Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Carlos Alcaraz Garfia o krók od awansu do półfinału ATP Barcelona 500
1
Naprawdę dobrze dziś gra demon z Australii.Fajny pojednyek jak na ćwiercfinał turnieju rangi 500.
1
@mekston Wiem że Barcelona wszystkich nie pomieści ale no 500 w takim turnieju to sporo.Przeciez jakby Carlitos tu przyjechal ma z miejsca finał.
0
@mekston On w półfinale zagra na Berga albo Marozsana a w finale moze Cerundolo/Shelton
2
@mekston Porównaj sobie ATP500 Monachium i Barcelone (cwiercfinaly) xd
7
Harry Maguire.
0
@Stinger_ Tottenahm raczej będzie w finale ale United to średnio widze.Chyba ze Fernandes jakiś masterclass zrobi.
0
@Popitek12 Ronaldo to kotwica i przez niego Portugalia cierpi
1
To będzie juz 60 strzelony karny przez Bruno na 66 prób.No maszyna do karnych.
0
@ptrx Nie no i tak są gówniani
7
United mem ale Lyon w 6 minut traci 3 bramki Xd
1
Dobra jednak Manchester United moze jeszcze grac w futbol
1
Spokojnie Onana w karnych to praktycznie jak strzelanie na pustą
11
Manchester United to jest jedyny zespół na swiecie który od 10 lat wydaje co okienko po 200-300 mln po czym okazuje się ze nikt się nie nadaje i znowu wydają 300 mln.
1
Chłopy mając jednego więcej i nie potrafią żadnej akcji wykreować.Tu chyba trzeba zastosowac jedną zasade czyli sprzedac wszystkich i kupic wszystkich.
1
@Eklerek Pewnie nawet w to byliby do bani
1
@budel17 Za dobry klub by spadł do championship tzn są zbyt słabi na dole
3
Manchester United powinien pójść w inny sport.Pieniądze mają a futbol to juz nie dla nich
1
@agaFCB Podobno lubią się z Ferranem i Pedrim,Gavim
2
@July_6_BcN To u ciebie tez dodi to mamy 2x dodi podobnych
0
@July_6_BcN U mnie lipa bo sami emeryci mieszkają także no żadnych kobit młodych nie ma
24
@Jakchcesz To pewnie dodi
1
@agaFCB Najlepszy mecz na mączce ale tez przeciwnik z niższej półki więc no ciezko ocenic
0
@July_6_BcN Najgorsi ci sąsiedzi...u mnie naszczęście są tak zapracowani że nie mają czasu patrzeć
3
Normalnie takie piłki sa punktami
0
@July_6_BcN Cieplutko tak ze bez koszulki można latac na działce
18
@Mankind Nie wierze ze Mentzen nagle 12.9
1
@mekston Mam nadzieje ze turniej po turnieju forma bedzie rosła
0
@Eklerek A nie wiem bo przyszło mi tylko powiadomienie z fs ze Hiszpan wygrał
2
@Smrodek Myśle że postawił na efektywność i to była dobra decyzja