1

@macio_944 Bez NASZYCH pieniędzy jak już

1

@macio_944 i cyk nie kupuje jednak bo lubią pis, trudno sie mowi

1

@szymonbarca10 On może strzelić 4 bramki w jednym meczu jak mu siądzie więc oczywiście ma szanse.

11

@DaPi Cola, szczególnie z whiskey.

1

Dziekanowski to jest dzban jakich mało

0

O kurde elastico, mam dejavu

25

Bramki na wyjeździe w LM w ostatnich 5 latach :
Braveheart 2
Suarez 1

1

Braveheart strzela na wyjeździe a Suarez co? Ostatnio w 2015

5

Taka ciekawostka. Dziś najstarszy na boisku w drużynie Barcy jest Pjanic (urodzony w 1990)

0

Ktoś może się orientuje gdzie dostanę iPhone 12 Pro na raty 0%?
lipa straszna na rynku obecnie...

5

@Encore serio ktos oglada to dno ? : D
nie mam nic do Ciebie osobiście..

2

@clyde z całego serca polecam materac w włókna kokosowego - po obu stronach materaca mamy różne twardości
koniec z bólem pleców rano, ja osobiście kupiłem ten i polecam tą stronę super kontakt i dostawa https://selsey.pl/p/337/40271/materac-kieszeniowy-kokos-pedro

2

@msmsms problemy XXI wieku xD

0

@Criss18Barca Starsi ludzie siedzą w domu i gospodarka funkcjonuje normalnie taki byłby mój plan.
- godziny dla seniorów nie mają sensu bo i tak dziadki latają o np. 17 po sklepach
- zamknięcie sklepów nie ma sensu, bo ludzie i tak się odwiedzają i "roznoszą" wirusa (byłem ostatnio na domówce gdzie bylo 8 osób)
Dużo ludzi straciło pracę, a rachunki trzeba płacić dalej. Debilizm rządu nie zna granic.

0

@mekston łatwiutko można zobaczyć, że Messi rozegrał sporo więcej meczów w LaLiga a dopiero zbliża się do ilości karnych Ronaldo - tamten to miał dopiero festiwal

1

Leoś nauczył się karne strzelać, ostatnio wali pod poprzeke i tak powinno być zawsze a nie jakieś podania na wysokości 30cm w stronę bramkarza

0

@BrzydkiAS nie no szanujmy się, mimo patologii Griezmanna w wykończeniu akcji to dobrze gra w defensywie i dobrze potrafi wyprowadzić piłkę

24

Czyli to jednak nie wina Messiego xD

0

@masq w sumie to po Oleguerze byli tylko chwilę Zambrotta i Alves.

0

@Bernard777 ewidentnie ryj Mullera

2

Wszyscy wieszacie psy na Griezmannie - ok, ale 7 ataków było stroną Roberto, znowu.

1

@siwybakus Umtiti to widział formę ostatnio w sezonie 16/17 chyba

3

To wszystko wina złej pozycji na boisku przy rzucie karnym.

1

Boże drogi nie miej kontuzji i włącz mózg a będziesz kozakiem

0

Dobrze, że salony operatorów sieci komórkowej są otwarte.

10

Casemiro jak zwykle kosa od tyłu i niby zdziwiony co za baton

0

I nie ma ręki XD to był błąd techniczny zawodnika

0

On zawsze powinien wykonywać tak karne a nie po ziemi albo na wysokości 70cm

9

A prześcieradła na swojej stronie nie potrafią odróżnić w jaki sposób jest stosowany VAR w LaLiga a w jaki w LM XD

0

@FLYP za Griezmanna*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?