Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@goldensun Czy ja wiem czy skazany na sukces chyba na Francuskiej ziemi to zgoda, ale jak chce sie zapisać złotymi głoskami to trzeba wojować w Europie a mając tak odstającą ligę to trudne zadanie.
0
@mmaciass Co w tym dziwnego zachód ukrainy chętnie poświeci wschód bo ma dość wojny( z tym że do końca nie wiadomo co zrobi trump bo co inne go być prezydentem), ale to myślenie niesamowicie krótkowzroczne tu chyba nie ma kontrowersji.
0
@Pojedzone No w piątek pisowiec przyznał się że jednym z twardych warunków pomocy militarnej były ekshumacje :)
0
@Kidd Może rozbije je od środka, jak autorytety byłego męża.
1
@Senstin Może to pomoże https://fanboy.pl/
0
@FCB_dimiC A kółeczka jak de jong kręci :P
1
@Jakchcesz Może to pomysł na ubicie smoka powiedz do niego on i kreatura się załamie.
0
@Zoker No a ja się nie zgodzę, bo to nie jest czarno białe jak życie, najprostszy przykład poczytaj o początkach mojego idola Rivaldo . A takich przypadków jest pełno zwłaszcza właśnie na początku bo wiadomo że milionerzy zbyt wiele nie poświęcają.
1
@Comentateiro "zasady obowiązujące teraz są obowiązujące dla wszystkich zespołów w tym samym stopniu" no i podsumowałeś o co chodzi bo o ile nie jestem tym co krzyczy łapówki to, to ile w meczach realu dzieje się niesamowitych rzeczy w których często główną rolę odgrywają panowie sędziowie to głowa mała.
0
@Marcelinho132 Nie obraź sie ale jak to na 125-lecie to trochę super ważnych piłkarzy zgubiłeś a masz takiego mascherano :O
No i trochę dużo takich świerzynek w składzie.
0
@paweldunajecfcb On nigdy nie pokaże pełni swojego potencjału przynajmniej teraz na tle autobusów, ale jak dostanie wolne miejsce to da dużo.
Zawsze lepiej mieć takiego zawodnika w składzie niż kupować jakiegoś najemnika, no i chłopak jest zawzięty sr to trochę takie kluchy były.
1
@KrychaFCB Wiedzę że teraz będzie wysyp pokoleniowych talentów, ciekawe jaki jest wyższy poziom, czekam z niecierpliwością.
1
@Pedri16Future Mnie najbardziej to w tym wszystkim zastanawia użycie słowa sanktuarium.
1
@Jakchcesz Leão siada im tam jak złoto.
2
@Eto'o9 R10
Stop Making Stupid People Famous
3
Teraz to mnie zaskoczyli, niesamowici są, jaki tam poziom bezczelności wyskakuje jak coś nie wychodzi, i nie ma analizy wyciągania wniosków tylko chamstwo i fikołki logiczne.
Szkoda że z Barcą Pepa nie wychodzili walczyć jak równy z równym tylko stawiali lotniskowce na 20 metrze.
0
@Rust_Cohle Było kupić sona to by live kibicował.
0
@daniel32778 No ale "musieli" kogoś wystawić i poszło na turka tym lepiej że olał Barcę na rzecz realu, no i zapominasz że u białych gole są najważniejsze więc dla nich to porównanie się broniło.
0
@krol211 Chodzi mi o umiejętności czysto techniczne.
0
@kaamil1910 @krol211 Dlatego sceptycznie patrzę na jego odbudowanie, piłkarsko na papierze wiadomo że to niby ideał dla flicka ale co z tego ideału jak gra na małym zaangażowaniu i lubi odpuścić, zwłaszcza grając na tak wysoką linię obrony nie za bardzo to widzę bez zapieprzania na murawie.
0
@tbas nawet w tej akcji bramkowej biegł jak by miał worek ziemniaków na plecach, a chwilę wcześniej przyjęcie nie godne wychowanka barcy, sam jestem ciekaw czy Flick da go radę odzyskać ale ja w niego nie wierzę, a dokładniej nawet jak będzie w miarę grał to trzeba go jak najszybciej spieniężyć bo to tykająca bomba.
1
@FanBarcy22 Nie ma tu tak starych kibiców by pamietali prezydentury przed 78 rokiem :) Choć można endrica zapytać.
0
@Rewolucja123 z dawnym podejściem to nic że idelanie pasuje, zobaczymy czy chce mu się zapylać na boisku.
0
O lewego już we dwóch kryją....
0
@Kgorecki2500 Patton to ten co wierzył że jest reinkarnacją jednego z wielkich antycznych dowódców?
0
@KmN No na zadupiu większe szanase na spokój i bezpieczeństwo w przyszłości.
1
@Bolton Niesamowici są ale pierwsi będą z udostępnieniami gdziekolwiek to pokażą.....
3
@BORO_12 No stworzony oprócz operowania piłką i zobaczymy jak ważne jest to dla flicka i jak łatwo było zablokować całą obronę dociskając urusa.
1
@PatrychoO Jak głównie Plus i czasami Radio Złote Przeboje
, i tak eska rak niesamowity tylko o weekendzie i gówniana muzyka.
0
@jacobFCB Akurat wyśmiewanie tego to skrajny debilizm, chyba ze zakładamy że w przyszłości polki i polacy nie będą się chędożyć i nie będzie problemu. A to że ta pani nie umie tego prawidłowo do końca wyjaśnić to inna sprawa.