2

@mekston No Carlos jak zawsze dobry start

1

0

@Eklerek No sprzedał dzisiaj mecz

2

@blakkudium Bruno musi odejsc

5

A więc Bruno notuje asyste nr 17 w tym sezonie.Strach pomysleć ile asyst by klepał z lepszymi zawodnikami.

0

United jest beznadziejne ale ten Lyon u siebie to chyba jeszcze gorszy

1

@Popitek12 Ale co to ma do Julki z rambli

1

@Popitek12 Ale miales powiedziec co sądzisz o @July_6_BcN

1

@Popitek12 Ty to zmieniasz te panny jak rękawiczki

2

@July_6_BcN Długo myśli to nie wiem czy dobrze

1

Tabilo przyjechał na Monte Carlo odpalić Wawrinke i Djokovicia i wakacje.Porażka z Dimą 2:1.

0

@A4ron A wynik pewnie będzie ten sam

8

@Popitek12 Co sądzisz o @July_6_BcN

12

Wycena wg transfermarkt :
Legia Warszawa -36.40 mln
Cole Palmer-130 mln

2

I tak Legia zrobiła super wynik w tej LK.Pecha mieli że trafili na Chelsea akurat.Z innymi pewnie by powalczyli.

4

Dlatego też Alcaraz jest tak uwielbiany przez ludzi. @mekston @agaFCB @barcelonaLM


3

Joker przejmuje role trenera w Denver


1

@MateS Najbogatszy turysta w Barcelonie więc pewnie ze tak

1

@mekston Jak nie wykorzystujesz swoich szans z takim zawodnikiem jak Alcaraz to przegrywasz mecz

0

@fart Dla mnie on musi grać na lewej stronie.Taki troche Hazard.

9

No to był Kvara z najlepszego sezonu w Napoli


0

@mekston Draper na mączce to juz nie to samo

1

Luka wrócil do Dallas i ich zdominował.


28

Wielkie trio.


0

@Comfortable_ Płaczesz ze bo ktos ma inną opinie?Luzuj gacie

6

Fenomen Lewego polega na tym że on ukąsi ponad 50 bramek pewnie a będzie i tak narracja że sredni sezon.No Robercik szef.

0

@Popitek12 Mbappe.Chciałem by grał dla Barcelony ale lubie go jako piłkarza.

5

Król siatkówki. @Ojciec5tkidzieci


0

@FcPortoFan1999 Za stary na Spurs.Na moje będzie to Rockets albo Memphis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?