5



ta bramka jest ładniejsza od 75% w obu półfinałach, ja nie wiem jak można było ją pominąć

1


ta bramka jest ładniejsza od 75% w obu półfinałach, ja nie wiem jak można było ją pominąć

0

@mekston


to jest bramka która byłaby tutaj spokojnie w top3 tego płłfinału, niestety ten plebiscyt nie jest miarodajny

0

@Janas11224 a jakie masz auto? jeśli jest starsze niż 8-10 lat to nie ma sensu lać 98, pogarszasz jeszcze sprawę..

0

@AnnaMarianna Nadal jest..i z nią nawet sypiam czasem :DDDD

2

@Kwiatek67 Pinta - różne rodzaje np. A ja pale ale, piwo wysokiej jakości. Ewentualnie Marcowe robione w Bierhalle.

0

@AnnaMarianna Monika - zawsze mi sie z niesamowitym seksapilem kojarzyło :D

1

@Szerszen7 sprzedawać, nie ma technicznie możliwości wykorzystania internetowej karty SIM z tym routerem

0

14 - 5 pkt
16 - 3 pkt
7 - 1 pkt

0

@Isso89 Bierz L4 i tyle.

2

@SuperVegeta też jestem tego zdania :) paliwo jest zdecydowanie za drogie i jesteśmy pukani w cztery litery przez rząd

0

@barcafan9512 cóż, jeśli ktoś taki chce to taki dostanie :) - są też normalne abonamenty

0

W Łodzi paliwo 4,52 zł za litr - nieźle poleciało w dół, ale sie dzieje

1

Jestem pracownikiem jednego z operatorów komórkowych w Polsce. Właśnie się dowiedziałem, że mój znajomy, który pracuje u konkurencji jutro normalnie otwiera salon i będzie obsługiwał klientów. Przeraża mnie taka wizja, ja bym chyba nie przyszedł do pracy.

3

@Aureczek Uważam, że realne wrócenie do normalnosci to okolice połowy maja.

1

@NaFazieHitman wydobycie paliwa jest na tym samym poziomie jak było, natomiast zapotrzebowanie spadło - prosta kalkulacja

1

@kerouac czysta popita przecierem pomidorowym, ale nie kupnym tylko własnej roboty, mniam

0

@ArdoFCB smiga jak ta lala

0

@BarcaInfo źródło ?

4

Szanuje Morate za ta prowokacje tego leszcza :D

0

@itmustbejoke Sampdoria 1992? :D AE to puchar Europy był jeszcze

0

@RonMes10 też nienawidzę tej mendy Robertsona

1

xDD ekstra pieknieeeeeee

0

@Tomek54321 no chyba nie xD

3

@SuperVegeta do swojej brameczki? Jestem za

6

Serio ktoś tu kibicuje Liverpoolowi?

1

@Cariones pomoglo dzieki

1

czytam te wszystkie komentarze i chyba mi temperatura ciala skoczyla xD

0

@Katalonik97 on samą obecnością na boisku wprowadza zamęt w defensywie rywala, jest niezastąpioną 9 i najlepszą w historii tego klubu, nikt mi nie powie, nawet jak się czasem kopie po czole

2

@NeroTFP Pamiętam to jak dziś...byłem wtedy dzieciakiem, ale bolało jak cholera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?