CriminalFCB
Dołączył/a: marzec 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CriminalFCB Jak trwoga to do Boga xd
0
A czy wy wiecie, że chiesa to po włosku kościół?
0
Ua, atrakcyjny football Mallorcki, ciekawe kiedy z nich powietrze zejdzie
0
@Sapos93 Ja mam mieszane uczucia. Potrzebujemy pivota bo ta pozycja kuleje, a potrzebny jest walczak i rozgrywający. De Jonga uwielbiam, ale od dłuższego czasu nie ma formy i ma największą pensje w zespole. Nie uda się go sprzedać, ale mniejsza o to. Ofensywę akurat mamy mocną, Fermin się rozwija, czekamy na Gaviego i Pedriego. Skoro jesteśmy w stanie wyłożyć mamonę na Olmo, którego cena po Euro poszła do góry, to nie możemy nagle sprowadzić Merino czy Zubimendiego? Gundogan bardziej się przyda w przodzie, De Jong jest ostatnio wiecznie bez formy, a Christensen to DMC na ligę co najwyżej. Idealny byłby ktoś z tej dwójki z Sociedad i ewentualnie Casado i ten drugi na B (nie pamiętam xd) do ogrywania. Ale to moje zdanie tylko. Pivot + Nico na raty i życie byłoby piękne
0
@Lucyfffer Sama nazwa chyba legit :d
0
Bykensy, znacie może jakiegoś pośrednika, strone z której można kupić bilety na mecz, z której korzystaliście i jest git? Dzięęki :D
0
A się śmiałem pamiętam za małolata, że Alex Ferguson zabraniał i wrzeszczał na Naniego za salta podczas cieszynki :d
1
@FcPortoFan1999 Wyspy dają czadu normalnie w niższych sferach, a Vikingur to nietypowy underdog :)
0
@FcPortoFan1999 Oni "profesjonalnie" grają :D Chcieli pułapkę ofsajdową zrobić i w sumie jest 5:2, sędzia boczny nie miał problemów z interpretacją :D
0
@kanver_ W sumie Vikingur jest jedyną drużyną w tej lidze, która na arenie Europejskiej jest w stanie coś grać w piłkę, zresztą grali jakoś z naszymi nie dawno :D
1
@FcPortoFan1999 Hahaha Ci goście grają jakby mieli w fifie 10 overallu, właśnie gość z KR czerwo dostał - piła leciała totalnie na niego, nie był w stanie nawet ją klatką zgasić, a zza pleców mu chłop sam na sam wyskoczył, to musiał go podciąć :DD
6
Ciekawostka: właśnie trwają derby Reykjaviku - najbardziej utytułowany zespół, 27 krotny mistrz kraju - KR, mierzy się z Valurem. Trwa tam dzień polarny, jest godzina 20, a słoneczko pięknie świeci jak o godzinie 12 :D W każdym razie, KR zaczął w sposób zacny bo po 7 minutach prowadzili już 2:0. Aktualnie piłkarze łapią oddech w szatni, a Valur prowadzi 4:2 XD 3 bramka dla Valura padła po podaniu bramkarza i jednym stąpnięciu napastnika, natomiast 4 to poziom waszych wujaszków grających w piłkę w niedzielę po flaszce, gdzie jeden dośrodkowuje, a żadnemu nie chce się do niej wyskoczyć więc w sumie chłop jak duch ładuje piłę do bramki xd Polecam odpalić mecz bo można się uśmiać, 200% kartofliska, brakuje tylko wstawek z browarami i brle brle ble XD
2
@barejant Prawnie nie mogli mu aż tyle obciąć pensji żeby mógł grać dalej - dlatego odszedł.
0
A Wy co sądzicie o transferze Matwieja Safonowa z Krasnodaru do PSG? Dobry ruch, nie popadajmy w paranoję czy jak gardziliście PSG za budowanie wszystkiego za petrodolary, tak teraz nienawidzicie podwójnie za interesy z hahołami?
0
@333tricampeones333 Może to sabotaż? :D
0
@SpainFanRM89 Wystrzeliłem jak szampan jak usłyszałem jak obrażają mi idola - taki plan redakcji pewnie, tutaj polski oddział Boixos Nois się tworzy jako rezerwa :D
1
@SpainFanRM89 Pewnie, że tak
0
@SpainFanRM89 Sam z siebie to nie bo nie jestem jakimś agresorem. Jakby któryś się do mnie sadził - na stoprocent. Mniej bym się zagotował na kibica City/Bayernu/PSG, a bardziej na Madrytu/Espanyolu.
1
@SpainFanRM89 Dobrze, że Leo w każdym meczu tak wara nie latała i nie szarpał się z każdym. Za co mógł go Madryt nie lubić personalnie? Za kopnięcie w ich strony piłki - tak, za strzelenie im bramki pod koniec meczu i eksponowanie koszulki - też, być może by się coś jeszcze znalazło, ale z natury to nie wybuchowa persona. Natomiast o Pinociusie można książkę napisać. Jednego dnia płacze na konferencji jaki on bidny jest i tylko w piłkę chcę grać, a następnego pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Umiejętności ma wielkie, ale jako człowiek jest obrzydliwy. Nie personalnie bo tego nie wiem - tylko jako chłop co wychodzi na 90 minut 1/2 w tygodniu i się pulta nieustannie.
0
@SpainFanRM89 Potężni w kupie tylko. Jak byłem na Mestalla to wyzywali starszych, dzieci i turystów z trybuny obok, byłem chyba jedynym na tej trybunie, który odpowiadał na ich wyzwiska. Po meczu uno dos tres w gaciach ochrony się schowali i ich nie było, puste dzbany.
0
Uwielbiam słuchać Maćka, merytoryczne i trafne przemyślenia.
0
Jak za Realem po prostu nie przepadam, tak Madritistas to był walił na łeb każdego
0
Fajnie, co tydzień to samo...
0
@against_modern_football O, dzięki za podpowiedź, przyda się :)
0
@escarabajo Ok, to ktoś musiał kliknąć w zgodę i robi aferę :D
0
@Natenczas Skorzystałem z rankomatu ;)
0
@agaFCB Tak, ofertowo spoko, tylko odpaliłem opinię z ostatniego czasu i ludzie strasznie się skarżą, że nachalni z mailami i telefonami (od beesafe nic nie dostaje), jakieś złe oszacowania, brak odpowiedniej wypłaty za szkodę, ale łączna opinia z 2,5 tyś głosów to 4,2 czyli nie ma dramatu :D A jednak 300 złotych różnicy jest :D
0
@Natenczas Właśnie wyskoczyło mi najtaniej - nawet od Beesafe, w którym jestem :D
0
Czy ubezpieczaliście kiedyś swoje auto w Link4? Jeżeli tak to czy polecilibyście dla samego podstawowego OC, ewentualnie jakieś dodatki w stylu Assistance, NNW?
3
Halo, socios? Przydałoby się wotum nieufności - nie przez Xaviego, a Laportę. Z nim pójdziemy na dno. Oh wait, przecież oni myślą tak samo. Madryt kupuje sędziów, wszyscy są przeciwko nam, trawa jest nie strzyżona, pivota jak nie było tak nie ma, na sprowadzajmy se ofensywnych dziadów po 30.