1

@4drian0 zawsze miałem wrażenie, że z opuszczonymi spodniami się gorzej biega.
Jaki Rekord zrobiłby Usain Bolt, jakby odkrył ten sposób.

4

@Popitek12 I chodzić na imprezy do Yamala.

0

@michal26 chyba trzeba zmienić trenera, za 52525 razem się uda.

0

@FcPortoFan1999 pieniądze nie grają, tam pół składu wymienione, ciężko żeby jakieś zgranie było, plus pytanie czy te transfery faktycznie jakościowe czy tylko ładnie brzmiały.

0

@mekston a może Dodi Lukebakio

2

@Kessie to ten cały Robert Kubica?

3

Komentarz usunięty

5

@tomek8756 a jak Barbara Skrzypek zmarła po przesłuchaniach, to wtedy co pisali?
A pamiętam, że obrzydliwe wyciąganie kogoś śmierci do celów politycznych.

4

Czemu to nie jest komentator na Eleven czy Canal+?

0

@Criss18Barca hymn Realu Madryt

3

Kupiłem wszystko.

Ps. Książka o Kaczyńskim podobno 170 zł, jak oni naciągają tych emerytów to jest Mistrzostwo Świata xD

https://x.com/gregor_konop/status/1981676330765918224

0

@wojopancer spyta się czy będzie strzelał karnego?

0

@MYTO Holecka patrzy i płacze ze wzruszenia.

2

Tylko Legia może nas godnie reprezentować w Pucharach.

4

Augustyniak bohaterem xD

2

Pan Adrian Siemieniec to jest gość!

18

R.I.P Maldini

8

@misterio niesamowite, że kiedyś użyliśmy tego po raz ostatni i nawet nie wiedzieliśmy, że to ostatni raz.

4

@BorzyKrzys to ona śpiewa?

3

@gumaz wynik byłby mega, jakby zabrał coś prawicy a tak po prostu ludzie przestali się oszukiwać, że Lewica/PSL/PL2050 to coś innego niż Koalicja Obywatelska.

4

@gumaz zjadł przystawki, a w takim układzie to prawica rządzi.

15

Masakra, już wiem czemu ustąpili mi to miejsce w tramwaju... Nawet nie pytajcie.

21

Presja ma sens.
Dziś wsiadam do tramwaju a pięciu zombie z telefonem w ręku podchodzi do mnie i mówi żebym sobie usiadł, bo widzą że będzie mi ciężko przejechać 2 przystanki z torbami w ręku.

1

@Antimadridista_WR akurat rok temu nie wydali, więc wraca po 2 latach i trochę zmian zrobili.

3

Nadszedł dzień dzisiejszy.

11

Look how they massacred my boy.

2

@CurryTheGoat30 skończył się.

0

Bayern niezły walec, jadą leszczy na miękko.

4

Qarabag robi finał LM na luzie.

1

@maroon w mineralnej masz np. dużą zawartość magnezu czy wapnia w źródlanej nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?