CriminalFCB
Dołączył/a: marzec 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja aktualnie jestem w Gironie - rano pociągi odwołane więc musiałem jechać autobusem ;c Jutro powroty przez Rzym, mam nadzieję bez problemów na El Prat
0
@avenger Jak moja matka XD
0
@BISHBASHBOSH Pewnie, minutka ciszy i jedziemy z meczem
1
@CPuyol Co śmieszne - miesiąc temu pojechałem na Ajax XD Dzień przed lotem strajk policji w Amsterdamie hehe :D Wszystko w przeciągu 3 lat
0
No nawet się nie ważcie... Lecę dzisiaj do Barcelony po raz drugi w życiu, dwa lata temu mi przełożyli mecz z Celtą na moment kiedy miałem lot, teraz ten kataklizm... :(
0
@KamusVeB Okey, dzięki za cynk :D W grudniu ma wejść do Polski One Plus 13 z nowatorskim prockiem i genialnymi podzespołami, na horyzoncie jest też Vivo X200 ultra, który rozwala system aparatem głównie, Wiec chyba warto poczekać :D Mam nadzieję że Pixel 10 już będzie lepszy i Google nie będzie oszczędzać na tak ważnym podzespole xd
0
@KamusVeB Własnie się zastanawiam na nad nim, ewentualnie poczekać pół roku jak stanieje bądź na 10. Mam jedno zastrzeżenie - czy ten procesor który na papierze jest bardzo przeciętny, faktycznie widocznie nie dojeżdża?
0
Ma ktoś z Was może Pixela 9 Pro?
1
Dramat z tymi kolanami... Szybkiego powrotu do zdrowia Dani!
1
No to poobsewujemy dzisiaj tego tygryska, szkoda że Abde nie gra w pierwszym składzie, pozdro z Łazienkowskiej #SkautLaBamby
0
@FCB_dimiC Szkoda, że Mathieu już nie było XD
2
Już nie mogę się doczekać odcinka foot trucka ze Szczeną po odejściu z Barcelony - ale to będzie kopalnia anegdot :D
0
@mkord Rozumiem xd
1
@xvcWinterSoldier Wczoraj patrzyłem to było 215 euro czyli 900 z kawałkiem xd
0
@Pawci023x Rzekomo na sklep i jakieś punkty w Barcelonie usługowe
0
Cules, czy ktoś z Was w tym roku składał papiery na socio? Zastanawiam się nad tym. Czy to ma sens dla osoby, która mieszka w Polsce? Wiadomo że są zniżki, po 5 latach zostaje się compromisario, a po 10 można otrzymać kartę sezonową. Może ktoś z Was już ma od nie dawna i możecie się podzielić jak Wam to sprzyja? :D Cena to bodajże 215 euro za rok
5
@michalggg Jeremy Mathieu lubi to
4
Dawać petycje cules.
Mes que un club - od dzisiaj każdy cudzoziemiec musi mieć rodaka w zespole żeby czuć się dobrze.
1
@ViscaBarca123 Niewidoczny był Eric, który był duchem w tym meczu, nawet jak stoper nie musi interweniować dużo to 20 podań to moim zdaniem pod grą.
0
"Po wejściu niezbyt widoczny. Dwa wygrane pojedynki i 20 celnych podań." Trochę się gryzie xd
2
Aaaaale urwał Lo Celso
6
@Krzyszt8f_xd Ja myślę, że oni w niego wierzyli, ale po tym jak poprzednio zastępował Marca i po wczorajszym meczu gdzie puszcza wszystko co leci w bramkę i wybiega, a następnie wraca oblany - no doszło do nich, że z chłopem ciężko będzie do stycznia wytrzymać.
0
Dobrze, że Lo Celso wszedł dzisiaj w buty Isco
0
Mam nadzieję że dzisiaj zagra z Nijmegen to obejrzę go na żywo #SkautFromLaBamba
0
Kurna Robert, bardzo marzy nam się Tiburon na 9 ;(
0
Był ktoś z Was może w Hadze oraz Rotterdamie? Jakbyście mieli polecić jedno z tych miast, to które?
1
Here we go, Roque in Betis
0
Padło here we go, Lenglet w Atletico
0
Gundo w City here we go
1
@szymonekk Normalnie La Plebania :D