Emerald
Dołączył/a: sierpień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Beztroskii pomiędzy wolny i za wolny jest różnica.
0
@LinekMichal podpisał. I wszyscy mu przyklasnelismy…
0
W to 65 średnio mi się chce wierzyć, ale te 80 prędzej.
Rozumiem, że idea była taka, żeby dać mu odejść jak stwierdzi, że nie gra… powyżej tych 65 byśmy za niego nie wzięli w lecie więc w sumie status quo, tyle tylko że jak chłop uzna że mu dobrze to wszystko jest już załatwione.
Nie wiem co sądzić o tym nowym kontrakcie.
1
@DonPancio uuuu!! Widać u Ciebie szerokie doświadczenie w negocjacjach. Z pewnością ten proces wyglądał właśnie tak jak opisałeś!
1
Ciekawe jak wiele wspólnego z tym, że tak mu zależy na pozostaniu i udowodnieniu swej wartości, przynajmniej do lata, ma to, że zarabia tu dwa albo trzy razy tyle ile dostałby gdziekolwiek indziej :)
1
@novy1899 no, my od nich też trzy dostaliśmy :)
0
Łoooo kurwa…
Ciekaw jestem tej ostatniej akcji w polu karnym Barcy, bo chyba było czysto, ale ja idę po jakąś łychę. Odczarowaliśmy esztadioszdaszlusz!
1
Myślę, że nie ma co płakać. Gramy totalną kupę a powinno być 3:2. Mam nadzieję, że Flick tam Raphinhi i Lewemu przypomni co oni tam robią a młodego ustawi do pionu.
0
@Lewangoooolsky Bo w NBA kontrakty zawodnicy maja podpisane z liga, nie z klubami...
Inna sprawa, ze za duzo kasy sypneli w tym kontrakcie Fatiemu... wtedy nikt raczej nie narzekal, ale zawodnik tym wieku bez zadnych osiagniec. Lamine ma juz mistrzostwo Europy na przyklad.
1
@Hary87 Konczy i co z tego? Lille bedzie wolalo go oddac za darmo po tym jak pomoe im osiagnac dobre wyniki w LM i L1 niz sprzedac go teraz za 5 baniek i zostac bez kluczowego napastnika na druga polowe sezonu.
0
@Nightraider no rozwojowo wiadomo, że lepsze byłyby jakieś Celty Vigo czy inne Lasy Palmasy… ale myślę, że Celtic ma większy potencjał promowania zawodników do PL. Albo przynajmniej tak sobie nasi geniusze transferów wykoncypowali ;)
0
@Nightraider a ja myślę, że tok myślenia był tu trochę inny.
Mamy dwóch młodych zawodników, żaden z nich nie ma szansy nawiązać walki z Balde więc możemy albo zostawić Valle w klubie a Martina skazać na „niebyt” w rezerwach, albo dać Marcinowi trochę minut w pierwszym zespole a Valle wypożyczyć. I w ten sposób praktycznie bez straty jakości budujemy wartość dwóch zawodników, których pewnie trzeba będzie sprzedać.
No i patrząc w tym kontekście wypożyczenie Valle do Celtiku ma sens bo stamtąd można sprzedać piłkarza drożej niż z takiego Levante.
Rozwojowo średnio się to spina, ale chyba w Valle tam średnio wierzą i spodziewam się, że traktują go jako lokatę która będzie trzeba spieniężyć jak nadarzy się okazja.
3
@slayer a co za znaczenie ma o co gra drużyna? Ważne z kim się mierzy i czy chłopak będzie miał pewny plac czy nie. W związku z tym Como jest dużo lepszym wyborem niż Celtic bo Alex sporo pogra w Serie A zamiast się kopać z polamatorami w Szkocji…
0
@Nightraider No bo zrobil porzadki. Zostali tylko Lenglet... i teraz jak sie okazuje Fati i FDJ.
NIe spodziewam sie jednak, zeby Fatiemu na ktorymkolwiek etapie rozwiazali umowe. Raczej trzeba liczyc, ze przed ostatnim rokiem chlopak dostanie gdzies nizszy kontrakt ale na 3 lata i sie zdecyduje...
0
Faktycznie bardzo dobrze sie ogladalo i zmiany tez przeprowadzone w sensowny sposob i w dobrym czasie. Jedynie Lamine bym pewnie zdjal troche wczesniej.
