Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wina Suareza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Bardzo fajnie się ogląda ostatnio Depaya. Zdecydowanie powinien grać na lewym skrzydle za Ferrana, któremu należy się już odpoczynek w tym sezonie.
0
@jeyx77x musi zostać, ten sezon był dla niego pechowy, Barcelona do lutego grała przeciętnie, a i tak 12 bramek zaliczył
0
Całkiem fajny pożegnalny mecz Tiktokera. Może znajdzie angaż w FC Andorra.
1
Nie potrafię zrozumieć De Jonga. Raz potrafi zagrać taki mecz jak dzisiaj, a potem 3-4 mecze typa nie będzie na boisku.
1
Król stracił formę
1
Tiktoker nie trafił w piłkę w pierwszym momencie i bramki nie ma :)
2
Gol pożegnalny ;)
0
Celta zabrała asystę Garcii
5
O kurwa źle to wygląda
3
Ależ blisko Depay. Dobry strzał i kolejny świetny mecz
1
Spalony, powinien to cofnąć.
3
Ale łatwo xD Brawo Memphis
Edit chyba spalony
0
Swoją drogą Araujo coś dzisiaj niepewny.
2
@Murazor xD (znaki)
8
Nie da się już patrzeć na tego typa w bramce. Co mecz musi coś odwalić.
5
Ter Stegena wypieprzyć z tego klubu. Dosyć już tego.
9
Ależ piękna akcja. Brawo Dembele, brawo Aubameyang :)
14
Jak fajnie jest mieć dwóch piłkarzy, którzy dryblingiem potrafią zrobić różnice, mowa o Depayu i zwłaszcza Dembele.
3
No i to jest napastnik. Pół sytuacji miał i strzelił gola. Brawo Aubameyang
3
Ależ akcja Dembele i pewnie wykończył Depay :)
0
Niepotrzebnie Depay to przepuszczał do Aubameyanga. Powinien uderzać.
3
Chciałbym naprawdę wiedzieć czemu Xavi zajeżdża tego Ferrana, chłop już od dawna na ławce powinien siedzieć.
0
Stypa straszna póki co
0
Aspas nas uratował.
0
@Gaz niedokładność może wynikać z braku ogrania
0
Widać, że Memphis ma to coś, ale dużo niechlujności i niedokładności jest w jego zagraniach.
0
30 sekunda, a Ter Stegen już zaczyna
3
@KrwawiaceoczyVEB myślami jest w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika