Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kto by pomyślał ze pierwszym zawodnikiem w tym sezonie który wykręci 60 będzie DFox.
1
@mekston No i ten wimbledon gdyby siadł po raz 3 z rzędu...To by było coś wspanialego.Jak dla mnie główny cel czyli AUS i Wimbledon.
0
@FcPortoFan1999 Taylor zrobił progres a Hubert stoi w miejscu
1
@mekston Mączkowego sezonu szkoda bo tam może duzo wygrywać.Na hardzie tez troche opuścił.Oby to zdrowie było lepsze w 2025.
0
Taylor Fritz to jednak marka.Kto wie czy nie uda się do finału w Turynie.
0
@MesQueUnClub96 Nie widze juz Novaka który ogrywa Sinnera.Wloch juz wie jak grac z Serbem.Jedynie z Carlosem ma problemy.
0
@MesQueUnClub96 Predzej Alcaraz bedzie w finale bez nogi niz Hurkacz w prime
2
@MesQueUnClub96 Dla dobra wszystkich Carlos powinien to wygrac
1
@michal26 No Lakers jak na siebie to i tak grają naprawde dobrze.Przedewszystkim wygrywają mecze
0
@michal26 Davis gdyby miał lepszą druzyne byłby w rozmowie o MVP.Jest potężny w tym sezonie
0
@michal26 Taki meh ten faul Paula
2
@michal26 To zawsze był największy atut Brona czyli wszechstronność.On moze tak naprawde robić wszystko na parkiecie.Bronic,zdobywac punkty,rozdawac bloki,asystowac,zbierac itd.
1
Mamy najwięcej straconych bramek w całej dywizji A
10
Cristiano lubi rozbawić człowieka.To jest lek na dzien gdy nie masz humoru.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston No tam jest tyle jakości że mogą pyknąc każdego ale są druzyny pokroju Francji,Hiszpanii,Niemiec,Anglii gdzie to zazwczaj jest 50/50 i forma dnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM W sumie tam moga byc naprawde fajne mecze
2
@mekston Portugalia faworytem do wygrania LN?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
27
Klasyk
12
Wichniarowi kurka wyleciała
2
Świetna zmiana Vitinhi.Kapitalny to zawodnik.
0
Nie ma co się oszukiwać ale z Portugalią to wygramy 1/20 meczy i ten jeden mecz będzie złozony ze szczęscia,slabej dyspozycji Portugalii i naszej wybitnej gry.Ale wpi3rdol w drugiej polowie.
2
@barcelonaLM Zawsze bede go bronil
1
Ten jaki napalony na penalti xd
3
Ronaldo jaka seta
0
@Kubsoleon Ta ręka Kiwiora
1
Siuuuuuu 2:0.Szkoda tego meczu.