Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie to jest zabawne to co oni wszyscy mówią po czym ktoś zostanie wybrany i zrobi 1/10 a pozniej znowu będa mówić co zrobią i tak do smierci.
1
@Stinger_ Musi wrócic tekturowy Rafał
6
Gdyby Mentzen był na miejscu Nawrockiego to by wygrał z Trzaskiem
7
Głos będzie oddany na Stanowskiego/Mentzena.Taka jest moja prawda wyborów.
0
@Popitek12 Popo co ty tv oglądasz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
To jest właśnie sztuka grając średnio ale wygrywać. @mekston @barcelonaLM @agaFCB
0
@Faro No patrze i co
2
Edwards strasznie poszedł w tym sezonie w trójki ale robi to na dobrych %.
1
@macio_944 Dla mnie ta klauzula która sobie ustalił to furtka jak mu się znudzi Barcelona
0
@LambiPL Ter Stegen mam wrażenie że stracił ten błysk.Był fenomenalny a stał się po prostu sredni/dobry.
2
@4drian0 Ciężko mu będzie wygrać rywalizacje z Wojtkiem.Szczena już tak się zaaklimatyzował że raczej będzie nr1.
2
@fart @Comentateiro Moim zdaniem tutaj musi Julius Randle wejść na poziom 25pkt na mecz.Jak bedzie robil po 10 a Anta będą podwajac no to będzie ciężko wilkom.
2
@fart Ale chcialbym zobaczyc taką serie
1
@fart Pytanie czy Okc gralo na 100% majac 1 miejsce
0
@fart Okc ma skład marzenie ale pytanie czy wytrzymają presję bycia faworytem z każdym na zachodzie
0
@partymaker Na wschodzie nudna pierwsza runda.Tylko Detroit z NY moze byc ciekawe.
0
@koziar Play-iny to zawsze zagadka.GSW chyba nie przeszli ani razu play in.
0
@fart Moim zdaniem będzie im ciężko ze zdrowymi LAC
1
@FCB24 Dla mnie LAC z Leonardem będą faworytem z Denver
0
Denver i Memphis z nowymi trenerami na play off.Będzie rewelacja albo szybkie wakacje.
0
@fart Mozliwe bo lubi grać z nimi
0
@fart Lakers faworytem ale wilki sa nieprzyjemne
3
@takisobiektos Super gość
0
@fart Kto na kim
1
@michal26 Moim zdaniem będzie niespodzianka w tej pierwszej rundzie i 2seed czyli Houston odpadną
1
@ranger3120 Najlepszym prezentem będzie brak prezentu
0
@michal26 No ja bym chcial Lakers GSW
1
@macio_944 Mój lubi ogólnie jak się go głaska.Czasem mam wrażenie że je lepiej niż ja
0
@michal26 Oj nie pamiętam co tam decydowało.Trzeba by poczytac zasady