1

Dest Out, a Ferran nadal na boisku. Nie rozumiem Xaviego, serio.

3

Nie wierzę, że Depay jest aż tak beznadziejny, żeby zagrać gorzej od Ferrana. Xavi musi go zdjąć.

2

Gorszy od De Jonga jest tylko Ferran. Depay to konieczność w przerwie.

3

Nie rozumiem jak można zagrać tak zajebisty klasyk i teraz grać taki syf od kilku meczów. De Jong to jest piłkarz zagadka.

3

@ObiektywnyKibic121 De Jong to tak naprawdę zagra jeden dobry mecz i 5 złych. Na nim nie można opierać środka pola. Typ jest nieobliczalny że swoją formą.

1

@Katalonbar od dawna to powtarzam, to ludzie mówią, że się nie znam ;)

3

@Bykunn czyli rozumiem, że Ter Stegen nie zrobił nic złego? Absolutnie był to strzał do wyjęcia.

1

@hayek tak i Xavi się skończył. Powinniśmy go zwolnić i wywalić pół składu

3

Nie ma Pedriego, nie ma środka pola. Ile bym dał, żeby Frenkie był tak decydujący jak młody Hiszpan.

8

@GeneralXavi walka o kontrakt i tyle, wykorzystali nas ;)

25

To brzmi bardzo źle, a na horyzoncie jeszcze ten Mbappe.. Real może nam niesamowicie odskoczyć.

7

@Momals11 w sumie to samo można powiedzieć o Ronaldo, Lewandowskim itp. Zawsze się znajdą ludzie co będą umniejszać, że a no bo z ogórkami, z karnego..

0

@The_Man szybko się zestarzało z Chelsea.

0

Napoli nie zdobyłoby mistrzostwa w Serie B.

31

To w końcu dopiero co skończył kurs czy posiada takie doświadczenie jak wyżej?

7

I oczywiście dziwnym zbiegiem okoliczności wśród tej grupy znalazł się największy atencjusz w drużynie.


12

@Kapitan_SW to jest naprawdę najgłupszy przepis jaki wszedł w życie za czasów tego debilnego rządu, a konkurencja wśród głupich ustaw dość duża.

0

@Mroziu no jeśli nawet w pierwszych połowach nie wraca pod własne pole karne, co mu się zdarza, jak w meczu z Sociedad to źle to o nim świadczy, prawda?

0

@Mroziu wiele razy jak była kontra to wracał truchtem pod pole karne, zdejmij różowe okulary.

0

@patrykzmc2000 70 baniek spoko oferta. Ja bym to rozważył. Chłop ma nierówną formę, a powinien być decydującą postacią środka pola, jak Pedri.
A do tego często człapie zamiast zasuwać do obrony, co jest mega irytujące.

6

@Encore statystyki, statystykami. Zmarnował karnego, asystował przy golu Xhaki i powinien dostać czerwo

2

@kiper09 taktyczna zmyłka i geniusz Artety.

0

@Uukasz_93 Terrorysta z Portugalii

2

United nie zasługuje nawet na Ligę Konferencji. Ich miejsce jest poza jakimikolwiek pucharami.

0

@Rust_Cohle narzekali, że tylko z karnych strzela, to ich strollował i nie trafił.

0

@Encore no bo jest lepszy i statystyki tego nie zmienią.

1

@Encore no ja bym powiedział, że Kevin był lepszy we wszystkim, poza statystykami.

46

Bruno nigdy nie miał podjazdu do Kevina. Śmieszyły mnie zawsze komentarze, że jest najlepszym pomocnikiem Premier League.

2

Bruno jest przereklamowany. On zawsze w meczach z wielkimi nic nie daje.

1

Bruno właśnie zakończył wykonywanie karnych w United.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?