Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Za to zaliczyłbym nam jedną bramkę.
1
@Gaz Odpadnięcie z Napoli po wpierdzielu, w lidze wywalczona Liga Europy max po męczarniach, mnóstwo meczów przepchniętych kolanem. Ogólnie jedna wielka oczukąpiel.
0
@P33ck a Dollaruma wolał hajs ;)
1
Fajny meczyk, ale nie grajcie tak nigdy więcej.
3
Wystawić w tym meczu całą Barcę B i by zagrali lepiej, a przede wszystkim z większą ambicją.
3
Już nawet Luuk się bierze za rozgrywanie bo nie ma komu XD
14
Mecz jest tak cienki, że nawet sędzia nie miał okazji nic odpierdzielić.
6
2 miejsce, ale jakim kosztem.. Oczukąpiel.
2
Xavi to się straszny beton zrobił z tym Ferranem. Typ "zagra" dzisiaj chyba cały mecz.
27
Przepraszam za słownictwo, ale Xavi kurwa weź już nas nie torturuj tym Ferranem i wprowadź Dembele.
6
Takiej sraki to ja nie widziałem od późnego Koemana.
5
@Rust_Cohle według mnie kibice Atletico są debilami.
4
Dobry mecz Minguezy.
14
Dziękujemy, że się na niego nabraliście.
3
Ale Wielki Ronald stworzył potwora.
7
Ferran próbował Messiego skopiować XD
0
@kuz strumyk zrujnował Barcelonę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Stypa taka, że nawet Puig nie wygląda tak źle.
10
Lenglet połowa sukcesu w dzisiejszym meczu. Jeszcze jedna karteczka i możemy grać na poważnie.
18
Cooling break, bo na trzeźwo się nie da.
18
Puig nawet swojemu musi się pod nogi wpierdzielić. Taktycznie ten gościu jest na poziomie B-klasy.
11
Oby to Cadiz spadło z hukiem. Nienawidzę tej ekipy.
21
In Alemany We Trust.
2
Lenglet już zaczyna protokół wylewu.
0
@Jestjakjest bo Ferran to ma formę życia xD
0
@Jestjakjest jest Adama Traore.
0
@Jestjakjest w obecnej formie Ferrana? Serio kogokolwiek innego, większej różnicy nie robi
8
Każdy trener ma jakiś fetysz na wystawianie jednego piłkarza, bez względu na to w jakiej jest formie. Xavi się tak uwziął na tego Torresa, że ten z połamaną nogą by wyszedł w pierwszym składzie.
10
@Ferran Hoeness to kretyn pełny arogancji. Nienawidzę typa.
1
@Spoko_Hala_Fan co w tym złego? Szukacie naprawdę drugiego dna we wszystkim.