D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Valdes symuluje?
52
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/15724721_1395721080480815_1392551828034763462_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=8afe3a21f78b8766bd19ba2e6a368352&oe=5923CE23
65
Najlepszy kreator, najlepszy strzelec, najlepszy drybler a Złotą Piłkę dostaje zawodnik, który wygrał najwięcej trofeów, po co ta nagroda jest... Jesteś najlepszy, ale jak nie zdobędziesz Pucharów wyżej cenionych od Mistrzostwa i Pucharu Hiszpanii, to nie możesz dostać Złotej Piłki, bo jeden z drugi powiedzą ze Messi byl najlepszy, ale Ronaldo zdobył trofea... Tak nadal mam ból tyłka...
31
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo chciałbym powrotu Thiago do nas, ma nasze DNA i to jest nasz piłkarz z krwi i kości i nadaje się na pozycję numer "6" jeśli on naprawdę chciałby wrócić, powinniśmy go za wszelką cenę ściągnąć a to, że niby jest szklany jest strasznie przeraklamowane...
2
Ja dobrze że Real trafił na Sevillę, ta drużyna może ich zajechac, Sampaoli zjada taktycznie Zidane'a, szczególnie mają ciężko ze będą z nimi grać aż 3 mecze w krótkim odstępie czasowym, jeśli nie wtedy przyjdzie koniec wielkiego Realu i Zizou, to chyba zwątpie, że kiedyś przyjdzie...
1
Tylko wiesz ze Bartomeu nie jest miliarderem i tylko zarządza pieniędzmi od socios, sponsorow, czy z biletów... On się zastanawia skąd brać kasę na pensje Messiego, Neymara itd. A co dopiero kupować klub, nawet średniak kosztuje grube miliony i później jeszcze go utrzymywać
0
Chciałbym Real czuję niedosyt po ostatnim meczu i trzeba im pokazać gdzie ich miejsce
41
Nie, bo im wiecznie cos nie pasuje, Turana też sprzedali już 2134 razy a teraz się nim zachwycają... (W sumie to Ty jesteś też hejterem Paco, to spytaj się siebie)
29
Vidal jest świetny w ofensywie ma braki w obronie, ale na większość rywali w La Liga to wystarczy. Lucho popełnił błąd i myślę że boi się teraz do niego przyznać, więc Aleix znów wyląduje na trybunach a szkoda, bo gość ma papiery na fajne granie, świetne wychodzi na pozycję, ma dobrą wrzutke, no szkoda ze Lucho go tak traktuje
0
Turan ty to jednak kozak jesteś
0
Bramkarz chyba parada życia...
1
Smutne jest to ze Mascherano jest bardziej kreatywny niż Rakitic i Gomes...
9
No nie, "Bale i Ronaldo zrobili by taki sam drybling" tylko dziwne, ze przez tyle lat nie zrobili w sumie to ja też mogę powiedzieć, ze byłbym wstanie zrobić taki taki drybling, tylko mi się nie chce
43
Kupon na święta xD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15622129_1222839797809419_1469639150751646037_n.jpg?oh=a122afad3af620cf461f60851d154057&oe=58FBC589
13
i nawet jak Messi będzie chciał zarabiać 100mln to wszyscy powinni tam się rzucić i dać mu tą podwyżkę, bo takiego zawodnika nigdy nie będzie i nie można pozwolić mu odejść stąd nawet na chwilę, ma tu grać do 40 albo i dłużej!
4
jak tam adminem jest ktoś taki https://x.com/El_Jarek?lang=pl to się nie dziwię
8
Spojrzałem na twiterra El Jarka a tam:
"Włącz derby. 3. minuta i Alba już symulka... Jak można tak żyć?"
13
okiwać tylu zawodników na paru metrach kwadratowych, znam tylko jednego zawodnika, który tak potrafi i dzięki Bogu gra u nas
11
Ten Messi to nawet Dobry piłkarz
0
Jakie to jest piękne Messi pudluje a Neymar podchodzi i mu piątkę przybija
11
Ronaldo w tych akcjach by sobie więzadła w kolanach zerwał
4
I co dla Januszy dziś i tak Kriszciano lepszy bo 3 bramki strzelił a Messi 2 asysty
13
Ito wchodzi, ciekawe kiedy Kasai wejdzie
2
piękny to obrazek Benzema zasuwa po skrzydle i napędza akcje Realu a Ronaldo stoi w polu karnym i tylko kończy jego robotę...
0
Król wrócił!
1
+Portugaila wygrywa Euro jadąc na remisach i wyjściu z 3 miejsca, dobrze że już się kończy
0
postaw na jego miejscu Inieste (wygrywa LM i Euro), to by się nawet w top5 nie zmieścił a Ronaldo byłby w top2 nic nie wygrywając i grając jak teraz
5
widzę że powtórki wideo nie dotyczą Realu, Ramosa już nie powinno tu byc
2
nadal nie rozumiem jak można zdobyć Złotą Piłkę nie będąc najlepszy piłkarzem, tylko dlatego że był w drużynie która wygrywała Puchary a takiego Pepe nawet w top5 nie było
6
uwaga przygotujcie maść na ból dupy, bo w 90+ będzie nas piekło