D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@paweldunajecfcb chłopie, ubij tego Niemca po kasku i Ci przejdzie.
2
@Pawlak1992 może to ta sama ekipa?
0
@dzefrej234 bardzo dobrze, poziom Messiego.
13
@Aragorn33 porównywanie firm do partii politycznych xD
Plus, to że ktoś nie spłacił swoich długów nie znaczy, że nie jest oszustem i złodziejem
11
@MOLESTA nie o to w tym wpisie chodziło, co ma wiedza o wolnym rynku Korwina do tego ze Szlapka jest hipokrytą, który najpierw okrada/oszukuje na 2mln złotych a później komuś mówi o kradzieży.
16
Niedorzecznik rządu.
3
@L4ngusta normalne, że jak w polityce się coś wydarzy, to jest tu więcej takich tematów niż o meczu co był 2 dni temu.
1
@Herato zależy co zrobił, ktoś pisał że ten starszy Pan sam mu wjechał pod koła.
4
ale Ekipę zmontowali xD
4
Masakra, jak nie Tusk to Żurek...
https://zapodaj.net/images/e21703dd0f935.jpg
0
Jeszcze żeby parówki kradł z których są robione pyszne hot dogi, ale patenie...
9
Klasyczny PiS xD
2
@Popitek12 najlepsze perfumy na siłowni, to własny pot.
4
Piękna interpretacja :D
https://x.com/mohitupawar/status/1982751760595980652
6
@tbas zawsze obrywa ten co najmocniej krzyczy, jaki jest super.
0
@gumaz no to wypad z chałupy.
5
@paweldunajecfcb jeśli będzie mi wstanie podać kolejnego browara, to nie.
1
@kuz dlatego trzeba oglądać mecze a nie patrzeć na wynik tylko.
2
@RozowaPantera tak samo, oglądając wczorajszy mecz, siedziałem w strachu przed utratą kolejnej bramki, Real nas zdominował, szczególnie w 1 połowie.
13
@RozowaPantera nasze damesy się obrażają, bo ktoś skrytykuje Barcelone a pochwali Real.
Zagraliśmy wczoraj straszną kupę i tylko dzięki Szczęsnemu tego wyżej nie przegraliśmy
6
- Co za tydzień, co?
- Szefie jest dopiero poniedziałek.
10
Araujo prawie jak Ronaldinho w Prime.
4
I to niby nie jest faul? xDDD
2
Kounde to na poziomie Ekstraklasy obecnie
12
Alonso jaki rasista, jak można Viniciusa zdjąć...
0
Obrona bezobjawowa.
2
Yamal za dużo seksu.
0
Ktoś się spodziewał, że będziemy inaczej wyglądać? Niestety nie ma formy.
0
@malypuzon a co miał Messiego ciesynke robić i dedykować bramke babci Messiego? Czepianie się, cieszynki...
1
@Starrk eliminacje się nie liczą, a przeszli w eliminacjach 2 rundy.