2

Ja aktualnie jestem w Gironie - rano pociągi odwołane więc musiałem jechać autobusem ;c Jutro powroty przez Rzym, mam nadzieję bez problemów na El Prat

0

@avenger Jak moja matka XD

0

@BISHBASHBOSH Pewnie, minutka ciszy i jedziemy z meczem

1

@CPuyol Co śmieszne - miesiąc temu pojechałem na Ajax XD Dzień przed lotem strajk policji w Amsterdamie hehe :D Wszystko w przeciągu 3 lat

0

No nawet się nie ważcie... Lecę dzisiaj do Barcelony po raz drugi w życiu, dwa lata temu mi przełożyli mecz z Celtą na moment kiedy miałem lot, teraz ten kataklizm... :(

0

@KamusVeB Okey, dzięki za cynk :D W grudniu ma wejść do Polski One Plus 13 z nowatorskim prockiem i genialnymi podzespołami, na horyzoncie jest też Vivo X200 ultra, który rozwala system aparatem głównie, Wiec chyba warto poczekać :D Mam nadzieję że Pixel 10 już będzie lepszy i Google nie będzie oszczędzać na tak ważnym podzespole xd

0

@KamusVeB Własnie się zastanawiam na nad nim, ewentualnie poczekać pół roku jak stanieje bądź na 10. Mam jedno zastrzeżenie - czy ten procesor który na papierze jest bardzo przeciętny, faktycznie widocznie nie dojeżdża?

0

Ma ktoś z Was może Pixela 9 Pro?

1

Dramat z tymi kolanami... Szybkiego powrotu do zdrowia Dani!

1

No to poobsewujemy dzisiaj tego tygryska, szkoda że Abde nie gra w pierwszym składzie, pozdro z Łazienkowskiej #SkautLaBamby

0

@FCB_dimiC Szkoda, że Mathieu już nie było XD

2

Już nie mogę się doczekać odcinka foot trucka ze Szczeną po odejściu z Barcelony - ale to będzie kopalnia anegdot :D

0

@mkord Rozumiem xd

1

@xvcWinterSoldier Wczoraj patrzyłem to było 215 euro czyli 900 z kawałkiem xd

0

@Pawci023x Rzekomo na sklep i jakieś punkty w Barcelonie usługowe

0

Cules, czy ktoś z Was w tym roku składał papiery na socio? Zastanawiam się nad tym. Czy to ma sens dla osoby, która mieszka w Polsce? Wiadomo że są zniżki, po 5 latach zostaje się compromisario, a po 10 można otrzymać kartę sezonową. Może ktoś z Was już ma od nie dawna i możecie się podzielić jak Wam to sprzyja? :D Cena to bodajże 215 euro za rok

5

@michalggg Jeremy Mathieu lubi to

4

Dawać petycje cules.
Mes que un club - od dzisiaj każdy cudzoziemiec musi mieć rodaka w zespole żeby czuć się dobrze.

1

@ViscaBarca123 Niewidoczny był Eric, który był duchem w tym meczu, nawet jak stoper nie musi interweniować dużo to 20 podań to moim zdaniem pod grą.

0

"Po wejściu niezbyt widoczny. Dwa wygrane pojedynki i 20 celnych podań." Trochę się gryzie xd

2

Aaaaale urwał Lo Celso

6

@Krzyszt8f_xd Ja myślę, że oni w niego wierzyli, ale po tym jak poprzednio zastępował Marca i po wczorajszym meczu gdzie puszcza wszystko co leci w bramkę i wybiega, a następnie wraca oblany - no doszło do nich, że z chłopem ciężko będzie do stycznia wytrzymać.

0

Dobrze, że Lo Celso wszedł dzisiaj w buty Isco

0

Mam nadzieję że dzisiaj zagra z Nijmegen to obejrzę go na żywo #SkautFromLaBamba

0

Kurna Robert, bardzo marzy nam się Tiburon na 9 ;(

0

Był ktoś z Was może w Hadze oraz Rotterdamie? Jakbyście mieli polecić jedno z tych miast, to które?

1

Here we go, Roque in Betis

0

Padło here we go, Lenglet w Atletico

0

Gundo w City here we go

1

@szymonekk Normalnie La Plebania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?