3

@Kondziubarca wzmocnienie Interu ;)

64

Fajnie jakby Kounde wrócił na Inter, ale nie ma co forsować tempa na siłę. Ważne, żeby był gotowy na klasyk.

0

@AlexDark00 jeśli zagra Jordi Alba z Pique to będziesz miał rację, ale Xavi raczej się nie nabierze na tę dwójkę.

3

@Matelel Lukaku to zwykły kloc. Żadne zagrożenie dla nas.

13

Chyba na zawał. Alba i Pique powinni na dupie siedzieć i grzać ławę. Dwa dziady wróciły do składu i się sraczka w obronie zaczęła na nowo. A stwierdzenie, że Alba zagrał dobry mecz to już jest totalna głupota. Każdy niemal atak rywali leciał jego stroną.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Messibestplayerintheworld wolę jego niż Kessiego. Póki co mnie gość nie przekonuje

2

@MAGNETO dobrze napisane.

19

Prawdziwa ściana w tym sezonie. Wielki Mats wrócił.

1

@P33ck Ligue i oby tylko tyle wygrał z tym PSG, a najlepiej jakby nic nie wygrali.

0

@P33ck na mistrzostwo raczej starczy.

1

@Rhaan sam już miałem go dość i chciałem jego odejścia. Muszę się uderzyć w pierś i przyznać, że się myliłem.

40

Ściana.


0

@tristan87 i do tego drewniak.

7

@RosjaninBut dzisiaj cała drużyna, nawet Pedri zagrali słabo/przeciętnie. Nie ma co dramatyzować.

0

@Worny wyjątkowo Klopp z rigczem.

2

Komentarz usunięty

11

@Bocheno1 miłego aż mądrze posłuchać.

6

@VamosRakieta i ta jedna bramka stracona z winy De Jonga.

1

Przepchnięty kolanem, ale takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.

2

@koziar bez przesady. Lewus strzelił gola.

5

Ale mamy farta.

0

Christensen bardzo solidny, znowu. Podoba mi się gra tego gościa.

11

Dojechać z tym 1:0 i zapomnieć szybko o meczu.

3

Bardzo słaby mecz Dembele.

7

@FLYP dokładnie. To jest fatalny mecz.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale fajnie Lewandowski w pressingu zasuwa.

0

Aj szkoda, że to nie doszło.

1

Alba po takim meczu dupy nie powinien podnieść z ławki do końca roku. Sabotażysta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?