1

A tak wgl to po co Messi go tam popychał na końcu jak nie miał szans już na złapanie tej piły?

0

@Rewolucja123 A ja się skusiłem i powiem ci że wszystkie turnieje powinny być rozgrywane w Koloni.Masakra.Cuzc było ta atmosferę :d

0

@Rewolucja123 oglądałeś kantera ?

0

@escarabajo Oj tak.Tyle tych zmian.Połowa top zawodników pozmieniała kluby.Czuje że ten sezon będzie genialny :D

2

@Robert17 Cristiano to by wygrał ten turniej i odebrał dumnie złoty medał.Prawda @Kapitan hawk ?

1

Lubicie szwagrów czy nie?

1

@Kapitan hawk hahaha :v

6

Przynajmniej Dybala strzelił coś na tym turnieju.Kto wie a może już od next turniejów będzie trochę więcej grał.

2

@Kapitan hawk Myślalem że jesteś za mną :C

0

@Rewolucja123 niezle s1mple zassał na overpasie

0

@student97r Green do Lakers jako podstawa do 5?

0

@student97r Biedno Toronto i OKC :C

0

Wstaję i patrze NBA i widze Georga i Leonarda w CLippers?Czy ja nadal śpie?
@student97r

2

@mniszard 50k

1

@kenneth99 No to dla Cb może się poświecic i zagrac ten jeden mecz

2

@halfnolife Nie widzę sensu by brał w takim czymś udział

1

@kenneth99 Kogo ja widzę :)

0

@TheMazixX Miałbyć Rodrygo ale nie pykło

1

@Commando Akurat Pogba+de Jong to by było ciekawe połacznie.Siła+niesamowity spokój.

5

@Kurkmen Jest taki jeden niezły zawodnik.Taki Riqui Puig.

2

@SinMistico Tak wole postawić na Todibo niż de Ligta.

1

@SinMistico Umtiti + Todibo to już masz 4 a stoperami nie rotujesz

1

@SinMistico de Ligt niepotrzebny,Neymar pewnie zostanie w PSG a LO nie kupią bo lepiej grać Albą cały sezon.

1

@VamosRakieta Nie wiem ale podobno nie można rozmawiać z innym zawodnikiem gdy ten jest związany z danym klubem xD a pewnie połowa tak robi. :v

0

@Mns21 No chyba jednak mają skoro wrzucają takie komunikaty.Szczerze wcale bym się nie zdzwil z tym zarządem.Zobaczymy jak to się potoczy :v Jesli faktycznie tak było to powinna być jakaś tam kara dla Barcelony.

0

@VamosRakieta Ale to chyba chodzi o to że rozmawiali z Grizzem w lutym/marcu kiedy on był nadal zawodnikiem Atleti.

0

@SinMistico Całował herb Atleti to i pocałuje Barcelony.W tym akurat nie widze problemu :D

3

Oby Eriksen został w Totkach.Fajny składzik się tam robi.
Kane,Ndombele,Eriksen,Son,Alli,Lucas a do tego są zainteresowani Ceballosem.

0

@student97r Tak naprawde dziwie im się nie poszli po Kembe albo Russela.Im trzeba top rozgrywajka.Wgl obecnie mają strasznie mało zawodników i będą czekać na Leonarda który ich pewnie zrobi xD

0

Leonard specjalnie przedłuza swoją decyzje tylko po to żeby wszyscy top wolni agenci wybrali sobie nowe kluby i dla Lakers już nic nie zostanie a sam Leonard zostanie w Toronto.
@student97r co ty na to? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?