O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 224
  • Liczba komentarzy 365
  • Polecenia 512

Komentarze

2

Brawo prezesie, bardzo dobra decyzja o rozstaniu. Iść pod rękę z tak emocjonalnie rozchwianym trenerem, to marnowanie kolejnego sezonu. Doceniam wszystkie kreatywne pomysły na wyjście z tego chaosu jaki, otrzymaliśmy w spadku po poprzednim zarządzie.

0

Będziemy tęsknić, miał być na LATA, a będzie do lata.

0

Ale błagam nie w roli obrońcy, bo to jest kabaret, gość nie kapuje tej pozycji. Niech lata po skrzydle, ma gola coś tam asystuje, ale od obrony z daleka.

0

Ale ta jego asysta z Gironą niemal tak piękna, jak ta Maatsena w finale CL.

0

Dawać Hansiemu Matsa Hummelsa, od lipca ma kontrakt w rece, załatałby tą łajbę. Obecnie jego forma, to kosmos spokojnie dwa latka ogarnie, zbuduje naszych młodych graczy. Kumpli ma juz w klubie, trenera i jego wizje futbolu, zna od każdej strony.

Zobacz wszystkie

34

Oriol dziękuję trenerze, że mnie chciałeś, bo nikt inny nie chciał.

17

On tak bardzo chce, a tak bardzo nie może.

16

Ładny gest,fajna bramka ale niestety fajnie nie jest. Albo ten mecz, bedzie początkiem rehabilitacji klubu albo padnie całkowicie, na to mityczne D.N.O.

15

Przynajmniej wiemy, że komuś ten mecz się podobał.

15

@revolution33 piszesz bzdury, ośmieszasz sie o jakimś hype. Miałem przyjemność widzieć grę Roberta od początku debiutu w BVB i tak płynnego rozwoju piłkarza, krok po kroku nie widziałem nigdy. Sam Klopp podkreślił, iż uważa Roberta za najlepszego piłkarza, który rozwinął się pod jego skrzydłami. Zastanawiam sie jak ułomnym, w kwestii czytania gry, trzeba być, aby pisać takie bezeceństwa.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?