7

@KamQiX Niczym zaprogramowany robot

3

@Tasde I tak jest lepszy niz Rafał

1

@mekston Zverev gra tam tylko dlatego bo nie wypada mu nie grac w Niemczech

14

Jaja


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@JimMorrisonFCB W punkt Jimie

8

To kandydowanie Stana na prezydenta to chyba jego najlepszy pomysł ever.Niedość ze kanał zero ma potężne zasięgi to jeszcze zabawa przednia.

0

Czy osoby homoseksualne są chore psychicznie?

4

@PatrychoO Niemcy niech sponsorują

1

@PatrykBarca Jedyny Niemiec którego szanuje to Herr Flick

4

@Comentateiro I nie przerywa zbyt duzo.Pełna profeska.

3

@macio_944 Pizzka bedzie w weekend do f1 buuum

2

@macio_944 Ja bym zmienil coś w tym kraju dlatego ide zaraz do żabki po żelki

2

@Eklerek Anna Mucha w prime boziuu

0

Wolicie krawat czy muche?

0

@Popitek12 Rafael Nadal

0

@NeroTFP1 Niepotrzebnie to mówi,dziwne ze nikt mu nie doradził by tego nie mówił

17

@Faro Przeciez on ich wyjasnia

1

W sumie niesamowity komfort ma Trzaskowski.On tak naprawdę może leżak rozłożyc i nic nie robić a i tak wygra.

1

W sumie to jest zabawne to co oni wszyscy mówią po czym ktoś zostanie wybrany i zrobi 1/10 a pozniej znowu będa mówić co zrobią i tak do smierci.

1

@Stinger_ Musi wrócic tekturowy Rafał

6

Gdyby Mentzen był na miejscu Nawrockiego to by wygrał z Trzaskiem

7

Głos będzie oddany na Stanowskiego/Mentzena.Taka jest moja prawda wyborów.

0

@Popitek12 Popo co ty tv oglądasz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

To jest właśnie sztuka grając średnio ale wygrywać. @mekston @barcelonaLM @agaFCB


0

@Faro No patrze i co

2

Edwards strasznie poszedł w tym sezonie w trójki ale robi to na dobrych %.


1

@macio_944 Dla mnie ta klauzula która sobie ustalił to furtka jak mu się znudzi Barcelona

0

@LambiPL Ter Stegen mam wrażenie że stracił ten błysk.Był fenomenalny a stał się po prostu sredni/dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?