3

A żeby to City upadło i sobie głupi ryj rozwaliło

0

@Emhyr Sergi Roberto wyszedł z domu podpisać umowę i wielkie halo.

3

Tromba zdecydowanie lepszy. Bardzo dobrze się pokazał

0

Niby halowiec z tego Nitro, a mental słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nie no Nitro to jest taki cienki bolek, że przeciętny użytkownik La Rambli by go złożył w pół.

1

Zeju mu tam dziecko zrobi.

2

Xayoo to bierze łatwo.

3

Nie żebym sugerował komu kibicować w walce, ale Nitro jest kibicem Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Norman piękny gest.

0

Jak powiedział, tak zrobił. Zniszczył Szeliego.

1

Bez podjazdu. Norman szef.

1

Norman go tam zamorduje, a nie zamęczy.

4

Norman to szef totalny. Robi go jak chce.

0

Oby Norman wygrał.

2

Po takim ciosie 3 dni bez muzyki będzie tańczyć.

0

Ale co sobie potańczył to jego

0

No i to jest fajna walka.

2

@BaroPodertos jeszcze płacą swoimi pieniędzmi i wspierają takich ludzi!

1

@Danny Gaucho przecież to są ludzie co widzieli jedynie Magicala z Rafonixem i od tamtej pory żadnej gali nie odpalili, a już mają wyrobione zdanie xD Typowe dla Polaków "nie znam się, ale się wypowiem"

1

@messicocacola nie przegadasz ich ;)

1

@Jakchcesz dokładnie!

0

@BigDaglas zdarzają się randomowe lagi.

8

@Vernon_Roche to niezła patologia. Wy to serio się zatrzymaliście na 2018 roku.

0

@Fan2005 niezły bait, prawie się nabrałem

1

@YouTuber Nie chcę.

3

@Survier Trincao już miał szansę i po tym co widziałem mi osobiście wystarczy Andre Gomesa v2

10

Pięknie się patrzy na widok rozpadającego się Bayernu :)

0

@Messibestplayerintheworld nie ma potrzeby. Jeśli ma być jakieś ryzyko to dla mnie może już się wybrać na wakacje niż grać na siłę w dwóch meczach o pietruszkę tak naprawdę.

0

Oby nie do Barcelony, z całym szacunkiem. Jakby miał 28 lat to z chęcią bym go przyjął, ale trzeba myśleć przyszłościowo, a to będzie typowy ruch na teraz.

25

@AlexDark00 ale piszesz to w takim tonie jakby strzelanie w tej lidze 30+ bramek co sezon było normą, a jak widać - nie jest. Lewandowski po prostu jest świetnym napastnikiem, jednym z najlepszych w ostatnich latach i tyle, bez znaczenia jest tu poziom ligi w jakiej gra, bo on wali jak pomylony także w Champions League.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?