0

@MesQueUnClub96 Było zaprosić @July_6_BcN

0

Co się stało ze Zverevem od finału AUS to tylko on wie.Nie potrafi wygrać nawet 3 meczów z rzędu.

15

@MesQueUnClub96 Ty nie mozesz

2

I zostaje na następny sezon w Lublinie.Piękne czasy.


0

@PatrychoO Trzeba cos zmieniac w linku?

1

@budel17 Sh1ro od kilku lat praktycznie zawsze top 5-6 zawodnik swiata

4

Apogee wygrywa z Astralis.

0

@Eklerek Jakie typy na mecz

1

@budel17 Gdyby weszli do play off to bylby kosmos

1

Gdy Amorim był trenerem Sportingu wydawało się ze mistrzostwo jest formalnością ale teraz chyba jednak Benfica jest fawowrytem. @FcPortoFan1999

0

@agaFCB Ja to lubie je zmieniac chociaz zazwyczaj ciągle na te same

3

Cerundolo vs Carlitos w 2 rundzie. @mekston @agaFCB @barcelonaLM

0

@Ojciec5tkidzieci No Nimir to klasa sama w sobie

2

Draymond powiedział w wywiadze ze jest najlepszym obrońcą i nagle jest najmniejszy kurs na niego Xd @takisobiektos @fart


0

@Herato Kiedys się mówiło że Ronaldo to Penaldo a jak teraz brakuje tej solidnosci Realowi w karnych.

5

Ale Falcons się dzisiaj skompromitowało.Chyba trzeba nowych zawodników kupić.
@budel17 @Pnog37 @ranger3120

0

@Joe_Barbaro Real 60 a Inter 50/50

0

@Rhaan Mimo wszystko graja u siebie kolejny mecz i pewnie bedzie napinka

9

Wilfredo Leon i jego 13 asów w jednym meczu.Pamiętam jakby to było wczoraj.Nawet chyba to jest rekord asów w jednym meczu.


0

@Chucky Raczej OKC nie przegrywa 2 meczów z rzędu ale taki kurs ze bym zaryzykował

0

@mekston Pewnie tego głosno nie powie ale kto by chciał się dzielic karnymi xd

1

@michal26 No ja uwielbiam Sga ale sędziowie daja sie tak nabierac na jego zwody aka flopy

2

Austin Reaves to najlepszy kontrakt w Nba.Zarabia lekko 12 baniek za sezon a robi 20/5/5 i 38% zza łuku w tym sezonie.dla porównania taki Desmond Bane kosi 35 mln a jest gorszym zawodnikiem niz Reaves.

0

@Hosh Za łatwy terminarz by wypadli z LM wedlug mnie

0

City oczekiwane bramki na poziomie 0.49 z United.Nie jest dobrze.

0

@escarabajo No jemu sie konczy kontrakt w tym roku i pewnie MLS/Saudi bo City nie przedłuza go

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ptasior Tyle ze United ma nowego trenera a City no mocny zjazd

0

@4drian0 Już rok temu bardzo mało grał.Liczby dowoził ale brakowało zdrowia.W tym jest gorzej bo nie ma zdrowia ale i jakości piłkarskiej.

0

@Ptasior Pierwszy mecz z United przegrali 2:1 u siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?