0

Bereszyński jest fatalny.

0

Nieszczęsny już zaczyna sabotaż.

0

Nie spodziewałem się kadry grającej atakiem pozycyjnym

15

@VbamboeB dzięki, bo nie wiedziałem.

0

@taris oczywiście, że wyjdzie.

2

@catalanian09 2022 rok, a ludzie nadal czepiają się Messiego, że drepcze.

2

@FCBparasiempre Polska, Czesio już szykuje garnitur na ceremonię odebrania trofeum.

1

@VamosRakieta na la bambie trzeba trzymać kciuki za Argentynę, nawet jak jej nie lubisz, bo Messi tam grał jak coś.

0

@Encore nie, polecą w ćwierćfinale.

0

@arasz1819 nie oglądałem meczu Holandii, więc dlaczego mam się wypowiadać o jego grze. Zresztą bardziej mnie interesuje co on gra w Barcelonie - a ostatnio gra bardzo dobrze i to najważniejsze. Co do Argentyny to cieszy mnie ich porażka, bo są naszymi rywalami w grupie i średnio przepadam za tą kadrą. Wolę Hiszpanię.

2

Szybko poszło z tą Argentyną.

2

Z taką obroną to Argentyna ćwierćfinał max.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio87 Polska też przegrała w pierwszym meczu z Senegalem. I co to zmienia?

1

Oby Arabia jeszcze jedną strzeliła.

4

"Udowodniłem, że mogę być ważny, ale nie dostawałem szans. Wiedziałem, że klub chciał mnie sprzedać, ale nie ze względów piłkarskich". Ten typ serio myśli, że jest jakimś niewiadomo kim. A prawda jest taka, że gdyby nie nieudacznik Bartomeu to nigdy by tu nie trafił. Przeciętny piłkarz, z ogromnym ego.

0

Szkoda, powinien odejść po sezonie.

0

0

@draxidox nawet nie wiedziałem, że Bereszyński jest aż tak fatalny. Brawo za tę nitkę. Totalnie zmieniła mój pogląd co do jego osoby.

2

0

@Emhyr jak nie zagra to żadna strata dla Belgii. Lukaku to zwykły kloc.

4

Ciekawe co jutro odwali Nieszczęsny w meczu z Meksykiem. Wszak tradycji zawalenia turnieju trzeba dotrzymać.

4

@Deviler jak gra na mundialu to w top 15, ale od końca.

42

Ćwiąkała krótko z niezbyt inteligentną jednostką.
https://x.com/cwiakala/status/1594619356297789440

1

@Faro trochę jak Koeman w Barcelonie xD

1

@Mroziu i najlepiej każdy mecz po 0:5 w dupę.

5

@DaPidejpi zajebiście silną

2

Jak dobrze jest nawet nie odpalać meczu otwarcia tego pseudo mundialu.

18

Kessie nie przekonuje, ale sam Xavi też nie potrafi go wprowadzić do drużyny. Dostaje same ogony i trener woli zajeżdżać zabetonowany środek pola. Tak się nie da zbudować pewności siebie u piłkarza i go wdrożyć w zupełnie nowy dla niego styl gry drużyny. Zresztą jest za wcześnie, żeby kogokolwiek z nowych nabytków skreślać, potrzeba czasu.

0

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?