2

Carlos Alcaraz Garfia o krók od awansu do półfinału ATP Barcelona 500

1

Naprawdę dobrze dziś gra demon z Australii.Fajny pojednyek jak na ćwiercfinał turnieju rangi 500.

1

@mekston Wiem że Barcelona wszystkich nie pomieści ale no 500 w takim turnieju to sporo.Przeciez jakby Carlitos tu przyjechal ma z miejsca finał.

0

@mekston On w półfinale zagra na Berga albo Marozsana a w finale moze Cerundolo/Shelton

2

@mekston Porównaj sobie ATP500 Monachium i Barcelone (cwiercfinaly) xd

7

Harry Maguire.


0

@Stinger_ Tottenahm raczej będzie w finale ale United to średnio widze.Chyba ze Fernandes jakiś masterclass zrobi.

0

@Popitek12 Ronaldo to kotwica i przez niego Portugalia cierpi

1

To będzie juz 60 strzelony karny przez Bruno na 66 prób.No maszyna do karnych.

0

@ptrx Nie no i tak są gówniani

7

United mem ale Lyon w 6 minut traci 3 bramki Xd

1

Dobra jednak Manchester United moze jeszcze grac w futbol

1

Spokojnie Onana w karnych to praktycznie jak strzelanie na pustą

11

Manchester United to jest jedyny zespół na swiecie który od 10 lat wydaje co okienko po 200-300 mln po czym okazuje się ze nikt się nie nadaje i znowu wydają 300 mln.

1

Chłopy mając jednego więcej i nie potrafią żadnej akcji wykreować.Tu chyba trzeba zastosowac jedną zasade czyli sprzedac wszystkich i kupic wszystkich.

1

@Eklerek Pewnie nawet w to byliby do bani

1

@budel17 Za dobry klub by spadł do championship tzn są zbyt słabi na dole

3

Manchester United powinien pójść w inny sport.Pieniądze mają a futbol to juz nie dla nich

1

@agaFCB Podobno lubią się z Ferranem i Pedrim,Gavim

2

@July_6_BcN To u ciebie tez dodi to mamy 2x dodi podobnych

0

@July_6_BcN U mnie lipa bo sami emeryci mieszkają także no żadnych kobit młodych nie ma

24

@Jakchcesz To pewnie dodi

1

@agaFCB Najlepszy mecz na mączce ale tez przeciwnik z niższej półki więc no ciezko ocenic

0

@July_6_BcN Najgorsi ci sąsiedzi...u mnie naszczęście są tak zapracowani że nie mają czasu patrzeć

3

Normalnie takie piłki sa punktami


0

@July_6_BcN Cieplutko tak ze bez koszulki można latac na działce

18

@Mankind Nie wierze ze Mentzen nagle 12.9

1

@mekston Mam nadzieje ze turniej po turnieju forma bedzie rosła

0

@Eklerek A nie wiem bo przyszło mi tylko powiadomienie z fs ze Hiszpan wygrał

2

@Smrodek Myśle że postawił na efektywność i to była dobra decyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?