Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jezus, niemożliwe xD
0
Turku kończ ten mecz
0
@kuz xD (znaki)
1
@Katalończyk 99 dziękuję, całuję rączki.
0
Dopóki nie gwizdnie końca meczu to nie uwierzę, że stracą punkty.
1
5 minut tylko doliczył. Cud.
0
Carvajal jak zwykle debilem. Po co on kopie ten mikrofon?
3
@macio_944 ale śmiechłem xD
0
Grajcie na Benzemę, on jest cienkii
0
Spalony, ale Osasuna nie może tak grać, bo w końcu im wcisną.
0
Benzema już złotą piłkę ma to przestał się tak starać xD
2
Benzema kocham Cię.
9
Każdy z nas by chciał, ale każdy wie jak ten mecz się zaraz potoczy xD
15
70 minuta, więc można spodziewać się zaraz gola z dupy Realu.
15
Chciałbym się łudzić, że Osasuna to dowiezie, ale ile to razy te mendy strzelały pod koniec meczu i wygrywały. Nie dam się nabrać.
2
Brawo Osasuna! Oby się tylko nie dali zgnieść po 70 minucie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale Benzema ma formę strzelecką. Nic nie siedzi.
0
Niewiarygodnym pajacem jest Vinicius. No nie mogę zdzierżyć typa.
4
@Atencjuszek tak, brak licencji.
4
Ta Osasuna fajnie gra.
2
@Borry totalnie przehypowany typ. Nie ogarniam jego fenomenu.
1
@MesQueUnClub96 przecież dali się porobić na De Jonga, ale ten się niestety uwziął na Barcelonę.
7
@MesQueUnClub96 Guardiola odejdzie po sezonie i się skończy.
2
@Janas11224 w koszulce Barcy można każdą wyrwać, a Robercik z tyłu tylko zwiększa szanse.
0
@MESSIah16 to tylko moje zdanie.
4
@MESSIah16 dla mnie trafi do Barcelony prędzej czy później. City to nie jest jego klub docelowy.
14
Dzisiaj Real traci punkty i Barcelona pozostaje liderem La Liga.
Tego sobie i Wam życzę.
0
@AmigoBlancos idealny mecz na stratę punktów.
0
@koziar Nunez to będzie flop niesamowity.