Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Piękny serial i piękne czasy młodości.
0
@macio_944 Szczepiles sie?
7
Ale Umtiti wtedy dał z lewej
1
@escarabajo @Czajka90 Ludzie w jego wieku już nie grają w koszykówke.Są na emeryturze albo pełnią role mentora na ławce.Zresztą z draftu LeBrona już nie ma nikogo w NBA.James to fenomen na skale światową.
1
@mekston Pewnie
5
Ciekawy kiedy nastapi zjazd u LeBrona i czy wgl będzie miało to miejsce.
2
@mekston @agaFCB Nie no lipa z tymi godzinami meczów.Przeciez jak Carlos wygra z Saszą to Rublev odpusci i po prostu odda mecz.Bez sensu.
2
Kelnerzy z Waszyngtonu pomagają robić fajne liczby ale pierwsze 50 Wembiego w NBA staje się faktem.
1
Kurs na Rubleva wynosi 1.60 a na Ruuda 2.20.To też w sumie trochę dziwne.Wydawało mi się ze będzie na odwrót i to duzo na korzyśc Ruuda. @mekston
0
@norbi77 Ja dopiero bede zaczynał 1 sezon a w sumie gram w lige legend a tam chyba postacie sa
1
@mekston Rublev gra chyba pierwszy wiec moze miec motywacje
0
@agaFCB Rublev to pewnie wyłapie szybkie 2:0
0
@agaFCB A Carlos niestety raczej odpada bo nie wierze ze zleje Zvereva w stylu 6:2 6:2
0
@MesQueUnClub96 Jesli Carlosa nie będzie w fazie pucharowej to troche straci to prestiżu bo zostanie Sasza i Sinner ale no też nie jest zestawienie które grzeje aż tak
0
Zverev łamie i serwuje po mecz.Zdecydowanie lepszy dzis na korcie od Ruuda.
1
@mekston No niestety taki turniej ze moze Carlos miec 2x po 2:0 a i tak nie wyjsc z grupy.Zdrowy Carlos napewno ugrał by seta z Ruudem.
3
Pewnie że można
4
@Benz Nowy sezon nowy Raphinha
8
Dobra decyzja.Raphinha to crack.
2
@mekston Nie bede miał do niego pretensji jesli by sie tak stalo ze wygra ze Zverem a i tak nie awansuje.Kazdy kto był przeziębiony wie jak cięzko podejmowac wysilek fizyczny a Carlos to robi.Szacunek.
2
@NeroTFP1 Piękne jest to że on całe życie w tym GSW.Kibice uwielbiają takich zawodników.Dla sympatyków GSW to Curry jest kimś więcej niz zawodnikiem.
5
Szef Curry
2
@Barcanajlepszyteam I tak ma małe szanse z tym przeziębieniem.Rublova jeszcze pyknie ale bez fit 100% formy na Zvereva bedzie mu ciezko.Tam trzeba wiecej wycisnąć
3
@agaFCB Jest mu trudno ale charakter ma
0
@Lucyfffer Hmm ciężko powiedzieć tzn to jest kwestia gustu.Mi i innym się podobał a tobie nie ale serial napewno ci się spodoba
0
@mientusek1407 On ma kontrakt marzen w Barcelonie
4
Carlos na antybiotykach ale firmówke da dla widze @mekston @agaFCB @barcelonaLM
0
@CPuyol Coach Spo się zamieszał
5
Każdy trener chciałby mieć w druzynie kogos takiego jak Josh Hart.Nic nie robi na poziomie wybitnym ale we wszystkim jest solidny tzw zadaniowiec marki premium.
0
@norbi77 Strasznie było mi szkoda tego chłopaka ale z drugiej strony taki zawsze był Pingwin.No tak musiało być.Colin Farell top.