2

Dembele dramatyczna zmiana. Nic nie dał.

2

Wspaniała taktyka Xaviego na ten mecz.

4

Zszedł Pedri i totalnie siadła jakakolwiek gra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Jak dobrze, że Ter Stegen ma formę jak za najlepszych lat.

7

Ta ręka to raczej nie była przyklejona na supergluta

3

Pierwsza akcja Roberto i już mam dość oglądania tego wirtuoza.

3

Jeszcze Vidal na lewym skrzydle by się przydał.

7

Ja rozumiem, że kontuzje ale nie da się urazami wyjaśnić gry bez pomysłu, bez planu ani jakiegokolwiek schematu. Mnóstwo przypadku, dużo szczęścia i jedynie te wyniki się zgadzają (poza meczem z Interem).

5

Xavi ma mnóstwo szczęścia. Od meczu z Mallorcą zero pomysłu na grę.

20

Jakbym nosił całą obronę na plecach, to też bym miał dyskomfort.

3

Dobra i mi się już skończyła cierpliwość do tego Torresa. Co za impotent..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak nie strzelimy na 2:0 to te dziady w obronie coś puszczą.

1

Alba już zaczyna.

4

Pedri piękna akcja, to dla kontrastu Ferran ją zepsuł xd

0

@tomek8756 Vidal to może Gaviemu buty czyścić.

0

@arasz1819 spoko, niech tak będzie. Nie będę się kłócił, skoro wiesz lepiej ode mnie co ja uważam.

0

@Kessie a to wszystko wybaczone.

5

@arasz1819 chciałbym, żeby De Jong czy Kessie też tak potrafili z ogórkami.

1

Świetny Busi na ten moment.

3

Słabo wygląda póki co Lewus.

0

@Roobo żadna piękna bramka, prezent rywali i tyle.

0

Wolę nawet takie strzały jak ten Balde niż próbowanie na siłę z wejściem do bramki rywala.

1

@Comfortable_ ale co tragedia? Gramy dobrze, stwarzamy sytuacje i prowadzimy.

0

Ale fartowne to było xD

0

Już widzę, że bramkarz dzisiaj mecz życia będzie miał.

4

Ależ to uderzył Raphinha.

5

@antymadridista100 "z transferami raczej nie trafiliśmy tylko Lewy sie udał" abstrahując od tego, że za wcześnie na ocenianie to Kounde w golfa gra?

1

@PatrychoO nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?