Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston No Carlos jak zawsze dobry start
1
LeBron.
0
@Eklerek No sprzedał dzisiaj mecz
2
@blakkudium Bruno musi odejsc
5
A więc Bruno notuje asyste nr 17 w tym sezonie.Strach pomysleć ile asyst by klepał z lepszymi zawodnikami.
0
United jest beznadziejne ale ten Lyon u siebie to chyba jeszcze gorszy
1
@Popitek12 Ale co to ma do Julki z rambli
1
@Popitek12 Ale miales powiedziec co sądzisz o @July_6_BcN
1
@Popitek12 Ty to zmieniasz te panny jak rękawiczki
2
@July_6_BcN Długo myśli to nie wiem czy dobrze
1
Tabilo przyjechał na Monte Carlo odpalić Wawrinke i Djokovicia i wakacje.Porażka z Dimą 2:1.
0
@A4ron A wynik pewnie będzie ten sam
8
@Popitek12 Co sądzisz o @July_6_BcN
12
Wycena wg transfermarkt :
Legia Warszawa -36.40 mln
Cole Palmer-130 mln
2
I tak Legia zrobiła super wynik w tej LK.Pecha mieli że trafili na Chelsea akurat.Z innymi pewnie by powalczyli.
4
Dlatego też Alcaraz jest tak uwielbiany przez ludzi. @mekston @agaFCB @barcelonaLM
3
Joker przejmuje role trenera w Denver
1
@MateS Najbogatszy turysta w Barcelonie więc pewnie ze tak
1
@mekston Jak nie wykorzystujesz swoich szans z takim zawodnikiem jak Alcaraz to przegrywasz mecz
0
@fart Dla mnie on musi grać na lewej stronie.Taki troche Hazard.
9
No to był Kvara z najlepszego sezonu w Napoli
0
@mekston Draper na mączce to juz nie to samo
1
Luka wrócil do Dallas i ich zdominował.
28
Wielkie trio.
0
@Comfortable_ Płaczesz ze bo ktos ma inną opinie?Luzuj gacie
6
Fenomen Lewego polega na tym że on ukąsi ponad 50 bramek pewnie a będzie i tak narracja że sredni sezon.No Robercik szef.
0
@Popitek12 Mbappe.Chciałem by grał dla Barcelony ale lubie go jako piłkarza.
5
Król siatkówki. @Ojciec5tkidzieci
4
Bombazo
0
@FcPortoFan1999 Za stary na Spurs.Na moje będzie to Rockets albo Memphis.