% sytuacji ponieważ tylko Messi potrafi je wykreować.
0
@Gaucho najlepszy Ter Stegen, najslabszy Rakitić albo Firpo
0
@KmN Semedo też podaje do tyłu, w zasadzie tylko Alba nie boi się zagrać do przodu.
0
Boże, jak mnie oczy bolą patrząc na taką grę najpiękniejszej FC Barcelony ...
0
@thcmenel420 https://cdn0.sbnation.com/imported_assets/1146835/zanetticl.jpg
0
@niepoprawniepoprawny FPL? mowimy o faceicie ?:D czy o Fantasy Premier League?
0
@niepoprawniepoprawny w czym mogę pomóc
3
Czy ktoś orientuje się jaka jest najdłuższa seria bez porażki w Lidze Mistrzów u siebie? W tym momencie naszym ostatnim przegranym meczem u siebie jest ten z Bayernem w 2013. (34 spotkania)
0
@OzzyFCB Sorry, ale nigdy, przenigdy nie kupiłbym BMW. Po pierwsze drogie części, po drugie dla mnie są 3 najważniejsze cechy jeśli chodzi o wybór samochodu : tanie w utrzymaniu, bezawaryjne, praktyczne (tj. np kombi).
0
@OzzyFCB litości :D
0
@kuba1794 Jak chcesz mało awaryjne, solidne auto to spróbuj kupić jakiegoś japończyka w benzynie. Toyota,Honda,Mitsu.
0
@Cariones szkoda :(
0
Ktoś się orientuje jaki mecz LM za tydzień pokazuje TVP?
1
@Danny Gaucho Ferguson został trenerem w 1986.
0
@MesQueUnClub96 otwarte złamanie
1
@Wilczeq Tylko z Messim. Gra nie była piękna, niestety.
0
Suarez sie konczy xD
3
@Gaucho 2 siateczki jakby nie bylo