3

@paweldunajecfcb chłopie, ubij tego Niemca po kasku i Ci przejdzie.

2

@Pawlak1992 może to ta sama ekipa?

0

@dzefrej234 bardzo dobrze, poziom Messiego.

13

@Aragorn33 porównywanie firm do partii politycznych xD
Plus, to że ktoś nie spłacił swoich długów nie znaczy, że nie jest oszustem i złodziejem

11

@MOLESTA nie o to w tym wpisie chodziło, co ma wiedza o wolnym rynku Korwina do tego ze Szlapka jest hipokrytą, który najpierw okrada/oszukuje na 2mln złotych a później komuś mówi o kradzieży.

16

Niedorzecznik rządu.

3

@L4ngusta normalne, że jak w polityce się coś wydarzy, to jest tu więcej takich tematów niż o meczu co był 2 dni temu.

1

@Herato zależy co zrobił, ktoś pisał że ten starszy Pan sam mu wjechał pod koła.

4

ale Ekipę zmontowali xD

4

Masakra, jak nie Tusk to Żurek...

https://zapodaj.net/images/e21703dd0f935.jpg

0

Jeszcze żeby parówki kradł z których są robione pyszne hot dogi, ale patenie...

9

Klasyczny PiS xD

2

@Popitek12 najlepsze perfumy na siłowni, to własny pot.

4

6

@tbas zawsze obrywa ten co najmocniej krzyczy, jaki jest super.

0

@gumaz no to wypad z chałupy.

5

@paweldunajecfcb jeśli będzie mi wstanie podać kolejnego browara, to nie.

1

@kuz dlatego trzeba oglądać mecze a nie patrzeć na wynik tylko.

2

@RozowaPantera tak samo, oglądając wczorajszy mecz, siedziałem w strachu przed utratą kolejnej bramki, Real nas zdominował, szczególnie w 1 połowie.

13

@RozowaPantera nasze damesy się obrażają, bo ktoś skrytykuje Barcelone a pochwali Real.
Zagraliśmy wczoraj straszną kupę i tylko dzięki Szczęsnemu tego wyżej nie przegraliśmy

6

- Co za tydzień, co?
- Szefie jest dopiero poniedziałek.

10

Araujo prawie jak Ronaldinho w Prime.

4

I to niby nie jest faul? xDDD

2

Kounde to na poziomie Ekstraklasy obecnie

12

Alonso jaki rasista, jak można Viniciusa zdjąć...

0

Obrona bezobjawowa.

2

Yamal za dużo seksu.

0

Ktoś się spodziewał, że będziemy inaczej wyglądać? Niestety nie ma formy.

0

@malypuzon a co miał Messiego ciesynke robić i dedykować bramke babci Messiego? Czepianie się, cieszynki...

1

@Starrk eliminacje się nie liczą, a przeszli w eliminacjach 2 rundy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?