Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Świetny mecz Depaya. Wczoraj był najlepszy w ataku.
0
Xavi nie torturuj nas tym Lengletem.
0
To niezła obrona
3
To się nacieszył xD
0
Brawo za gola, ale twoje wykończenie to jest jakaś katastrofa
2
On jest niemożliwy xd
5
Oby Fati za Ferrana. Hiszpan nie zasługuje na kolejne 90 minut.
23
Fenomenalny jest dzisiaj Depay.
8
Obaj Holendrzy dzisiaj zdecydowanie na plus
13
Xavi jakąś suszarkę odpalił w szatni na Ferrana. Zupełnie inny piłkarz.
8
Koniec świata. Z lewej nogi, zza pola karnego.
7
Świetny mecz Frenkiego dzisiaj.
1
@Ali3231 sugerujesz, że jeden mecz coś zmienia?
17
No i taki De Jong jak dzisiaj mi się podoba.
11
Fajnie się dzisiaj ogląda Depaya.
0
@SinMistico ja tam widzę wymienność pozycji bardziej.
3
Totalnie nie czaje wystawiania Pique. Marnotrawienie zmian co mecz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
No i nie rozumiem nadal czemu on nie gra za Torresa
1
@yoda69 nie no trzymajcie mnie, jak dla Ciebie zeszły sezon do kontuzji był dla Roberto wyśmienity i jednocześnie zarzucasz innym niewiedzę o piłce to ja nie mam więcej pytań. Albo jesteś fanboyem albo pieprzysz bzdury, bez owijania w bawełnę.
3
@yoda69 chłopie z tym Roberto to żeś odleciał. On nigdy nie był topem, max solidnym piłkarzem, ale to już są tak odległe czasy, że nikt nie pamięta.
12
@MarioVeB! a kto ma zagrać na lewej? Czepiasz się go na siłę już. Dopóki jest w tym klubie to niech gra, a nie siedzi na dupie. Zwłaszcza, że ostatnio nieźle się pokazał z ławki.
7
@taris ale jak można lubić coś czego ja nie lubię?
0
@Bartek22 niby czemu?
0
Ansu świetna wiadomość, a Umtiti to niech klubu sobie szuka.
12
Gratulacje dla Realu Madryt za zdobycie mistrzostwa. W pełni zasłużone.
5
Borussia jak zawsze nie może być gorsza od Bayernu i się sfrajerzyła.
15
Przypomnę, że Hasan był ważniejszy niż Flick :) Bayern na własne życzenie notuje stabilny regres. Pięknie.
0
@Encore kto się czubi, ten się lubi
5
@MesQueUnClub96 i dobrze :)