Emerald
Dołączył/a: sierpień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Namix klub. Jak zwykle. MATS też robi na złość, co ciężko określić profesjonalnym :)
8
Cała ta sytuacja jest zabawna.
To znaczy po raz kolejny kopiemy się z kimś bo potrzebujemy rozwiązań na teraz i kompletnie nie mamy przestrzeni na żadne ruchy.
Prawda jest taka, że niewiele możemy zrobić bo MATs dobrze wie, że klub nie ma ruchu i musi się z nim dogadać. Nam potrzebny jest przykład, żeby zawodnicy wiedzieli, że są w profesjonalnej organizacji, która kieruje się jakimiś zasadami a nie wieczną paniką.
Otóż, jeśli MATS nie chce się dogadać to powinniśmy przeprosić za nasze mało profesjonalne zachowanie i oczywiście pozostawić go w klubie. Jako trzeciego bramkarza oczywiście. I kiedy przyjdzie w zimie i łaskawie się zgodzi odejść z kartą na ręku to przypomnieć, że dogadaliśmy się, że zostaje jako trzeci bramkarz.
Bo gdyby MATS wiedział, że tak to będzie wyglądać to by teraz nie robił cyrków tylko poszedl gdzieś grać, bo chce jechać na MS.
A on jest pewien, że teraz narobi klubowi pod górkę a później odejdzie w styczniu za darmo, jeszcze ze sporą kasa wypłacona przez klub.
Moim zdaniem został nam rok bycia w dupie, bo jak wrócimy na Camp Nou to sytuacja finansowa powinna wrócić do normy. I skoro wchodzą nowe przepisy luzujące rejestrację w FFP to powinno być na stać na przeprowadzenie tej lekcji na przykladzie Niemca.
Wszyscy chętnie przypominają że kontrakty muszą być dotrzymywane, ale klub nigdy nie potrafi pokazać, że to działa w dwie strony.
4
@Mieszo no ileż?
A poza tym, co to znaczy zasłużony zawodnik?
0
Hmmm, śmierdzi to na kilometr, mam głęboką nadzieję, że więcej o tej współpracy już nie usłyszymy.
0
@A4ron genialnie skonstruowana wypowiedź. “Moglibyście być z palaczką? Ja sobie takiej sytuacji nie wyobrażam! To znaczy, właśnie jestem z jedną, ale nie wyobrażam sobie żebym mógł być”.
Określenie Hipokryzja pcha się na usta…
0
Ja nie rozumiem jak działa finansowe fair play, że Liverpool sprzedaje zawodników za 50 baniek i sprowadza za 300 i wszystko jest OK…
1
Uuu, 15 baniek za Paula to się wydaje być świetny deal! Czy my czegoś nie widzieliśmy w nim?
0
@krzakov ja napisałem co myślę o tym co Ty napisałeś ;*
0
Jako zawodnik pasowałby świetnie. Tak samo jak ich drugi brazyliski diamencik który ponoć jest na wylocie… ale po tym wszystkim co oni wygadywali o historii swojego dołączenia do Realu to nie wyobrażam sobie żeby mogli założyć naszą koszulkę…
No, chyba, że z kartą na ręku :)
3
Elegancko. Jak się chłopak odbuduje to będzie wart kilka razy tyle. Dobra robota!!
0
@Emerald kurczę… muszę przyznać, że mój komentarz w odniesieniu do tekstu pod którym jest umieszczony jest dość jednoznaczny… nie spodziewałem się, że będę musiał tłumaczyć co komentuję. ;)
0
@Galford że nie wydamy kupy kasy na Diaza.
9
@krzakov szanowny kolega też w gazie. Nie masz nic do napisania, ale napisałeś!
0
@zdrastfujcie Virgilimtak, ale tam jest cała kompania chłopaków na środek. Oczywiście zakładamy, że Hansi będzie w stanie ocenić ich przydatność i sens wymieniania, a skoro nie chce puścić Fermina to pewnie jeszcze tego sensu nie widzi…
0
@grzechu1999 ehhhh wiem… ten błąd mnie prześladuje…chyba zacznę pisać pookie ;)
6
Kurde. Wiadomo, że taka operacja jak przebudowa Camp Nou to czasochłonna zabawa, ale po co jest to robienie szopek i podawanie deadlineow, które są nieosiągalne?
Sami robią z siebie pośmiewisko takimi akcjami.
3
No i elegancko :)
7
Czy to ten sam Rakitic, który powiedział, że powinni wygrać 2 czy 3 puchary LM więcej ale im się nie chciało, czy tam sobie odpuścili?
Może lepiej, żeby zamknął buzie, puki jeszcze cieszy się szacunkiem czy sympatia cules ;)
2
Xavi bardzo spoko. Jeśli przyjdzie z kartą na ręku. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli za niego płacić.
Ale faktem jest że na lewym skrzydle mógłby grać.
0
Atleti nie zwalnia tempa i sprowadza przeciętniaka… gratuluję!
0
@Marusek oj tam od razu upokorzyć. Czasy takie, że wiadomości latają, ale do upokorzenia moim zdaniem jest bardzo daleko.
1
@ikar34 a czemu mieliby być zdegradowani? Oni śpią na kasie…
8
Teraz trzeba mocno trzymać kciuki, żeby Virgili odpalił i Nico z reprezentacji wygryzł.
0
@LinekMichal no dobrze, może ja czegoś nie ogarnąłem…
0
@Arekvip nadziei Barcy było sporo, ale akurat Ci których ja wymieniłem byli hypowani dość długo… może Bernal mniej, chociaż też nie był obcy.
Z całej tej listy dla mnie Busquets, Gavi i Pedro to byli zawodnicy którzy mnie zaskoczyli. No i Fermin oczywiście, ale on zaskoczył chyba sam siebie.
0
@Guillegavira no właśnie to :D
0
@Arekvip no jeśli Ty nie słyszałeś o Bojanie, Bernalu, Thiago czy Messim to ewidentnie słabo się orientowałeś….
1
Ciekawe gdzie jakaś organizacja która broniłaby Wembanyame. Chłop został zatrudniony tylko i wyłącznie ze względu na wzrost…
1
No i bądź tu mądry, pisz wiersze.
Pedro i Virgili muszą dostać szansę, i pewne dostaną, ale przy tak zapchanej pomocy jaką mamy w tym momencie jest kilku zawodników z którymi nie bardzo jest co zrobić. Stąd nie wiem kogo dziwi, że zawodników typu Olmo (idealnie) a może i Fermin myślę, że powinniśmy być gotowi spieniężyć za dobry hajs.
Może nie w tym roku, ale w następnym już będzie trzeba jakieś decyzje podejmować.
0
@Messibestplayerintheworld no to było dawno temu, to aż tak stary ma Kontrakt?!!