11

@Khajio oby wygrał ten najważniejszy mecz w swoim życiu.

0

@AlexDark00 trzeba będzie liczyć, że będzie solidnym wzmocnieniem i "transferem" do pomocy.

3

@T^L co za przygłupi komentarz..

2

@AlexDark00 nie no nie róbmy już z Frenkiego jakiegoś ulepa, którego trzeba gdziekolwiek wcisnąć na boisko, byleby grał. Niech odejdzie i tyle, dostał jasny sygnał od zarządu próbą sprzedania go i od Xaviego podczas presezonu. Wyjdzie to każdemu na dobre, dalsza współpraca nie ma żadnego sensu.

17

Jeśli Alemany go chciał, to musi być dobry.

1

@MrPGG pewnie miliard, ewentualnie pół miliarda.

0

@Hubsao to mam nadzieję, że szlachetny Leo nie da Barcelonie drugiej szansy :) Przynajmniej jako pilkarz.

1

@mateusz1989VeB to Legia chyba na wstecznym popyla.

12

Świetny wywiad, bardzo rzeczowy i dobrze się go czyta. Ciekawi mnie czym Lewemu zawinił Bayern, może w swojej autobiografii kiedyś to dokładnie opisze.

2

@Survier 11 Holendrów i cała ławka też Holendrów.

30

Każdy zaczyna od zera, również Piqué*
* - nie dotyczy Sergio Busquetsa

0

@msmsms mimo wszystko nie. To ma być projekt długoterminowy.

9

@Sysia11 i dlatego nigdy nie był, nie jest i nie będzie lepszy od Messiego.

35

Każdy poważny klub odrzucił mentala i z podkulonym ogonem ogłasza powrót. Zwykły najemnik, bez szacunku wobec swojego klubu. Ego większe niż obecne umiejętności.

1

@tristan87 Gąska zaraz wjedzie na koniu i powie, że to jedynie legenda Bundesligi.

0

@MrPGG taki kozak, że lekarze w szoku musieli go dwa razy badać

4

@michal26 to też inne czasy były, więc ceny za piłkarzy były niższe. Taki Alves dzisiaj kosztowałby pewnie z 60-70 baniek.

11

Bardzo możliwe xD


3

@Pawel13sz i dlatego Xavi ma teraz obowiązek walczyć o trofea. Dostał takie zabawki jakie chciał.

2

Monchi i Alemany w Barcelonie to byłby duet marzeń. Szkoda, że absolutnie nierealny.

0

@jedrek7000 sprzedadzą, spokojnie. Mają cały miesiąc.

0

Nie no ale teraz to już na pewno koniec transferów

5

@BARCA1899Messi ja tak mówiłem przed każdym kolejnym transferem Barcy xD Nic mnie już nie zdziwi

14

@P33ck za mało ambitnie uważam. Powinien już w pierwszej kolejce wygrać trzy mecze, grając jeden.

0

@Gall jeśli chodzi o zerwanie kontraktu to nie wiem czy jest to opłacalne. Niech osoby z klubu się tym zajmują i ocenią.

1

@Pawel13sz już raz obiecywał xd

3

@macio_944 lepiej się nie dało tego opisać. Widać, że fachowiec. Masz herba.

1

@Jonyx a masz pomysł jak pozbyć się gościa, który nie może grać w piłkę na poziomie ze względu na kolano?

58

Lapcio krótko z bucem Nagelsmannem i Szwabami

5

@Pilka_jest_okragla eksperci z notatnika twierdzą inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?