Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Bez NASZYCH pieniędzy jak już
1
@macio_944 i cyk nie kupuje jednak bo lubią pis, trudno sie mowi
1
@szymonbarca10 On może strzelić 4 bramki w jednym meczu jak mu siądzie więc oczywiście ma szanse.
11
@DaPi Cola, szczególnie z whiskey.
1
Dziekanowski to jest dzban jakich mało
0
O kurde elastico, mam dejavu
25
Bramki na wyjeździe w LM w ostatnich 5 latach :
Braveheart 2
Suarez 1
1
Braveheart strzela na wyjeździe a Suarez co? Ostatnio w 2015
5
Taka ciekawostka. Dziś najstarszy na boisku w drużynie Barcy jest Pjanic (urodzony w 1990)
0
Ktoś może się orientuje gdzie dostanę iPhone 12 Pro na raty 0%?
lipa straszna na rynku obecnie...
5
@Encore serio ktos oglada to dno ? : D
nie mam nic do Ciebie osobiście..
2
@clyde z całego serca polecam materac w włókna kokosowego - po obu stronach materaca mamy różne twardości
koniec z bólem pleców rano, ja osobiście kupiłem ten i polecam tą stronę super kontakt i dostawa https://selsey.pl/p/337/40271/materac-kieszeniowy-kokos-pedro
2
@msmsms problemy XXI wieku xD
0
@Criss18Barca Starsi ludzie siedzą w domu i gospodarka funkcjonuje normalnie taki byłby mój plan.
- godziny dla seniorów nie mają sensu bo i tak dziadki latają o np. 17 po sklepach
- zamknięcie sklepów nie ma sensu, bo ludzie i tak się odwiedzają i "roznoszą" wirusa (byłem ostatnio na domówce gdzie bylo 8 osób)
Dużo ludzi straciło pracę, a rachunki trzeba płacić dalej. Debilizm rządu nie zna granic.
0
@mekston łatwiutko można zobaczyć, że Messi rozegrał sporo więcej meczów w LaLiga a dopiero zbliża się do ilości karnych Ronaldo - tamten to miał dopiero festiwal
1
Leoś nauczył się karne strzelać, ostatnio wali pod poprzeke i tak powinno być zawsze a nie jakieś podania na wysokości 30cm w stronę bramkarza
0
@BrzydkiAS nie no szanujmy się, mimo patologii Griezmanna w wykończeniu akcji to dobrze gra w defensywie i dobrze potrafi wyprowadzić piłkę
24
Czyli to jednak nie wina Messiego xD
0
@masq w sumie to po Oleguerze byli tylko chwilę Zambrotta i Alves.
0
@Bernard777 ewidentnie ryj Mullera
2
Wszyscy wieszacie psy na Griezmannie - ok, ale 7 ataków było stroną Roberto, znowu.
1
@siwybakus Umtiti to widział formę ostatnio w sezonie 16/17 chyba
3
To wszystko wina złej pozycji na boisku przy rzucie karnym.
1
Boże drogi nie miej kontuzji i włącz mózg a będziesz kozakiem
0
Dobrze, że salony operatorów sieci komórkowej są otwarte.
10
Casemiro jak zwykle kosa od tyłu i niby zdziwiony co za baton
0
I nie ma ręki XD to był błąd techniczny zawodnika
0
On zawsze powinien wykonywać tak karne a nie po ziemi albo na wysokości 70cm
9
A prześcieradła na swojej stronie nie potrafią odróżnić w jaki sposób jest stosowany VAR w LaLiga a w jaki w LM XD
0
@FLYP za Griezmanna*