0

Zwracam honor Szczęsnemu. W końcu jego turniej.

0

Nie wiem po co on strzelał.

0

Jedziemy po finał.

0

@Faro już wystarczy, że przyszedł jeden z Kataru.

1

Coś czuję, że ten tłumacz trenera Arabii lepiej by zmotywował naszych w szatni niż Czesiu.

0

@zenoowity czyli w skrócie powinien stąd zawijać po sezonie.

0

Ręka Boga xD (znaki)

3

To niezłe kolesiostwo.


5

Wyprzedziłbym Glika biegnąc tyłem z plecakiem wypełnionym cegłami na plecach.

4

Cash zjazd do bazy w przerwie. Beznadziejny i odklejony dzisiaj.

0

Jesteśmy międzynarodową kompromitacją. Po co my jeździmy na te turnieje.

1

Podoba mi się ten zamysł taktyczny by wystawić drewnianego i wolnego jak gówno Krychowiaka na szybką i dynamiczną Arabię.

0

Krychowiak niezły tartak.

4

Argentyna nam miała piątkę wklepać, a tu się okazuje, że zrobi to Arabia.

25

Krycha sprzedał mu kopa i faul dla nas xD

0

@Image tak, z Holandią.

0

Celny strzał zaliczony. Można odtrąbić sukces.

0

Wygramy 1:0 po murowaniu cały mecz i golu z dupy.

13

@Joe_Pesci bo to zwykły wuefista, który na szczęście nadal jest ich trenerem i marnuje potencjał tej kadry. Oby jak najdłużej.

1

@PatrykBarca to by było bardzo w stylu tego gościa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ChampionLW nawet nie byli. Mają trenera wuefistę i pewnie odpadną w ćwierćfinale.

104

Niepodrabialny Lucho.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@MAGNETO Anglia jest nielubiana na całym świecie tak naprawdę. I trudno się dziwić.

1

@Gall wypalony trener, który marnuje potencjał fajnej ekipy.

0

@FCB24 graliby nawet 500 minut i nadal byłoby 0:0.

2

@MesQueUnClub_87 głos rozsądku.

1

@ptrx factos (znaki).

52

Kiedy kumple w grupie odwalili za Ciebie całą robotę, ale to Ty dostałeś szóstkę, bo prezentowałeś przed całą klasą:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?