Emerald
Dołączył/a: sierpień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobre! Moim zdaniem świetny pomysł. Powinni zamknąć Bernadety dla kibiców i dla stacji telewizyjnych. Wtedy na spokojnie będą mogli opowiadać w RMTV swoje bajki i nikt im nie zaprzeczy!!
0
@lysy1015 tyle się opisać i bez żadnej pointy… no cóż.
0
@PietrasCoelho zawsze jest wolą piłkarza. Inna sprawa, że Ciężko podpisać coś czego nie ma
4
No tak. Deco nie zdążył ogarnąć kontraktu. Przecież był bardzo zajęty…
Chociaż tekst, o tym jak to konkurencja jest zbyt duża, ale głównym faworytem są Citi czy Chelsea też jest dobry :)
0
@Lukas82 pewnie, że możemy się różnić w ocenie i nie ma w tym nic złego,
Moim zdaniem obrońca u Flicka przede wszystkim musi być ogarnięty taktycznie i inteligentny. Jak wszyscy, których wymieniłeś… no może poza Kounde. Powinien też być szybki, ale akurat tego Araujo nie brakuje. Ogarnięcia i inteligencji boiskowej zdecydowanie tak. Ja lubię Uruguayo, ale on tu nie pasuje moim zdaniem i tyle.
0
Ciekawe ilu specjalistów tutaj widziało chłopa w akcji :)
Sprawa z Vlahovicem jest złożona, i przede wszystkim problemem będą pieniądze. On pewnie będzie chciał sporo hajsu.
Co do jego gry czy umiejetnisci to oczywiście, kopie się w czoło od dłuższego czasu, ale w Juve od dłuższego czasu każdy się kopie w czoło. Stara dama się zamieniła w MU, więc jego gra w tym klubie bym się nie martwił. A zanim trafił do Juve to świetnie sobie radził…
0
@Lukas82 nie zgadzam się. On nie stał się kozłem ofiarnym po tym meczu, tylko na ten mecz kompletnie zawalił.
I zdecydowanie do gry Barcelony nie pasuje. Nie ten typ obrońcy. Rok temu o tej porze zastanawiałem się czemu po prostu nie damy mu odejść… jak wiadomo teraz - nic byśmy na tym nie stracili, a wręcz przeciwnie.
0
@kch no, na razie to Real Xabiego z Barca wygral...
0
Widze, ze Real czerpie z najlepszych wzorcow, tylko wykonawcow ma troche lepszych:
Zidane zamiast Vukovica i Klopp zamiast Papszuna :P
1
@Midast oj nie. Umriti to był potwór który przegrał walkę z kontuzjami i szamanami. Ja bym go jednak z Uruguayo niezestawial.
1
Ciężka sprawa. Bo z jednej strony kompletnie w niego nie wierzę i już w zimie zeszłego roku nie rozumiałem czemu tak kurczowo go trzymamy.
Z drugiej nie ma co na chłopa wylewać wiadra pomyj za dbanie o swoje własne zdrowe psychiczne. Lepiej nie mieć zawodnika przez dwa tygodnie czy miesiąc niż stracić go na zawsze i nadal płacić ją takiego Lengleta.
Trzymam za niego kciuki. Aleks nadzieję, że wróci do siebie, na jakiś sensowny poziom i uda się go sprzedać. Nie dla tego, że to kiepski zawodnik albo słaby psychicznie człowiek, ale dla tego, że do gry u nas brakuje mu piłkarskiego IQ…
0
@Aveiro jak za Michałem? Ja do przyszłego Pana prezesa nie fikam, przecież oczywiste, że o Tobie pisałem Rafał! :)
Muszę przyznać, że bardzo spoko rozmowa i bardzo fajnie Sebastian wypadł. Dobra robota!
0
@Alo_Vi ja napisałem o co im chodzi a nie co jest oszczędnością a co nie.
