1

@Wasacz_ Oczywiście że życzeniowe, chyba że znów gloryfikują laporte za kłamanie dzień w dzień. Przecież było podawane że Nike dokłada się do innych projektów Barcy de facto je ratując, a ten o gotowaniu....

0

@Culer9002 Już nieaktualne coś tam im się zacięło i dopiero teraz zaktualizowali....

0

@Gaucho Będzie ciężko bo balast, właśnie z ataku ani myśli poszukać szczęścia i gry gdzie indziej.

0

@Criss18Barca Z tego co widzę mógł grać garcia na DP, więc to nie tak że Flick nie miał wyboru, ba wielu trenerów postwiło by na bardziej doświadczonego gracza.

0

@clyde No ja nie wiem na ile przeważy operowanie piłką u Flicka, bo tak to Urus świetnie na papierze do jego stylu pasuje, choć sam nie wiem kogo miałby posadzić na ławce, Bask ustawia linię, młody rozprowadza piłki, nie ma za bardzo miejsca dla araujo na murawie, Konde na PO też nie do ruszenia.

0

@Culer9002 Jesteś pewien wedle whoscored maja ostatnie miejsce w playoffach, ja osobiście nawet nie wiem jak to wszystko teraz wygląda :(

1

@clyde Na pewno w swoim ósmym sezonie odpali, brak ci cierpliwości.

1

Flick chce pokazać że on też ma wady, jego wadą jest wiara w Martina :)

Ja nie jestem obiektywny, ale jak dla mnie to Cassado źle wygląda obok cherubinka z Holandii.

0

@priest9999 Kogo? Swojego ojca na pewno matki też.

25

@Robert_Kubica W życiu, do odstrzału jest de jong.

0

@Bulbulator No trochę mi się to nie spinało takie gale to przecież dodatkowy zarobek od reklamodawców, vinicjusz i jego odchyły nie są tego warci ;)

0

@Filarrr11 Nie za 100 baniek.

0

@Kapitan9 Jeśli rzeczywiści tak ci odpisali to rada @seba8101 to rada najlepsza z możliwych.

1

@Katalonik97 To fajne jak przeciętniacy wygrywają MŚ i wice będąc liderami zespołów.

0

@Dieselzor Pierwotne galacticos można było tak nazywać, obecnego nawet w sierpniu bym tak nie nazwał.

0

@KrychaFCB On już kolejny raz próbuje tego tricku i kolejny raz nie wychodzi :)

0

@prokofiew Siada w Realu jak złoto trzech lewych muszkieterów.

2

@AduŚ07 Kto wie ale ja zawsze uważałem że ludzie nie doceniają gry obronnej w LL.

0

@Uukasz_93 Wydaje mi się że tam też ci od noszenia fortepianu nie dojeżdżają.

Leao tam pasuje teraz jak złoto, trzech lewych mrocznych muszkieterów.

2

@arons022 Fajnie jakby to była prawda niestety to Barca Laporty i nikt do końca nie wie ile jest prawdy a ile kłamstw, ile jest interwencji Laporty a ile samodzielnych decyzji deco.

0

@marcin62 A mnie trochę bawi że ludziom pęka żyłka na posty że Yamal jest lepszy jako dziecko od Messiego, i kręcą fikołki jak mogą by to obalić, i tak zgadzam się że najważniejszy jest koniec i podsumowanie i o ile jestem w gronie tych którzy jako 17 wyżej stawiają Yamala tak nie widzę go na koniec wyżej od Messiego, który poza byciem piłkarskim potworem trafił na najlepszą Barcelonę w historii.

0

@Safrani A ja wcale, męczący jest ten teatrzyk, słabi aktorzy którzy nie umieją korzystać (dla optymistów) z rekwizytów, albo nie chcą( dla realistów)

1

@don'T.R.I.P.e Czemu cię to dziwi a myślisz że od kogo się tego barto uczył :)

0

@BorzyKrzys Z tym psl to przestrzelił tak że gorzej być nie może, mówiąc o prawdzie a nie o teatrzyku.

0

Rozumiem że ten pan był w alternatywnej rzeczywistości i widział jak Nico kuleje u Flicka wrócił i się podzielił spostrzeżeniami, taki ekspert to skarb.....

0

@Guess No pewnie ze kot w worku on nie ma 23 lat tylko 26. No właśnie to jest problem że dopiero trzeci sezon robi topowe liczby w tym jeden w drugiej lidze a dwa pozostałe w portugalii.

0

@Borneo Ha ha ha polskie korzenie dobre... to zapytaj go czy jego przodkowie to Polacy czy Żydzi :O

0

@cules100pro Dlatego tak liczyłem na nowego dostawcę ale laporta znów przeszarżował.

0

@Guess Wybacz ale ogromy wysiłek jakim będzie ta wyprzedasz chcesz zmarnotrawić wydając na jakiegoś kota w worku, dość idiotyczny pomysł.

1

@Schoogs To dość ciekawe podejście bo nie wymienił żadnego gracza z obrony i skreślił jak dla mnie dwóch z trzech najlepszych ŚO z tego wieku w PL, i tu mam problem trochę. Jak dla mnie Rio na pewno był piłkarzem klasy światowej na kolejnym miejscu Vidić, a z bechamem to bym się zgodził PR kilkukrotnie większy niż klasa piłkarska.

Jak dla mnie piłkarz klasy światowej to ktoś kto reprezentuje bardzo wysoki często nieosiągalny poziom dla innych i jest regularny, do tego zespół może na niego liczyć w ciężkich momentach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?