Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szmulek Na ten moment Leao
0
Odbiór Bruno...cóż to za piłkarz @mekston
2
To chyba nasza najlepsza połowa w tym roku.Na tle takiego rywala tak naprawde stworzylismy sobie kilka fajnych akcji a rywal tak naprawde bez strzalu celnego i to Portugalia.
8
Ronaldo powinien po zakonczeniu kariery iśc w aktora.Przeciez jego mimika twarzy gwarantuje mu topowe role.
4
@kanver_ No ale grasz z Portugalią na wyjezdzie a jak na nas to naprawde niezły mecz
0
@Herato Nie ma szans.Amorim po swojemu to ułozy.
0
Portugalia bez Diasa.
6
@Pawel13sz To Novak Djokovic
0
@MesQueUnClub96 W dobrym aucie nie dałby rady?Oj nie wiem dodi
2
@MesQueUnClub96 Alonso ma 43 lata i jakoś daje rade
1
@MesQueUnClub96 Rzadko bo rzadko ale no zgadzam sie
0
@MesQueUnClub96 Hamilton z nową motywacją i dobrym autem wciąż może rywalizować na najwyższym poziomie czego Carlos Sainz po prostu nie ma
0
Joker MVP
0
@MesQueUnClub96 Ruud wyrwie jednego seta.Nie wierze ze przegra 2:0.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Aaa to raczej ciężko
1
@mekston Swoją droga jesli Rublev awansuje z takiego czegos gdzie przegrał dwa pierwsze mecze po 2;0 to bedzie giga niespodzianka
1
@MesQueUnClub96 Nie no Carlos juz oficjalnie jest out.Teraz pytanie tylko Ruud czy Rublev.
2
@MesQueUnClub96 Ale ratio gemów Carlitos ma najgorsze
1
@takisobiektos No to wtedy pewnie Rublev jak wygra 2;0
0
@MesQueUnClub96 No ma jeden mecz wygrany więc tak xd
2
@mekston Dwa mecze w tym roku na Wimbledonie i US dla Fritza ale to byly close mecze
2
@barcelonaLM Jest w świetnej formie ale Sinner wydaje się byc jeszcze lepszy.Jeszcze ten Taylor Fritz bardzo nieprzyjemny.
0
@Hajny 3:1 dla Portugalii
5
Nie chwaliles się ze byles na meczu Argentyny @Popitek12
0
@PatrychoO Ide w poniedzialek i w sumie jest pozytywny vibe.Czekam z ciekawością.
3
W tym stanie Carlos i tak wycisnął max z tego meczu.Ciężko jest rywalizować gdy jesteś chory i grasz na antybiotyku.Oby się wykurował na Davisa bo tam last dance Rafy.
1
@Jakchcesz Thanos przy nim to pierdek wariaciku
0
@Jakchcesz To Oswald Cobblepot
1
@mekston Szkoda ze okres chorobowy przyszedł na ten turniej.Takie granie gdy nie jestes w 100% fit.