Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@takisobiektos Reakcja Draymonda najlepsza
0
@TridenteMSN A zapomnialem o nim
1
@Sysia11 Z Ligi Portugalskiej za duze kwoty to się sprawdzil chyba tylko Enzo,Bruno i Vitinha
6
Leon
''Przyszedłem tu, bo bardzo mi zależy, od serca. Chcę grać dla mojej rodziny, dla pana Boga, dla rodziców, którzy czasem przyjeżdżają i siedzą na trybunach. Przede wszystkim jednak dla kibiców.Chcę pokazać im, że to nie jest tak, jak kiedyś mówili, że przyjedzie obcokrajowiec i tyle. Chcę być gotowy na każdą imprezę i tak było do tej pory. Mam nadzieję, że dalej tak będzie. Dla mnie to nie jest biznes, lecz pasja.''
2
Nikola Jokic to terminator.
0
@Pedri16Future Lewy 2 bramy straty do Alvareza
4
@Reviven Futbol uczy pokory
0
Endrick albo Julian Alvarez będzie królem strzelców w pucharze króla.
2
@macio_944 Dla Atletico ten mecz jest o wszystko tak naprawde albo wakacje
0
@macio_944 Najpierw trzeba awansować
0
@Szakalaka12369 To tylko sport
1
@Mario96w Mają rodzine Barcelońsko-Madrycką.Wujek grał w Barcelonie a Nadal za Realem.Ciekawie musi byc u nich gdy oglądaja mecze.
0
Arsenal bez obrony na mecz z Realem
0
@macio_944 Chociaz szczerze no biali dzisiaj lepsi niz Sociedad
1
@Kuchar Każdy mecz grasz na intensywnosci jesli nie jest to reprezentacja Polski
0
Oby Bartek Kurek wrócił na ostatni mecz.Wiadomo bez Kurka Lublin ma praktycznie pewny awans ale jak wygrywac to z najlepszymi.
0
Kursik 1,10 na PSG pewnie był na podbicie
0
@PatrykBarca To nie jest chyba dobra informacja dla Arsenalu
1
Ten kto złapał kurs na Bogdanke przed wiadomoscia ze Kurek nie zagra moze być juz na Malediwach
1
@blakkudium Ale rajdzik
0
@Popitek12 Z kadra nie da się grac gdy masz kotwice na napastniku
1
Bruno Fernandes wybrany najlepszym piłkarzem Premier League w marcu. @mekston
2
@stone80 Jak nie znasz się na piłce to pewnie ta
2
@Popitek12 Popitek pije water
1
@blakkudium A nie wiem ale nie dziwie się bo oglądanie Manchesteru to dla koneserów futbolu.Jakby nie gral tu Bruno to w zyciu bym ich meczu nie włączył.
1
Jak Zaksa bez Kurka to zwycięstwo to musthave @Ojciec5tkidzieci
2
@macio_944 Ale buja bum bum
5
@macio_944 Jungle Girl Young Leosia i Zabson
5
@mekston Kane to totalny szef ostatnich 10 lat w futbolu.Jedynie co mu może brakować to pucharów ale piłkarsko wielu by chciało grac tak jak on.
12
@mekston Prosty przykład czyli Darwin Nunez.Liverpool taka maszyna do stwarzania sytuacji i Darwin zdegradowany do roli rezerwowego na 15 minut.