Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto to jest taki impotent piłkarski. Nic poza podaniem do najbliższego nie potrafi.
3
Jedynym pomysłem Xaviego na ten mecz było podawanie do Dembele i ten może coś wymyśli.
5
Valverde na śpiocha jechał Inter rezerwami, a Xaviemu trzeba jeszcze ze 4 dźwignie uruchomić to może zremisuje.
7
Xavi to zamiast drżeć mordę do sędziego to by chłopaków lepiej w szatni ustawił.
0
Uff, cud jakiś.
0
Lewandowski dzisiaj bezużyteczny.
0
@koziar jak tu nie ma żadnej taktyki.
0
No to Pique pewnie zawali gola na 2:0 i po meczu
0
Ktokolwiek za Raphinhę, serio gorzej nie będzie.
1
Wrzutka pogania wrzutkę. Xavi totalnie nie miał planu na ten mecz.
2
@Arczek2001 nie, ale jak przegra dzisiaj to kredyt zaufania zacznie topnieć.
2
Nie ma wymówki dla takiej gry. Póki co Xavi taktycznie daje dupy w tym meczu.
6
Jak Xavi nie wyjdzie z tej grupy to niech się pakuje.
0
Weźcie go z tego boiska
0
Dembele to najbardziej niechlujny piłkarz jakiego znam. Wszystko na odpierdziel robi.
6
Pedri nie ma litości dla makaroniarzy.
0
Busquets ładnie wypuścił rywala
0
Dembele wiatr robi niezły, ale myślenia to on nie ma jak już jest w polu karnym.
2
Jak nie strzelimy zaraz gola to się źle skończy.
0
@MesQueUnClub96 celownik to on na Bayernie już powinien mieć skalibrowany.
4
Ale to zepsuł Lewandowski
0
Alonso te wrzutki to ma beznadziejne. Na palę i bez pomysłu.
3
Lewydependencia.
2
@MESSIah16 wiadomo, że Suarez to była pomyłka w Lidze Mistrzów, ale tego typu stwierdzenia to czyste wróżenie z fusów. Nikt tego nie wie i nikt tego nie sprawdzi, teza nie do obronienia.
0
@Bartula ja już po pierwszych laboratoriach dzisiaj.
0
Bo jest beznadziejny.
8
@AmigoBlancos jaka strona, takie opinie. Ten portal to zwykły ściek.
109
Niesamowite, że to tyle trwało. Bartomeu powinien gnić w pierdlu za te destrukcję w klubie.
1
Benzema złotą piłkę, ale na La Rambli powinien dostać za ten mecz.
2
I tym miłym akcentem kończymy weekend na czele tabeli