Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama W końcu się zgadzamy :D
0
W formie Marcelo czy Alba?
0
@escarabajo Noo KD już jest żywą legendą NBA.
1
@student97r No i Nba... :D
0
@Chwytliwy Takim gestem chcą mu podziękować za te wspaniałe 3 sezony,.To głównie dzięki niemu były te mistrzostwa.MVP finałow 2017 i 2018.
Wielki gracz.Co tu dużo mówić.
1
Golden State Warrios zastrzega numer w którym na koszulce grał Kevin Durant.
2
@Chwytliwy który to taki?
0
Mourinho zawsze jechał po sędziach ale teraz go nie ma to Messi przejął paleczke :v
0
@chavez No ta ale ich już nie ma :p Chodzi mi by wygrac turniej na zero
0
@nabial Messi nie jest zamknięty tylko od Argentyny są za duże wymagania.
1
@Volk Hmm nic.Mam wrażenie tylko że jestes niekonsekwetny w swoich wpisach ale nic :P
1
@Volk Nie kibicowałes Portugali bo gra tam Cristiano?
0
Alisson póki co nie puścil żadnej bramki.Cały turniej na zero z tyłu ? :D
Jakis bramkarz tego dokonał?
0
@Ramos9248 No powiem ci że Casemiro to srednio mi się podobał dzis.W drugiej połowie mocno chaotyczny.
30
Jak znam życie to w gazetach pojawi się tytuł że to Messi odpada z turnieju a nie Argentyna.
Smutny los Lio.
1
@FafitFCB Czemu?Arthur i Coutinho mają szanse na trofeum.
0
@Alistar74 Ta Argentyna murowanym faworytem to może byc do pucharu tymbarka i to też tak ledwo.
2
@PatrychoO Oj ciężko będzie.To już nie będzie ta sama motywacja co dzisiaj.
0
@Volk Oj nie.Raczej 3:0 dla Brazylii i Kuczinio z pucharem.
4
@GeraltzKatalonii Nie musi ale jest po prostu najlepsza ze wszystkich grających.
0
@IronSan Ale to Kuczinio zagra w finale a nie fojut
0
@Janiama to jak z tą Argentyną :D ?
0
@Pressinho Ale tu nawet Messi w top formie by nie pomógł.Tu trzeba drużyny a w Argentynie to tak srednio to wygląda.
0
Chamskie trochę zachowanie Aguero.
1
@FcBarcaCules Ochłoń misiek i doceń wielka Brazylię :D
3
Pewnie Guardiola ogląda ten mecz i jest zażenowany postawą swojego defensora a mianowicie Otamendiego.Taka jaką on dzis odpier**** manianę to ja nie mam pytań.Jest beznadziejny.
21
Fakt jest taki że Brazylia ma w składzie ludzi którzy jedna akcją ci zmienią mecz a Argentyna ma ludzi którzy jedną akcją ci spier*olą mecz.
Ale brawa bo to ich bardzo mecz.
0
@Colon Mówilem ci że tak będzie :D
0
Najłatwiejsze pieniadze zarobione w życiu :p
3
otamendi xddddddddddd