0

Zapomniał dodać „skoro już za to zapłaciłem”

2

Please. Co to jest Athletic? Zaraz się dowiemy, że relacje Barcy i Sportingu Gijon są słabe. Kogo to obchodzi?

0

A ja myślę, że gdyby Nico od pocztątku nie grał na ofertę z Bilbao, to by kontraktu nie przedłużył tak szybko.

Myślę też, że z pewnością nie godziłby się na klauzule na poziomie 90 mln, bo z Athleticu tyle za niego raczej nikt nie zapłaci.
Nie wiem czy chłopak sam nie wie czego chce, czy tak nim kręcą inni, ale moim zdaniem wypisał się właśnie z wielkiej piłki.
No i skoro tego chciał to niech mu wyjdzie na zdrowie…

0

Oh. Victor się pojawił ze złotymi radami :)

0

@Coveta tak, zdecydowanie. Myślę, że jak przeczytają Twój komentarz to się podadzą…
Zeszły rok był zupełnie inny niż ten. A moim zdaniem Nico (albo raczej jego ekipa) takie same sygnały wysyłał jak Laporta i Deco.

3

@Coveta a ja wiem? W zeszłym roku się wystraszył a w tym przyszedł sam. Głupota by było gdyby klub go olał.

Generalnie jak siadasz do rozmów to zakładasz że obie strony siadają w dobrej woli. Tutaj tak nie bylo i ciężko o to winić nasz zarząd.

0

Hahaha, ale jaja.
Ciekawe tylko czy całe ten fuss z Deco i transferem miał miejsce bo Nico faktycznie chciał zmienić klub czy chciał dostać kontrakt na 10 lat od Athleticu.

Trochę szkoda chłopaka, bo właśnie wypisał się z wielkiej piłki, ale jeśli tego chce to trzeba mu życzyć powodzenia na poziomie na którym będzie grał, i tyle.

Pytanie kto teraz na skrzydło…

0

@Gall nope. Klub potrzebuje kasy, a w tych miejscach mamy zbyt duzo zawodnikow. Moglibysmy sprzedac obu, ale jeden juz nam da sporo oddechu... o tym mowie.

0

@Gall A gdzie piszę, że mają coś do siebie? Casado, Bernal i FDJ to jest ta sama pozycja. Podobnie jak Fermin, Olmo i najprawdopodobniej Raphinha po transferze Nico.
A nie mówię nawet o młodych którzy czekają na szansę.

No i jeszcze dwie rzeczy - trzymanie takiego Casado. Czy Fermina jaka trzecia opcje to marnowanie ich talentu. I fakt czy umie czy nienudnie bronić ma niewielkie znaczenie skoro Hansi chce grać FDJ a nie nim…

3

Co to za kretynskie pytanie? Chłopak jest wypożyczony a ci go pytają o chęć zemsty…
Tak czy inaczej- ja już średnio wierzę w jego powrót. Mi on się kojarzy z fantastycznym uderzeniem na bramkę, czymś czego z braku pewności siebie się nie zapomina… a już go nie ma. Myślę, że tam są problemy czystko „mechaniczne” i już tego nie przeskoczy.

Chociaż życzę mu, żeby to zrobił.

0

Hahaha, widzę że w AV w dobrych humorach ekipa.
No i zdecydowanie wysoko cenią kataloński zmysł do robienia interesów :D

0

Uwielbiam Casado, ale mamy w pomocy zbyt dużo ludzi. Kogoś trzeba sprzedać. Moim zdaniem to powinien być właśnie Casado albo Fermin (albo Olmo, ale jego dopiero co sprowadzili więc wątpię).
Nie wiem czy 50 baniek to wystarczająca kwota, moim zdaniem trochę niska…

0

@Manypijany omg, to jak nieskuteczny był Eto’o przyprawiało mnie o ból zębów…

0

Skąd ten hejt? Hansi pokazał, że De Jong jest dla niego kluczowy, więc nic dziwnego, że chcą mu dać nowy kontrakt. No i fakt zrestrukturyzowania tej porąbanej konstrukcji, którą stworzył Barto to też świetna wiadomość!!

