0

@Szmulek Na ten moment Leao

0

Odbiór Bruno...cóż to za piłkarz @mekston

2

To chyba nasza najlepsza połowa w tym roku.Na tle takiego rywala tak naprawde stworzylismy sobie kilka fajnych akcji a rywal tak naprawde bez strzalu celnego i to Portugalia.

8

Ronaldo powinien po zakonczeniu kariery iśc w aktora.Przeciez jego mimika twarzy gwarantuje mu topowe role.

4

@kanver_ No ale grasz z Portugalią na wyjezdzie a jak na nas to naprawde niezły mecz

0

@Herato Nie ma szans.Amorim po swojemu to ułozy.

0

Portugalia bez Diasa.


6

@Pawel13sz To Novak Djokovic

0

@MesQueUnClub96 W dobrym aucie nie dałby rady?Oj nie wiem dodi

2

@MesQueUnClub96 Alonso ma 43 lata i jakoś daje rade

1

@MesQueUnClub96 Rzadko bo rzadko ale no zgadzam sie

0

@MesQueUnClub96 Hamilton z nową motywacją i dobrym autem wciąż może rywalizować na najwyższym poziomie czego Carlos Sainz po prostu nie ma

0

Joker MVP


0

@MesQueUnClub96 Ruud wyrwie jednego seta.Nie wierze ze przegra 2:0.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Aaa to raczej ciężko

1

@mekston Swoją droga jesli Rublev awansuje z takiego czegos gdzie przegrał dwa pierwsze mecze po 2;0 to bedzie giga niespodzianka

1

@MesQueUnClub96 Nie no Carlos juz oficjalnie jest out.Teraz pytanie tylko Ruud czy Rublev.

2

@MesQueUnClub96 Ale ratio gemów Carlitos ma najgorsze

1

@takisobiektos No to wtedy pewnie Rublev jak wygra 2;0

0

@MesQueUnClub96 No ma jeden mecz wygrany więc tak xd

2

@mekston Dwa mecze w tym roku na Wimbledonie i US dla Fritza ale to byly close mecze

2

@barcelonaLM Jest w świetnej formie ale Sinner wydaje się byc jeszcze lepszy.Jeszcze ten Taylor Fritz bardzo nieprzyjemny.

0

@Hajny 3:1 dla Portugalii

5

Nie chwaliles się ze byles na meczu Argentyny @Popitek12


0

@PatrychoO Ide w poniedzialek i w sumie jest pozytywny vibe.Czekam z ciekawością.

3

W tym stanie Carlos i tak wycisnął max z tego meczu.Ciężko jest rywalizować gdy jesteś chory i grasz na antybiotyku.Oby się wykurował na Davisa bo tam last dance Rafy.

1

@Jakchcesz Thanos przy nim to pierdek wariaciku

0

@Jakchcesz To Oswald Cobblepot

1

@mekston Szkoda ze okres chorobowy przyszedł na ten turniej.Takie granie gdy nie jestes w 100% fit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?