Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Khajio oby wygrał ten najważniejszy mecz w swoim życiu.
0
@AlexDark00 trzeba będzie liczyć, że będzie solidnym wzmocnieniem i "transferem" do pomocy.
3
@T^L co za przygłupi komentarz..
2
@AlexDark00 nie no nie róbmy już z Frenkiego jakiegoś ulepa, którego trzeba gdziekolwiek wcisnąć na boisko, byleby grał. Niech odejdzie i tyle, dostał jasny sygnał od zarządu próbą sprzedania go i od Xaviego podczas presezonu. Wyjdzie to każdemu na dobre, dalsza współpraca nie ma żadnego sensu.
17
Jeśli Alemany go chciał, to musi być dobry.
1
@MrPGG pewnie miliard, ewentualnie pół miliarda.
0
@Hubsao to mam nadzieję, że szlachetny Leo nie da Barcelonie drugiej szansy :) Przynajmniej jako pilkarz.
1
@mateusz1989VeB to Legia chyba na wstecznym popyla.
12
Świetny wywiad, bardzo rzeczowy i dobrze się go czyta. Ciekawi mnie czym Lewemu zawinił Bayern, może w swojej autobiografii kiedyś to dokładnie opisze.
2
@Survier 11 Holendrów i cała ławka też Holendrów.
30
Każdy zaczyna od zera, również Piqué*
* - nie dotyczy Sergio Busquetsa
0
@msmsms mimo wszystko nie. To ma być projekt długoterminowy.
9
@Sysia11 i dlatego nigdy nie był, nie jest i nie będzie lepszy od Messiego.
35
Każdy poważny klub odrzucił mentala i z podkulonym ogonem ogłasza powrót. Zwykły najemnik, bez szacunku wobec swojego klubu. Ego większe niż obecne umiejętności.
1
@tristan87 Gąska zaraz wjedzie na koniu i powie, że to jedynie legenda Bundesligi.
0
@MrPGG taki kozak, że lekarze w szoku musieli go dwa razy badać
4
@michal26 to też inne czasy były, więc ceny za piłkarzy były niższe. Taki Alves dzisiaj kosztowałby pewnie z 60-70 baniek.
11
Bardzo możliwe xD
3
@Pawel13sz i dlatego Xavi ma teraz obowiązek walczyć o trofea. Dostał takie zabawki jakie chciał.
2
Monchi i Alemany w Barcelonie to byłby duet marzeń. Szkoda, że absolutnie nierealny.
0
@jedrek7000 sprzedadzą, spokojnie. Mają cały miesiąc.
0
Nie no ale teraz to już na pewno koniec transferów
5
@BARCA1899Messi ja tak mówiłem przed każdym kolejnym transferem Barcy xD Nic mnie już nie zdziwi
14
@P33ck za mało ambitnie uważam. Powinien już w pierwszej kolejce wygrać trzy mecze, grając jeden.
0
@Gall jeśli chodzi o zerwanie kontraktu to nie wiem czy jest to opłacalne. Niech osoby z klubu się tym zajmują i ocenią.
1
@Pawel13sz już raz obiecywał xd
3
@macio_944 lepiej się nie dało tego opisać. Widać, że fachowiec. Masz herba.
1
@Jonyx a masz pomysł jak pozbyć się gościa, który nie może grać w piłkę na poziomie ze względu na kolano?
58
Lapcio krótko z bucem Nagelsmannem i Szwabami
5
@Pilka_jest_okragla eksperci z notatnika twierdzą inaczej.