0

@Barca_Big_Moment nie da się zliczyć przykładów przeczących Twojej tezie :)

1

@MaryNara nie może go klub posłać do żadnej pracy ani nawet wyrejestrować z pierwszej drużyny…

2

No cóż, myślę, że trzeba wreszcie pokazać jaja (a powinno nas być na to już stać) i na spokojnie podziękować MATSowi za podjęcie decyzji i zaproponować mu pozycję trzeciego bramkarza.
Posiedzi pół roku i dostanie informację, że ma przynieść do klubu 10 baniek albo dalej będziemy z chęcią korzystać z jego usług.

Nie może być tak, że każdy zawodnik odchodzi z kartą w ręku mimo trwającego kontraktu bo panicznie musimy się go pozbyć…

EDIT - a gadanie o smieciach w kontekscie kogokolwiek laurkę wysyawia głównie gadajacym. Ja bym patologii sie jednak wolal pozbywac ze swojego srodowiska…

0

@Herbert nie ma, bo zapewne ofert dostał więcej niż tylko od Lyonu, więc tak czy inaczej wybiera międzyludzkie kilkoma klubami. No i umówmy się, czy Lyon gra w pierwszej czy w drugiej lidze to wizja gry w Barcy powinna wyrywać go z butów…

9

Szybko autor zapomniał o wyczynach Erica G na boku obrony w końcówce zeszłego sezonu :)

1

@AnalnaGrawitacja a możesz być pewien czego chcesz, nie mam z tym problemu. Natomiast jeśli chodzi o bronienie to Dani Alves dla przykładu, też do najlepszych obrońców nie należał.
I z graniem gorzej niż Martin też przesadziłeś mocno.

Zgadzam się natomiast, że transfer taki nie jest najlepszym posunięciem. Zwłaszcza w naszej sytuacji finansowej.

0

Co za kretyn… a jak mają wpłacić pieniądze?
“Siema Nico, wysłaliśmy Ci właśnie 60 baniek. Chciałbyś do nas dołączyć?”

0

@dirtyman nie musimy być. Kasę może dostać z dowolnego źródła.

0

@Juan007 ale żeby 1,5 mln przekroczyło 15% musielibyśmy go sprzedać za więcej niż 10 baniek.. co będzie fantastycznym dealem tak czy inaczej.

0

@Coutinho007 na Edzie chyba nieźle zarobiliśmy. Jeśli tylko to przyjdzie z tego transferu to już jest plus.

0

@AnalnaGrawitacja ohhhh, to dobre…

0

@Jaan11 zauważyłem. I
Ale oni w zeszłym roku, chyba o tym nie pamiętali, kiedy szli do Nico na zasadzie „patrz ile nam zawdzięczasz, daj nam jeszcze sezon”. Albo wcześniej jak na takiej samej zasadzie przedłużali kontrakt.
„Piłka to biznes” działa w dwie strony…

0

@AxelF oczywiście. Zgadzam się, że nie powinniśmy naciskać. Naciskanie właśnie jest naszym problemem.

0

@AxelF zgoda, tyle tylko, że u nas wszyscy pomocnicy poza Olmo sa w tym wieku. I prędzej czy później zacznie się kręcenie nosem na ilość minut. No i w La Masii są kolejni…
Nie zrozum mnie źle, ja uwielbiam Fermina. Ale nie wydaje mi się, żeby on kiedykolwiek był zawodnikiem once de gali, a jeśli nie to takie kwoty jakie padały powinniśmy brać.

0

@AxelF wiem oczywiście. Ale to akurat nie ma znaczeni. Trzeba go sczyścić i tyle.
No a najlepszy przykład tego jak fatalnie sprzedajemy byłaby sytuacja z Ferminem. Jeśli oczywiście plotki o ofertach są prawdziwe.
Tak czy inaczej. Na miejscu Monaco dokladnie taki komunikaty bym wypuszczał…

1

Nie chce mi się w to wierzyć, ale jeśli to prawda to niezłe bydło w tym Athleticu zarządza. W zeszłym roku było - daj nam sezon w pucharach a teraz, daj nam jeszcze 30 baniek?

Powinni mu teraz pójść na rękę, ale niech pajacują. Każdy kolejny ich zawodnik widzi czarno na białym, że nie warto z niczego dla nich rezygnować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?