Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Od jakiegoś miesiąca on i Raphinha grają troche za bardzo na siebie
0
@mekston Yamal nie lepiej bo gra pod siebie tylko
2
Ciekawe że Carlos jeszcze nie wygrał żadnego meczu w swojej karierze w MC.W 2022 odpadł odrazu z Kordą a w 23 i 24 nie brał udziału. @mekston @agaFCB @barcelonaLM
1
@Ptasior Jego nawet w top3 nie bedzie pewnie
0
@mekston Tragiczny wyścig
2
@Ptasior Nie ma żadnych szans
8
To wyprzedzenie Hadjara przez Hamiltona było warte wstania o 7 rano
6
@Popitek12 Zaraz wsiadam w bolid
1
@Eklerek No to jest max co może zrobic w tym wyścigu
0
Ferrari prawdopodobnie z punktami.Jest postęp.
4
@mekston A poza tym nuda
0
@Eklerek Oby wygrał Ms a nie Lando
1
@KamQiX Trzeba go sprzedać
0
@Peniu Najlepszy zawodnik z ataku
3
@FCB_dimiC No wyprzedził Hamilton Hadjara
0
@MysticCat Uważam ze Raphinha powinien tu zostać bo nie ma wielu takich zawodnikow jak on
2
@MysticCat To 29 lat to koniec kariery czy jak
2
@MysticCat Chcesz sprzedać swojego najlepszego zawodnika?
2
@Eklerek Można spać dalej
1
@macio_944 Remis też spoko wynik.Nie da się zawsze wygrywac nawet jak jesteś najlepszym we wszystko.
0
@Luciano99 Gdzie przegląd komentarzy w trakcie meczu
14
Mamy kwiecień a Barcelona w tym roku zanotowała 2 remisy w lidze a reszta to zwycięstwa w dobrym stylu i 0 porażek.Tragedia.
0
Lamine Yamal dzisiaj zagrał jak Dembele bez formy
0
@budel17 Chociaz ja troche żałuje ze m0nesy nie pojdzie do Spirit bo takie duo z donkiem to by była moc ale z drugiej strony sh1ro od kilku lat top5 player
0
@Danny Gaucho Ale mógłbys zeby było miło
1
@budel17 Ja szczerze mu się nie dziwie.Ma 19 lat i będzie zarabiać gigantyczne pieniądze i sobie pogra ze swoim kumplem.Projekt sportowy sredni ale tez nie najgorszy.
0
@Danny Gaucho Lepsza będzie jesli wrzucisz jakąś statystyke na korzyść Bruno Fernandesa
0
@FcPortoFan1999 Djokovic nie ma szans z Tsitsipasem w MC bo Grek to prawie goat MC
3
M0nesy ma dołączyć do Falcons jeszcze przed majorem.G2?To przeszłośc i od teraz Liquid.
@Pnog37 @budel17 @ranger3120
2
@FcPortoFan1999 Poczucie humoru to będzie miec Tsitsipas który bedzie cwiczył swoich przeciwników w MC @mekston