No i caly czas zaluje, ze nie moge ogladac Forta. Slychac cokolwek o powodach takiej sytuacji?
Co do Martina - ja tam nie jestem przesadnie zadowolony z jego meczu wczoraj. Kilka drewnianych zagran i baboli bylo. To nie jego wina ale chlopak nie pasuje do takiego klubu. Mam nadzieje, ze go sprzedamy za te kilka baniek :)
0
@korn234 Czekaj, czekaj... kogo wywalili?
1
@Nightraider No zdecydowanie musi odejsc w styczniu.
0
@Nightraider Zgadzam sie. Jesli nie bedzie innych opcji. Jesli pojawi sie jakas z PL za taka sama kase i Lenglet bedzie zainteresowany to wolabym go upchac gdziekolwiek byle nie do materacy.
0
@Nightraider Ale Lengleta dobrze byloby sprzedac gdzies indziej niz do Atleti... tym mendom juz wystarczajaco przyslug oddalismy a w podziekowaniu dotajemy kolejne strzaly z tamtej strony.
0
@Rifek niby tak, ale po pierwsze to będzie wypożyczenie a po drugie to Rashford mógłby też zastępować Lewego… mógłby się meldować na boisku w każdym meczu. Może od pierwszej minuty w co trzecim.
Poza tym jak na wypożyczenie t byłoby git.
0
@KrwawiaceoczyVEB Rozumiem. Chociaz tez bym sie nie zdiwil gydby tam byl jakis deadline...
1
@Rifek Raphinha nie moze grac wszystkiego bo sie za moment skonczy. A teraz gra wszystko bo go nie ma kim zastapic...
0
Rozumiem, ze ostatnimi czasy nauczylismy sie, ze jak widzimy nazwisko zawodnika ktory sie nie kopie w czolo w Athletic to spodziewamy sie kolejnego Cassado, Cubarsiego czy Lamine, ale jednak chlopak ma pol roku do konca kontraktu i rozmawia z Kansas...
Mysle, ze zdaryla nam sie nieperelka :) Ciekawe tylko skad te 2-4 banki...
0
@4Fabregas4 masz na mysli ten sezon kiedy zagral 500 minut w 11 meczach czy ten w ktorym zagral niecalem 300 minut w 14 meczach? No chyba, ze masz na mysli amatorska lige paddla.. bo sie gubie
0
@michalgajdek tutaj zgoda. Mam nadzieję, że Deco by się do tych hipotetycznych pieniędzy nie zbliżył…
1
Niby moja polityka opiera sie na stwierdzeniu, ze z Michalem Gajdkiem zgadzam sie co do zasady, ale jednak w tym wypadku chyba pozwole sobie na odstepstwo...
Odstepstwo bedzie wygladalo tak - zalezy ile Juve wylozy na stol i od tego jak szybko (a to powinien mniej wiecej przynajmniej wiedziec zarzad) Christensen bedzie gotowy do gry.
Pisalem juz wielokrotnie, ze w Barcelonie zawodnikow ktorych bym nie sprzedal za 100 baniek moznaby policzyc na palcach jednej reki i Araujo zdecydowanie do tego grona sie nie zalicza, ani nie zaliczal sie przed swoimi popisami po meczu z PSG.
Owszem, wczoraj Araujo nie dal ciala w zadnej sytuacji, ale tez nie podzielam wielu zachwytow ktore sie tu ( i nie tylko) pojawily. Zagral dobry mecz, bez fajerwerkow i bez wpadek. Standard a nie zachwyty.
Jesli w Lutym zdrowy bedzie Christensen a za Araujo ktos wylozy te 70 baniek to pod koniec stycznia mozna go puscic. I nie bedzie to zadne oslabienie, bo od poczatku sezonu Araujo zagral dwa razy po kilkadziesiat minut.
Dolaczam sie natomiast do serdecznych zaproszen dla Rashforda :)
1
@Rupert_Haubica dokładnie. Nominatem było bardzo ciasno…
Poza tym Pena dał radę koniec końców :)
22
Nie czaję tego czepiania się Wojtka. Nic głupiego nie zrobił. Próbował naprawić błąd obrony. Mógł sobie darować, ale tak ma grac nasz bramkarz.
2
Noooooo Raphinha mi zamknął mordę. I niech zamyka co mecz!!
1
@Sebolinho to on się zalogował wogóle?