0

@martin3131 nie ma siana na trenera, czaisz?

0

@Transu96 Ej ja też chcę zagrać

2

@Maciek069 chyba nie ten mecz oglądałeś xD

3

On to strzelil przypadkiem, piłka odbiła się od barku XD co za typowy farfocel realu, czy to kiedyś się skończy, ten fart?

0

Według komentatorów tvp Ronaldo strzelil bramkę w finale LM w 2009 XD co za stacja...

0

Ludzie, zejdźcie na ziemię to nie jest 2012 rok tylko 2021. Jesteśmy drużyną top7-10 w Europie obecnie.

0

@GuerillaAthletic serio mam patrzeć na to, że coś jest oklepane? Podoba mi się to kupuję i tyle

0

@sniper16x Versace Eros, Paco Rabanne One milion. Polecam serdecznie

0

@MontelQ Widziałem go na żywo w środę, gość jest tragiczny.

0

@Antimadridista_WR ja 5 liga ps5..

1

Fifa Online - każdy mecz przeciwko PSG...mam ochotę się zrzygać

8

@kibicsportu Atletico nigdy nie pokazuje nic dobrego i zdobywa punkty...

3

Powinno być 4-2 a jest 3-3 typowa piłka nożna xD

3

@Encore nie obrażaj króla proszę

21

Jak Jovic coś wniesie do gry w tym meczu to zjem telewizor

0

Alaba batonie xD

1

@Kgorecki2500 świeżaczek

0

@pikass14 a jaki masz telefon?

0

@Nazio87 w pracy to dwie dziennie, jak mam wolne to wcale

0

@Woland10 również

0

Ale Reus przylutował

0

@Kielakowy bardzo dobry mecz i tempo w superpucharze

9

@FC1899Barca nie ma opcji

2

@budel17 to git majonez, wjeżdżam w temat żeby sobie obejrzeć jak Robercik dostaje łomot :D

0

Czy jak włączę sobie 30 dni za darmo Viaplay to mogę zrezygnować przed wykupieniem płatnego miesiąca?

0

@Barcamoja tak dużego kontraktu nie dogaduje się w tydzień...chyba, że nazywasz się Leo Messi i dogadujesz w 1 dzień..tak się podejmuje decyzje odnośnie najlepszego piłkarza w historii piłki noznej...Zrobili to konkretnie i z jajami. A w Hiszpanii? Jak zwykle mnóstwo regulaminów, restrykcji i plotek.

0

@MESSI CECE wiek nie ma znaczenia jeśli będzie jakość

0

Ciekawe jaki numer dostanie

31

@LuisSalvano a zdecydowałeś w jakim dniu go poczniesz? Ja bym to zrobił 29 listopada w rocznicę powstania klubu i rocznicę La Manity z 2010 w klasyku z Realem.

0

Ciekawe jak to policzyli...te restrykcje to błazenada totalna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?