4

Wina Suareza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Bardzo fajnie się ogląda ostatnio Depaya. Zdecydowanie powinien grać na lewym skrzydle za Ferrana, któremu należy się już odpoczynek w tym sezonie.

0

@jeyx77x musi zostać, ten sezon był dla niego pechowy, Barcelona do lutego grała przeciętnie, a i tak 12 bramek zaliczył

0

Całkiem fajny pożegnalny mecz Tiktokera. Może znajdzie angaż w FC Andorra.

1

Nie potrafię zrozumieć De Jonga. Raz potrafi zagrać taki mecz jak dzisiaj, a potem 3-4 mecze typa nie będzie na boisku.

1

Król stracił formę

1

Tiktoker nie trafił w piłkę w pierwszym momencie i bramki nie ma :)

2

Gol pożegnalny ;)

0

Celta zabrała asystę Garcii

5

O kurwa źle to wygląda

3

Ależ blisko Depay. Dobry strzał i kolejny świetny mecz

1

Spalony, powinien to cofnąć.

3

Ale łatwo xD Brawo Memphis
Edit chyba spalony

0

Swoją drogą Araujo coś dzisiaj niepewny.

2

@Murazor xD (znaki)

8

Nie da się już patrzeć na tego typa w bramce. Co mecz musi coś odwalić.

5

Ter Stegena wypieprzyć z tego klubu. Dosyć już tego.

9

Ależ piękna akcja. Brawo Dembele, brawo Aubameyang :)

14

Jak fajnie jest mieć dwóch piłkarzy, którzy dryblingiem potrafią zrobić różnice, mowa o Depayu i zwłaszcza Dembele.

3

No i to jest napastnik. Pół sytuacji miał i strzelił gola. Brawo Aubameyang

3

Ależ akcja Dembele i pewnie wykończył Depay :)

0

Niepotrzebnie Depay to przepuszczał do Aubameyanga. Powinien uderzać.

3

Chciałbym naprawdę wiedzieć czemu Xavi zajeżdża tego Ferrana, chłop już od dawna na ławce powinien siedzieć.

0

Stypa straszna póki co

0

Aspas nas uratował.

0

@Gaz niedokładność może wynikać z braku ogrania

0

Widać, że Memphis ma to coś, ale dużo niechlujności i niedokładności jest w jego zagraniach.

0

30 sekunda, a Ter Stegen już zaczyna

3

@KrwawiaceoczyVEB myślami jest w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?