Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Było zaprosić @July_6_BcN
0
Co się stało ze Zverevem od finału AUS to tylko on wie.Nie potrafi wygrać nawet 3 meczów z rzędu.
15
@MesQueUnClub96 Ty nie mozesz
2
I zostaje na następny sezon w Lublinie.Piękne czasy.
0
@PatrychoO Trzeba cos zmieniac w linku?
1
@budel17 Sh1ro od kilku lat praktycznie zawsze top 5-6 zawodnik swiata
4
Apogee wygrywa z Astralis.
0
@Eklerek Jakie typy na mecz
1
@budel17 Gdyby weszli do play off to bylby kosmos
1
Gdy Amorim był trenerem Sportingu wydawało się ze mistrzostwo jest formalnością ale teraz chyba jednak Benfica jest fawowrytem. @FcPortoFan1999
0
@agaFCB Ja to lubie je zmieniac chociaz zazwyczaj ciągle na te same
3
Cerundolo vs Carlitos w 2 rundzie. @mekston @agaFCB @barcelonaLM
0
@Ojciec5tkidzieci No Nimir to klasa sama w sobie
2
Draymond powiedział w wywiadze ze jest najlepszym obrońcą i nagle jest najmniejszy kurs na niego Xd @takisobiektos @fart
0
@Herato Kiedys się mówiło że Ronaldo to Penaldo a jak teraz brakuje tej solidnosci Realowi w karnych.
5
Ale Falcons się dzisiaj skompromitowało.Chyba trzeba nowych zawodników kupić.
@budel17 @Pnog37 @ranger3120
0
@Joe_Barbaro Real 60 a Inter 50/50
0
@Rhaan Mimo wszystko graja u siebie kolejny mecz i pewnie bedzie napinka
9
Wilfredo Leon i jego 13 asów w jednym meczu.Pamiętam jakby to było wczoraj.Nawet chyba to jest rekord asów w jednym meczu.
0
@Chucky Raczej OKC nie przegrywa 2 meczów z rzędu ale taki kurs ze bym zaryzykował
0
@mekston Pewnie tego głosno nie powie ale kto by chciał się dzielic karnymi xd
1
@michal26 No ja uwielbiam Sga ale sędziowie daja sie tak nabierac na jego zwody aka flopy
2
Austin Reaves to najlepszy kontrakt w Nba.Zarabia lekko 12 baniek za sezon a robi 20/5/5 i 38% zza łuku w tym sezonie.dla porównania taki Desmond Bane kosi 35 mln a jest gorszym zawodnikiem niz Reaves.
0
@Hosh Za łatwy terminarz by wypadli z LM wedlug mnie
0
City oczekiwane bramki na poziomie 0.49 z United.Nie jest dobrze.
0
@escarabajo No jemu sie konczy kontrakt w tym roku i pewnie MLS/Saudi bo City nie przedłuza go
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ptasior Tyle ze United ma nowego trenera a City no mocny zjazd
0
@4drian0 Już rok temu bardzo mało grał.Liczby dowoził ale brakowało zdrowia.W tym jest gorzej bo nie ma zdrowia ale i jakości piłkarskiej.
0
@Ptasior Pierwszy mecz z United przegrali 2:1 u siebie