0
@Aveiro nieoogowalem się kilka dni i przegapiłem odpowiedź. Na przykład mam wątpliwości co do proszenia Lewego przez Laporte, żeby nie strzelał…
0
Wait whaaat?
Szokowa terapia Flica zakłada powrót kontuzjowanych, powrót na Camp Nou, Lepsza grę Yamala, poprawę gry w obronie i bieganie?
No faktycznie, szokujące!! :D
0
@Alo_Vi oszczędzenie na jego pensji czyli nie płacenie dwóch takich pensji tylko jednej.
2
@Kapitan9 zdecydowanie bardziej pasuje niż Osimhen…
0
Nie znoszę tego typa, ale jako regulars tak czy inaczej przesłucham ;)
1
@RoberDzik kończy mu się kontrakt, więc sam odejdzie ;)
0
@Aveiro jesteśmy pewni, że słowo “faktów” tutaj pasuje?
1
Kane jest doskonałym napastnikiem i myślę, że pasowałby do Barcy idealnie, ale nie będzie nas stać.
Inną doskonałą dla nas opcją, której tu nie wymieniamy, która jest kilka lat młodsza i na którą również nas nie stać jest Lautaro. Najlepiej w pakiecie z Bastonim :)
0
Co za kretyn. Sam moglbym takie "insiderskie" analizy pisac.
Przegralismy na 2:1 Santiago z Realem bez wiekszych problemow kadrowych sami bedac gleboko w dupie kadrowo i bez trenera.
Mysle, ze akurat Hansi ze swoim Niemiecko/Skandynawskiem spokojem jest doskonala osoba do tego, zeby nie pozwolic takiemu pieprzeniu wplynac na zawodnikow i ogolna sytuacje...
Odkrycie ze ktos stawia reprezentacje wyzej niz klub tez godne Pulitzera... alez by bylo cudownie gdyby klubowi udalo sie w koncu takich pasozytow powycinac.
0
@SZYCHA0005 Spokojnie. to bedzie bardzo dlugi sezon. I ja sie spodziewam, ze PSG, Real czy inna Chelsea, czyli druzyny, ktore daleko doszly w Mistrzostwach Swiata, predzej czy pozniej beda sie przebijaly przez bardzo powazne problemy.
A my, niebawem powinnismy zlapac rytm. Jestesmy w tym sezonie troche jak Real na poczatku poprzedniego. Gray kupe, ale punktujemy calkiem niezle. Mysle, ze do konca listopada bedziemy w znacznie lepszych nastrojach.
0
Nooo, w temacie chlopcow Wenger zdecydowanie jest ekspertem.
0
@JanuszKorwinMikke Chyba zwariowales...
2
@Marusek dostał dwie żółte a nie czerwoną, więc chyba bez zawiasu.
4
W sunięto biorąc pod uwagę jak bardzo osłabieni podeszliśmy do tego meczu to wynik wcale nie jest zły.
Najgorzej chyba dla Yamala. Zagrał ryzykownie przed meczem i nic nie pokazal w samym meczu… czego go ciężki okres zasłużonego pojazdu z Madrytu.
3
Spokojnie. W zeszłym sezonie też nie mieliśmy…
Trochę nas kontuzje orają i ogolnie ten start sezonu dość słabo wygląda, ale jeszcze się rozkręci! Jestem spokojny.
Na koniec dnia, nadal mamy bardzo młodą i ekscytującą drużynę.
1
Uwielbiam pisanie o randomach w ten sposób :) Wychodzi na to, że Lamine to żaden fenomen, co trzeci w La Masii jest talentem na jego skalę :D
1
@Oster273727 po pierwsze mordo to Stoiczkowa piszemy z wielkie litery. W zasadzie SAMYMI WIELKIMI!
PO drugie to wyraźnie napisane o talencie, a nie karierze, umiejętnościach czy sukcesach.
Nie spinaj się tak.