Emerald
Dołączył/a: sierpień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@filipo2002 Oj please. Przecież wiadomka o co cho.
0
O Boszzzz nie ma w historii Barcy zawodnika podstawowego składu którego bym bardziej nie znosił. Do całego klubu mnie w pewnym momencie dziadyga zniechęcił.
1
Ławka wygląda imponująco, zwłaszcza w pomocy. Trzech reprezentantów Hiszpanii i reprezentant Holandii :)
Bardzo jestem ciekaw kto dostanie minuty…i jak szybko do bazy zjedzie Lamine…
0
Wiadomo co sobie zrobił?
2
O nieeeeeee. Trzeba zaorać budowę i posadzić krzewy. Dla Tomaszewskiego Barcelona przestała istnieć!!
8
Oooooohhh, ale Ansu wypozyczyc za grosze by chcieli? :) NIe wiem po co komu takie cyrki...
1
No ale, zeby pajace ze Sportu w jakimkolwiek kontekscie mowily co mozna a co nie mozna powiedziec to juz sie swiat konczy...
1
Zgadzam się, chociaż myślę, ż Casado z powodzeniem może też grać na 8. Myślę, że zestawienie Gavi, Casado, Bernal, FdJ, Pedri nam pozycje 6 i 8 zabezpiecza.
Kibicowałem daniu szansy Casado i pozbyciu się Sergiego więc tym większa radość ze to działa! :)
0
@paquito88 Nie wiem czy bym przedluzal czy nie... Hansi musi zdecydowac co jest w stanie z nim zrobic i ile on powinien byc dla Barcelony warty. Umowmy sie, ze zawodnicy jak Casado wygladaja bardzo dobrze u Flicka, ale jednak Frenkie to zawodnikj ze znacznie wyzszej polki.
Mamy alternatywy (zwlaszcza jesli Bernal wroci i bedzie tak dobry jak sie zapowiada) ale to musi byc decyzja sportowa.
Co do zapisow to w zupelnosci zgadzam sie z @waletpl
0
Słodkie. Jedyne co zarząd może teraz zrobić, żeby cokolwiek ugrać to grzecznie się uśmiechnąć, przeprosić za rżnięcie głupa i liczyć na to, że uda się przedłużyć kontrakty na sensownych warunkach.
I ile przedłużenie kontraktu z FDJ nadal będzie w interesie klubu. Araujo muszą jakoś udobruchać, bo jemu za darmo nie można pozwolić odejść.
0
Czekaj, czekaj... Lapcio z kuzynami opracowali wehikol czasu? :P
1
@ferdas_rawa OK. A Christo ich obu posypuje Xavim, wsadza między Ronaldinho i Johanna i zjada przepijając zimnym piwkiem!
0
@ferdas_rawa no dobrze, dobrze. Moim zdaniem trochę za bardzo się tą jego hiszpanskoscia podniecasz, ale o ile się nie mylę masz w avatarze najlepszego piłkarza wszechczasow, wiec nie będę się z Tobą spierał :)
0
@ferdas_rawa no już nie szalej. Iniesta się przeprowadził do Barcelony w wieku 12 lat a Messi 14. Nie wiem czy ta krew i kość się Iniescie w te dwa lata więcej wykształciła a Messiemu już nie…
1
@KibicBarcy84 dokładnie to samo będzie z Neymarem, Suarezem, Iniesta, Xavim, Ronaldinho, Romario, Stoichkovem czy… Maradona albo Cruijfem. Nie wiem co udowadniasz tym, stwierdzeniem.
0
@4Fabregas4 polecam mniej piwa podczas meczu…
2
@cybo oj myślę, że Gavi w przyszłym tygodniu to jeszcze nie. Z resztą w jego wypadku akurat wolałbym poczekać miesiąc dłużej żeby mieć pewność że jest gotowy niż wysłać go do gry tydzień zbyt wcześnie.
1
Ciekawe czemu Lamine tak utykał na końcu…
Szkoda, że tylko 1, bo spokojnie mogłoby być 3… no i miejmy nadzieję, że się okaże że bez kontuzji meczyk, czyli wszystko git.
7
Dwoch Polakow i do tego obaj w pierwszej 11! Niebywale :)
Mocno trzymam kciukI!
0
@FloroFloro czemu?
2
No na Getafe bym go nie wystawial... zwlaszcza w sytuacji w ktorej co mecz mamy jakies kontuzje. Ale z drugiej strony chlopak sie nie boi a jestem pewien, ze Flick faktycznie monitoruje jego wyniki kondycyjne, wiec moze i lepiej zeby gral.
Szokujace jest natomiast, ze sedziowie w Hiszpanii nie potrafia chronic mlodego, niebywale utalentowanego Hiszpana... nie mowie o gwizdaniu czegokolwiek, ale gwizdanie tego co robilipod koniec drwale z Villareal to powinna byc oczywistosc. Jesli taki Marcelinho chce opowiadac takie dyrdymaly to powinien to opowiadac po dwoch czerwonych kartkach swoich drawniakow.
5
Czyli nawet Lucho sobie nie wyobraża, że mógłby z tym cyrkiem na kółkach dotrzeć do finału. Mądry chłop! :)
0
@Kajetan na Coste i Kobela nas nie stać. I to zarówno jeśli chodzi o transfer jak i o pensję. Pamiętajmy, że MATS nadal będzie na patrolu i to przez 3 sezony po zakończeniu tego…
2
Jeszcze lepiej wyglada klasyfikacja kanadyjska bo jest:
1. Lewy
2. Lamine
3. Raphinha
4. Mbappe, Iago, Vinni :P
1
A co tam u Rustu? Jak juz dziadka to przynajmniej niech bedzie szalony!
0
No to trzeba uderzać po Vallesa albo próbować z Wojtkiem. Poza tym bez kontraktu jest chyba tylko Navas z potencjalnie wartosciowych zawodnikow… bo o wypożyczenie na tym etapie sezonu to pewnie będzie ciężko.
Masakra dla samego Matsa jak i dla klubu bo Kontrakt z nim jeszcze dluuuuugiiiii a kasy zarabia sporo.
0
To też miał być ogromny talent, ale biorąc pod uwagę, ze gra na prawej stronie to nie bardzo jest czego żałować..
Natomiast ten tik tok kompletnie go dyskwalifikuje :P
0
Obawiam się, że zanim wróci to się okaże, że jednak kostka będzie wymagać operacji…
Ale mam oczywiście nadzieję, że nie, bo skoro u Flicka wszyscy grający pomocnicy wyglądają dobrze, to jest szansa, że Frenkie też będzie wyglądał lepiej niż u Xaviego.
0
@Karol_VeB dobrze… opanował.
0
@Karol_VeB nawet gdyby Garcia przyjął tą piłkę to tak czy inaczej niemiałby co z nią zrobić to poza graniem do bramkarza albo Inigo. Tykająca bomba w tym meczu jest Ter Stegen…