1

W sumie to jest zabawne to co oni wszyscy mówią po czym ktoś zostanie wybrany i zrobi 1/10 a pozniej znowu będa mówić co zrobią i tak do smierci.

1

@Stinger_ Musi wrócic tekturowy Rafał

6

Gdyby Mentzen był na miejscu Nawrockiego to by wygrał z Trzaskiem

7

Głos będzie oddany na Stanowskiego/Mentzena.Taka jest moja prawda wyborów.

0

@Popitek12 Popo co ty tv oglądasz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

To jest właśnie sztuka grając średnio ale wygrywać. @mekston @barcelonaLM @agaFCB


0

@Faro No patrze i co

2

Edwards strasznie poszedł w tym sezonie w trójki ale robi to na dobrych %.


1

@macio_944 Dla mnie ta klauzula która sobie ustalił to furtka jak mu się znudzi Barcelona

0

@LambiPL Ter Stegen mam wrażenie że stracił ten błysk.Był fenomenalny a stał się po prostu sredni/dobry.

2

@4drian0 Ciężko mu będzie wygrać rywalizacje z Wojtkiem.Szczena już tak się zaaklimatyzował że raczej będzie nr1.

2

@fart @Comentateiro Moim zdaniem tutaj musi Julius Randle wejść na poziom 25pkt na mecz.Jak bedzie robil po 10 a Anta będą podwajac no to będzie ciężko wilkom.

2

@fart Ale chcialbym zobaczyc taką serie

1

@fart Pytanie czy Okc gralo na 100% majac 1 miejsce

0

@fart Okc ma skład marzenie ale pytanie czy wytrzymają presję bycia faworytem z każdym na zachodzie

0

@partymaker Na wschodzie nudna pierwsza runda.Tylko Detroit z NY moze byc ciekawe.

0

@koziar Play-iny to zawsze zagadka.GSW chyba nie przeszli ani razu play in.

0

@fart Moim zdaniem będzie im ciężko ze zdrowymi LAC

1

@FCB24 Dla mnie LAC z Leonardem będą faworytem z Denver

0

Denver i Memphis z nowymi trenerami na play off.Będzie rewelacja albo szybkie wakacje.

0

@fart Mozliwe bo lubi grać z nimi

0

@fart Lakers faworytem ale wilki sa nieprzyjemne

3

@takisobiektos Super gość

0

@fart Kto na kim

1

@michal26 Moim zdaniem będzie niespodzianka w tej pierwszej rundzie i 2seed czyli Houston odpadną

1

@ranger3120 Najlepszym prezentem będzie brak prezentu

0

@michal26 No ja bym chcial Lakers GSW

1

@macio_944 Mój lubi ogólnie jak się go głaska.Czasem mam wrażenie że je lepiej niż ja

0

@michal26 Oj nie pamiętam co tam decydowało.Trzeba by poczytac zasady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?