D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon w mineralnej masz np. dużą zawartość magnezu czy wapnia w źródlanej nie.
2
Jaka szczęśliwa, że Donalda zdradziła i wróciła do niego za sanki xD
3
Temu co się Radom nie podobał, jak tak można mówić.
0
@BezglutenowyPedri Ruchu Peja jednak nie chce dziś uczciwie zarobić.
3
@Hosh już bez przesady, wiem że Mazurka czy Stanowskiego lubi się albo nie, to jednak na samym kanale powstało wiele wart wartościowych treści, długie debaty na jakiś temat, czy zapraszanie ludzi, którzy nigdzie indziej nie dostali by tyle czasu, do swobodnej rozmowy.
0
@bartekvisca porównywanie na przestrzeni jednego meczu, Doue to od początku sezonu zaliczył jeden udany mecz.
6
Masakra, a przed chwilą Mateusz się rodzil.
3
@Ojciec5tkidzieci nie mówili, że ze swoją, ich zostanie
3
@AdrianFCB10 oczywiście najpierw 4 lata wypożyczeń.
0
Brakuje bramki Atletico do wygrania 140zl.
14
Już na boku kręci.
5
Ten co asyste ugotował xD
1
Nicole dziś też SRA na stadionie.
3
Kopyto Rashforda, prawie jak kopyto Borka.
1
Głupszej cieszynki to Yamal nie mógł wymyślić.
1
-Ty będziesz strzelał?
-Co?
- Ty będziesz strzelał?
-Tak.
- to strzelaj.
0
Niby przewracał się wcześniej, ale później bramkarz się w niego wwalił
4
Ja 17 lat żyje na tym świecie a Ty mi piętnastka dajesz?
0
Strzelił za 2 bramki
0
Co oni i bramkę dali i jeszcze karnego xD
1
Zabawna jest nasza obrona...
5
@Croocers chyba na trybunach, na ławkę to trzeba być zdrowym.
0
Fermin będzie na koniec sezonu miał wielkiego garba, od noszenia Barcy na plecach.
0
Fermin to jest GOAT
1
@Rupert_Haubica podobni do siebie.
0
@Barceloniarz987 pieniądze, kobiety, narkotyki, alkohol, hemoglobina, halucynacja taka sytuacja.
0
Iordanescu zaraz wolny będzie, tak tylko mówię.
0
Flick do Wszystkich Świętych.
1
Nie wiem co ten Inigo im robił, że bali się oni błędy popełniać, teraz to co 5 minut jakiś wylew.
3
@RoberDzik a jak córka to Lopez.